Zodyak’ın En Barbie İki Burcu!

Her şeye kırılıp bozulur musun? Kavga gürültüden hep mı uzak durursun? Anlaşılan o ki etliye sütlüye karışmaz, barış elçisi kafasıyla Nişantaşı sokaklarında saçlarını savurursun. İşin gırgırı bir yana, geçtiğimiz günlerde bahsettik harbi burçlardan. E herkes aynı kafada olacak değil sonuçta. Şimdi biraz da bahsedelim Barbie gibi takılanlardan.

Ayna Karşısında Yaşlanan Teraziler

Eleştirilere karşı gardımızı alıyor, Terazileri bombalamaya başlıyoruz. Tabii tüm bunları biraz abartılı ve şaka yollu yaptığımızın da altınızı çiziyoruz. Şimdi gelelim asıl meseleye. Barbie tayfadan Terazilere. Görünen köy kılavuz istemezler ya, hah tam da o işte! Saçları, makyajları, sivri burunlu topukluları, sosyal hayatları, ahenk ve denge arayan estetik yapıları. Huzur arayışları, kibar davranışları, olaylara yüzeysel yaklaşımı ve ayna karşısında harcadıkları hayatları. Senin de kafanda bir Barbie modeli oluşmadı mı? E şimdi ne yapsın bu arkadaşlar? Kılıcını kuşanıp eskrime mi başlasın? Bir metrelik bıçağıyla tavuk döner mi doğrasın? En iyisi mi eleştirilere kulaklarını tıkayıp en iyi bildiği şeyleri yapsın. En başta da dediğimiz gibi her burcun doğası farklı, hele harita mevzusu apayrı!

Ayna Karşısında Yaşlanan Teraziler - Zodyak’ın En Barbie İki Burcu

Toz Pembe Bulutların Üstünde Yaşayan Balıklar

Dış görünüşünü çok umursadığını söyleyemeyiz. Fakat kırılganlık konusunda Terazileri solda sıfır bırakabilirler. Hayatın anlamını aramak yerine, günlerini öyle böyle bir şekilde geçirmeyi tercih ederler. Bazen tesadüfen girdikleri alışveriş merkezinde akşama kadar vakit geçirirler, bazen karşındakini dinlerken kendinden geçerler. Pek zora gelemez, bağımlılık geliştirirler. Kolay etkilenir, çoğu zaman kendilerini kurban ederler. Gerçeklerden kaçar, toz pembe bulutların üstünden inmek istemezler. Romantizmi sever, artistik yetenekleriyle bütün burçların önüne geçer. Tıpkı Barbie gibi kendilerini bu dünyaya ait hissetmezler.

Toz Pembe Bulutların Üstünde Yaşayan Balıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.