Zodyak Alemi İkizler Burcu Hakkında Ne Düşünüyor?

Aslan burcu ile açılışını yaptığımız Zodyak alemi o burç hakkında ne düşünüyor köşemizde bu hafta mikrofonumuzu İkizler burcu için uzattık. Kendisine bayılanı olduğu kadar aman bana uzak olsun diyeninin de çok olduğu bir röportajı daha geride bıraktık. Bakalım yüce Zodyak alemi İkizler burcu hakkında neler düşünüyormuş?

Koç

Bence İkizler insanı gerçekten zeki ve oldukça anlayışlı biri. Hele herkesle iletişim kurabilme yetenekleri yok mu bayılıyorum o halden hale girmelerine. Herkes arkasından yok dengesiz, işte ne bileyim güvenilmez falan diyor ama bence arkadaşlık konusunda birçok kişi kendisinin eline su dökemez. Öyle gelip sizi dertleriyle aman efendim aile problemleri ile sıkmazlar, hoş sohbetini yapar, güler, güldürür, enerjinize enerji katar. Ee daha ne olsun?

Boğa

Ortamlarda hep bir İkizler şöyle iyi aman böyle eğlenceli, ay çok komik diye bir muhabbet almış gidiyor. Tamam popüler olabilirler ama kendilerinin o çapkın hallerinden gerçekten hoşlanmıyorum. Hayata bakış açısından biraz fazla rahatlar ve geleneklere hiç saygıları yok. Herkesle arkadaş olabilme yeteneğinden çok bahsediliyor ama bence yüzeysel bir bağ ve samimiyetlerinden şüphe ediyorum. Hele ki aşk konularında kendilerine hiç mi hiç güvenmiyorum. Bir gün biriyle başka bir gün biriyle, öyle aşk hayatı mı olur?

İkizler

Herkes arkamızdan İkizler burcu böyle İkizler burcu şöyle diye konuşup duruyor, konuşsunlar. Biz bir kere gerçekten ve tam anlamıyla aşka düşersek, sevgili nasıl olunur bunun kitabını yazıp, belgeselini bile çekeriz. Ama çok fazla seçenek olunca ki bizim çevremiz biraz geniştir, siz de bilirsiniz kafamız biraz karışıyor haliyle. Herkes insanların karaktersizliğinden yakınıp duruyor biz tek bedende seç beğen al karakter seçeneği sunuyoruz, yine de kimseye yaranamıyoruz. Hayır siz söyleyin ne yapalım biz?

Yengeç

Aman yarabbi o nasıl bir çene? Bir kere başladılar mı durdurabilene aşk olsun. Geçen bir kere kendileriyle aynı ortamda bulunma talihsizliğini yaşadım ya da felaketini mi demeliyim bilemedim. Bir konudan başka bir konuya, sürekli bir daldan dala atlama hali. Sanki sadece komik olaylar onun başına geliyor, sanki o filmi sadece o izledi. Bilemiyorum, karakter olarak, kendilerini yüzeysel buluyorum. Doğamız gereği anlaşmamız pek mümkün değil. Zaten sevgili olarak aynı karede yanlışlıkla bile yan yana gelemeyiz.

Aslan

İkizler mi? Benim kankam olur kendileri. Bir yerde eğlence mi var, partilere mi akılacak, hemen ararım İkizleri, bizimki zaten dünden hazır. Gideriz, deli gibi eğleniriz, muhabbetin en güzelini yaparız. Ortamların tozunu beraber attırırız. Sadece bazı zamanlarda hiç kimseyi ya da hiçbir şeyi önemsemiyormuş gibi görünür ama ben bilirim onun içini. Öyle ya da böyle çok iyi anlaşırız.

Başak

Hepsi birer Kazanova’yı tanıtma ve yaşatma derneği üyesi gibi maşallah. Her ne kadar benim tarzım bu flört etmiyorum, valla arkadaş olarak takılıyorum dese de pek inanmıyorum kendisine. Arkadaş olarak eğlenceli olsalar da bana göre biraz gürültücü tipler. Kendileriyle evlenme gibi bir hayaliniz ya da en ufak bir düşünceniz varsa, tez zamanda sinir krizi geçireceğinize emin olabilirsiniz. Tabi evlenme lafını duyar duymaz sırra kadem basmazlarsa.

Terazi

İkizler mi? Evet, çok severim kendilerini. Hayata bakışları o kadar doğal ve rahat ki. O da benim gibi olaylara pozitif açıdan bakmaya çalıştığı için genelde iyi anlaşırız zaten. Giyim tarzları ve renk seçimleri de çok başarılı. Sanata olan ilgileri de işin içine girince, zaten tadından yenmez oluyorlar. Hal böyle olunca ikimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Akrep

Konuşuyorlar, konuşuyorlar, sadece konuşuyorlar. Bir de her şeyi bildiklerini, her konuda bilgi sahibi olduklarını düşünüyorlar ama bence hepsi gizli deli bunların. Hayatlarının hiçbir alanında disiplinden eser yok. Nasıl bu kadar çok ilişki yaşamayı becerdiklerini merak ediyorum. Sonra da bu ilişkilerin jet hızıyla yaşanıp bittiğini, yüzeysel olduğunu görüp kendi soruma yine kendim cevap veriyorum.

Yay

İşte hayatımın aşkı. O kadar eğlenceli ve tatlı ki ona karşı koymak imkânsız. Her konuda anlatacak ilginç bir şeyleri var, her zaman ilgi merkezi olmayı başarıyorlar, özellikle de partilerde. Onu sadece tanımak bile benim için heyecan verici bir deneyim. Kendisiyle seve seve dünya evine girebilirim. O kadar diyorum size. Sonra ver elini o şehir senin bu şehir benim gezmeler.

Oğlak

Söz konusu yeni bir şey, daha fazla eğlence olunca her şeylerini riske atabilecek kadar kendilerinden geçme potansiyeline sahipler. Yani biraz daha dikkatli, disiplinli olabilseler hayatta gerçekten başarılı olabilecek bir zekaya sahipler. Ama ne yazık ki değiller, aşkta ve cinsellikte de sağduyudan yoksunlar. Kimse kusura bakmasın, sordunuz söyledik.

Kova

İkizlerin bilgiye aç ve hayatın anlamını arama, keşfetme tutkuları, beni kendilerine öyle böyle çekmiyor. Kendimi onlarla derin sohbetler etmekten alamıyorum. Entelektüel konular olsun sanatın dalları olsun her konuda bana katacak yeni şeyleri var her zaman. Kendilerinden gerçekten hoşlanıyorum. Onlarla sohbet etmek bile başlı başına bir macera benim için.

Balık

İyi anlaşmak şöyle dursun, aynı ortamda bile duramıyoruz biz. Anlamsız şeylere çok fazla zaman harcıyorlar ve kimseyle derin bağlar kurma gibi bir niyetleri yok, olacak gibi de durmuyor. Bu yüzden çok fazla tanıdıkları olmasına rağmen, sadece birkaç tane arkadaşları var ya da hiç yok. Hele aşk ve cinselliğe olan yaklaşımlarına hiç girmiyorum, tam bir skandal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.