Zodyak Alemi Balık Burcu Hakkında Ne Düşünüyor?

Evet yine sokaklarda, yine elimizde mikrofonumuz Zodyak aleminde kim diğeri hakkında ne düşünüyor, kapalı kapılar arkasında neler konuşuluyor, bu soruyu sora sora geziyoruz. Bu seferki konuğumuz burçlar aleminde duygusallığıyla, hayal dünyasına balıklama dalışlarıyla göz dolduran, yaratıcı bir o kadar da sanatçı ruhlu burcumuz, Balık insanımız. Açıklamalarda en çok dikkat çeken şey Balık burcunun ilişkilerdeki bağlılığı ve duygusallığı olurken, Balık burcu da bu duruma daha fazla sessiz kalmadı ve siz sevmeyi bilmiyorsanız ben ne yapayım diyerek isyan bayrağını çekti. İşte o röportaj:

Koç

Bana göre çok hassas ve alınganlar. Doğaları gereği birini sevdikleri zaman fazla sahiplenici bir ruh haline giriyorlar, hal böyle olunca da özgürlüğüm kısıtlanıyormuş gibi hissediyorum. Sadakatlerine diyecek sözüm yok ama sizin yanınızdayken bile başka bir yerdelermiş gibiler. Çok iyi anlaştığımızı iddia edemem ne yazık ki. Hem benim fazla hızlı hayat tarzım da onlara göre değil zaten.

Boğa

Gerçekten derin bir karaktere ve ruh haline sahipler. Sanata ve doğaya olan tutkuları beni çok etkiliyor. Arkadaşlık ilişkilerinde de aşk ilişkilerinde de gerçekten samimi ve sonuna kadar gitmeyi seven tiplerden. Kendi adıma konuşmak gerekirse ben başkası hakkında kötü konuştuklarını ya birilerinin duygularını bile isteye incittiklerine hiç şahit olmadım. Hayatınızda başınıza gelecek en güzel şeylerden biri.

İkizler

Kendilerini kararsız, zayıf ve amaçsız buluyorum. İlişkilerinde bağlılığa çok önem veriyorlar ve bana göre biraz fazla sahipleniciler. Tabi ki ilişkide dürüst olmaları önemli ama bir ilişki sadece dürüstlük üzerine kurulmuyor ki. Aşk ve cinsellik konularında çok yumuşak ve uysallar. Sürekli hayal dünyasında yaşıyormuş bir halleri var, ne zaman denk gelsem bir yerlere dalmış hülyalı hülyalı bakar halde buluyorum. Birbirimiz için en iyisi olmadığımız kesin.

Yengeç

Sadık ve kendilerini birine adamaya hazırlar, ev ve aile hayatını seviyorlar, bir ilişki içinde sorumluluk almaktan da çekinmiyorlar. Bir insan daha başka ne isteyebilir ki? Böyle birini bulmuşlar da beğenmiyorlar mı bir de? Birine âşık olduklarında kendilerini tamamen teslim etmelerine bayılıyorum, bir Balık insanının arkadaşlığına da sevgililiğine de karşı koymak gerçekten çok zor. Onları seviyorum.

Aslan

Çok uysal, hassas ve duygusallar. Açıkçası bana biraz mızmız ve yorucu geliyorlar. Ruhum bir yerden sonra daralmaya başlıyor sanki. Tamam tavırları asil, hayal dünyalarının da maşallahı var ama yine de kendileriyle yakınlık kuramıyoruz. Ben onlara biraz fazla abartılı onlar da bana biraz donuk geliyorlar.

Başak

Sıcak, samimi ve hassaslar. Aşk ve bağlanma konusunda sonsuz derecede sadıklar. Son derece uyumlu, taviz verme konusunda yaşaması kolay kişiler. Kendi adıma konuşmam gerekirse bir Balıkla evlenip, yuva kurmaktan mutlu olurdum. Bana sanki çok çalışmamı bile tolere edebilirmiş gibi geliyor, öyle de anlayışlı.

Terazi

Yaratıcılar, güzelliğe ve doğaya çekilmelerini sağlayan sanatçı bir ruha sahipler. Fakat yaşamın önemli bir parçası olsa da aşka ve cinselliğe çok fazla önem veriyorlar ve o olmadan yaşayamıyor gibi bir halleri var. Aşka olan sadakatlerine ve sevdi mi tam seven karakterlerine hayranım ama kendilerini monoton ve donuk buluyorum. İlişki anlamında birbirimize uygun olduğumuzu düşünmüyorum.

Akrep

İlişkilerinde teslim olmaya bu kadar açık oluşlarına bayılıyorum. Herkes onları karmaşık, anlaşılması zor kişiler olarak nitelese de bence oldukça sade ve anlaşılır insanlar. Oldukça tutkulular ve onları mükemmel bir sevgili yapan güçlü cinsel dürtülere sahipler. Onları yakından tanıyıp, bir birliktelik yaşamayı çok isterim.

Yay

Yani sanki onlara sadece tanıdık olarak katlanabilirmişim gibi geliyor. Yakın bir ilişki için biraz fazla temkinli ve içe dönükler bence. Konu aşk ve cinsellikle ilgili bir konu olduğumda kendimi suçlu hissetmeme neden oluyorlar. Bana göre biraz fazla ahlakçı ve dogmatikler. Bu yüzden benim tarzım onlara fazla geliyor buna lafım yok ama aynı ortamda bulunduğumuzda eğlenceden öldüğümüzü iddia edemem tabi.

Oğlak

İlişki yaşanabilecek, gerçek sevginin ne olduğunu size gösterebilecek nadir burçlardan biri, kendileri sadık, size karşı nazik ve korumacılar. Hele ki o saf masumiyetleri bana çok çekici geliyor. Çevresindekilere, sevdikleri insanlara verdikleri sınırsız güveni çok seviyorum. Böyle dürüst insanları bulmak çok zor yine de etraf kendisinin iyi niyetini suiistimal etmek isteyen kötü insanlarla dolu. Diyeceğim o ki iyi ki var, iyi hayatımda.

Kova

Herkes gibi ben de kendilerinin samimiyetlerini ve yaratıcılıklarını takdir ediyorum öncelikle. Fakat entelektüel düzlemden çok duygusal düzlemde daha fazla vakit geçiriyor sanki, bir şeylere ve insanlara çok fazla bağlanıyorlar ve sonrası genellikle hüsran oluyor. Onlarla belli konularda zar zor iletişim kursam da her şeye rağmen kendilerinden hoşlanıyorum. Hayal dünyaları çok geniş ve rengarenk. Dünyanın böyle iyi insanlara daha çok ihtiyacı var.

Balık

Evet, hayatı bu kadar ciddiye almayı bırakmamız gerek. Bir olay olduğunda ilk önce kötü tarafını görüyoruz bir bunalıma giriyoruz evet ama belli etmesek de aslında gerçekten güçlü insanlarız ve o bunalıma girdiğimiz gibi çıkmasını da çok iyi biliyoruz. Sadece bazen duyguların fazla esiri oluyoruz. Herkes bizim sevdiklerimize ne kadar düşkün olduğumuzdan, bağlanmaya çok meraklı olduğumuzdan bahsetmiş ama biz birini sevdiğimizi böyle göstermekten hoşlanıyoruz ve bazen bu heyecanımız karşımızdakini korkutsa da başka türlü nasıl sevilir, neden insan duygularını karşısındakinden saklar bunları bilmiyoruz ve anlamıyoruz. Ve evet bizim hayal dünyamız sizin gerçeklerinizden daha eğlenceli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.