Zodyak’ın En Nefret Edilen 3 Burcunu Sevme Kılavuzu!

Nefret edilen dediysek hor görülen yani, ezilen, dışlanan, bir kağıt parçası gibi buruşturulup bir kenara fırlatılan! E bu kadar dram da yalan da yeter. Çünkü bahsettiğimiz burçlar Akrep, Başak ve İkizler! Hepsinin sevilmeme nedeni farklı, karakterleri apayrı! Hatta aralarında bir ortak nokta bulmak bile zor. Zaten herkes herkesi sevmek zorunda da değil ki canım! Çekemeyen anten taksın, öyle değil mi!

İkizler

Tamam biraz fazla haraketliler, on dakikada yüz doksan kere karar değiştirir, üç kağıdın her türlüsünü bilirler. E güven konusunda da bir Seda Sayan değiller! Malum Türkiye’nin en güvenilir insanı seçilmişti bir zamanlar. Neyse biz konumuza dönelim. Tatminsiz İkizler, hiçbir konuda derinleşemez, dedikodu yapmadan bir gün geçirmez. Ne kadar iletişim meraklısı olsa da insanlar tarafından pek sevilmez. Ne demiştik daha önce bardağın dolu tarafından bakmak lazım! Tabii İkizler burcuna da! Çok yönlü olması, entelektüel tavrı, merakı, zekası, konuşma tarzı… Bunlar önemli şeyler, İkizleri sevebilmen için güzel sebepler!

Başak

Başak burcunu tanımla desek acaba ne söyleyebilirsin? Hijyen, detay, hastalık hastası bir vatandaş! Değil mi? Değil işte! Herkesin iyi ve kötü yönleri vardır ki bu da aslında tamamen senin bakış açınla doğru orantılı. Bknz. Hijyen kötü bir özellik değildir. Tabii her şeyin fazlası da zarar orası ayrı konu. Bir kere Başak burcu insanı, çalışkandır, gerçekçidir, üretkendir, pragmatik düşünür, alçakgönüllüdür, yardımseverdir. Yaptığı her şeyin mükemmel olması için kimsenin göstermediği özeni gösterir. Ama sen hala yok temizliği, huysuzluğu. Biraz haksızlık etmiyor, bu kadar donanımlı birini sevmemek için sudan bahaneler yarattığını düşünmüyor musun?

Akrep

Tamam karanlık bir tarafları var. Belki biraz kıskanç, biraz da karamsarlar. Manipülasyonu sever, intikamını sonuna kadar alırlar. Gözünü korkutuyor değil mi? Ondan bütün bu antipatik duyguların? Fakat bir de bu taraftan bak. Dünyada bulabileceğin en iyi sırdaştır Akrep burcu insanı. Ve sevgililerin en tutkulusu! Kararlıdır, duygusaldır, kötü gün dostudur, hayattaki zorluklara karşı kaya gibi sağlamdır. Canlarını yakmadığın sürece gayet sevilesi, hassas insanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir