Zodyak’ın En Antipatik Üç Burcu!

Sevimsiz, soğuk, gıcık. Tanımları çoğaltabiliriz tabii. Fakat kısaca antipatik olarak tanımlamamız yeterli. Peki kimdir bu insanlar? Ne yer ne içerler? Hangi davranışları sergiler, hangi özellikleriyle yaka silktirirler? Burçlar dünyasında nasıl bilinirler? İşte Zodyak’ın en antipatik üç burcu!

Buz Dağından Farksız Kovalar

Buz dağını aratmayan bir soğukluk düşünün. Kutup ayılarının bile donduğu, Titanik’in çarparak dibe vurduğu. Tabii bir de ukala oluşu. Her şeyin en iyisini o bilir, hakkın, adaletin bir numaralı temsilcisidir. Kolay kolay bir şey beğenmez, kendi doğrularından asla vazgeçmez. Samimidir, arkadaş canlısıdır fakat mesafeli halleriyle bilinir. Kendisini teslim etmeyi sevmez, karşısındakini çözmeden içinde olup biteni göstermez. Duvarları vardır yani, antipatik tavırları, kimseye göstermediği duygusal yıkımları, aykırı bir düşünce tarzı.

Krizlerin Baş Kahramanı Akrepler

Karanlık bir tarafı olduğu doğru. Manipülatif tavırları, şüpheci bakışları ve esrarengiz havası. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeker fakat kimseyle oturup diyaloga girmez. Sadece uzun uzun etrafı gözlemler. İnsanlarla arasında camdan bir duvar vardır. Herkes onu izler, yanına yaklaşmak ise yürek ister. Canlı bir bomba gibi düşün. Adrenalin dorukta, sanki gözlerinden ateşler çıkacak, ateşiyle cayır cayır herkesi yakacak! Krizlerin baş kahramanı Akrepler, antipatikler listesinde ikinci sırada yer alacak.

Memnuniyetsiz Başaklar

Aslında çok fayda odaklı, çalışkan, hizmet etmek için yanıp tutuşan bir arkadaş. Fakat yüzündeki o memnuniyetsizlik hali yok mu! İşte Başak burcunu bitiren şey tam da bu. Hem bir karamsarlık hep bir eleştiri. E insanlar da ah demeye korkuyor tabii. Böyle böyle mimleniyorlar antipatik diye, çıkıyor adları dokuza, bir daha inmiyor sekize.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.