Zodyak Alemi Aslan Burcu Hakkında Ne Düşünüyor?

Biliyoruz ki o alemin kralı/kraliçesi, günümüzü aydınlatan güneşi, sahnelerin aranan ismi. Bir burç bu kadar parlak olunca ve bu parlaklığı herkes görsün isteyince doğal olarak seveni kadar sevmeyeni de çok oluyor. Sizin için tek tek bütün burçlara mikrofon uzattık ve Aslan hakkında neler düşündüklerini sorduk. İşte Aslanı sevindirecek kadar polemiklere de sebep olacak o açıklamalar:

Koç

Bana göre Aslanlar çok hayat dolu ve cana yakın insanlar. Gerçek romantizmi aradığımda kapısını çalacağım ilk kişi belki de. Şikâyet etmeyen, kendileriyle barışık ve neşe saçan doğaları beni kendisine çekmeye yetiyor da artıyor bile. Birbirimiz için mükemmel olduğumuzu düşünüyorum. Her ne kadar biraz sahiplenici olsa da kendisi için istediği özgürlük alanını karşısındakine de verecek kadar cömert bir aşık. Hadi biraz çılgınlık yapalım dediğim de hadi yapalım aşkım diyecek biri.

Boğa

Aslan mı? Hani şu aynada kendine bakınca kendinden tamamen bağımsız, çok daha büyük bir şey gören arkadaşlar mı? Evet, tanıyorum, ama kendileriyle gurur duyma işini biraz abartmış gibiler. Ve bunu hayat tarzları, duruşlarıyla ve söyledikleriyle gözümüze gözümüze sokuyorlar. Biz de biliyoruz estetiğin ne olduğunu, lüksün ne olduğunu ama bir Aslan gibi de “bak ben de ne var” diye de gezmiyoruz. İkimizin de fazlasıyla sabit fikirli olduğu konular olabilir. Ancak aşk ve cinsellik konularında istikrarlı bir tutum sergilediklerini düşünmüyorum, bu yüzden de aşk hayatları benimki kadar masalsı değil.

İkizler

En iyi anlaştığım burçlardan. İkimizde eğlenceden, çılgınca partilerden, sohbetten muhabbetten çok hoşlanıyoruz. Romantik bir yapıya sahip olduklarını göz ardı edemem ama oldukça kültürlüler de. Asil duruşları ve hayata bakışlarından gerçekten hoşlanıyorum. Arkadaşlık konusunda da aşk konusunda da birbirimizi heyecanlandırabiliyoruz. Sadece doğru olduğuna çok fazla inandığı konularda kendisiyle tartışmaya girmekten kaçınıyorum. Ne gerek var ki canım ağzımızın tadını bozmaya değil mi?

Yengeç

Bir Aslan her koşulda ve her zaman haklı olduğunu düşünür. Bir şey hakkında konuştuklarında konu üzerinde söz sahibiymiş gibi insanlara bilmişlik taslar, dünyaya özgüven fazlasıyla gelmiş gibidir. Ben kendi adıma kendilerinden pek hoşlandığımı söyleyemem. Ha tamam gene oturur muhabbetimi ederim, ama yani öyle hayatıma alıp, gönlünü eylemem. Bana göre fazla gürültülü ve havalılar.

Aslan

Siz de bilirsiniz biz burçlar aleminin en havalı, en ışık saçan burcuyuz. Bizim için kendini bir şey zannediyor, yok efendim kibrinden kanat yapsa arşa çıkar daha da inemez gibi hoş olmayan açıklamalar yapılıyor. Tabi ki bir insan her şeyde mükemmel olunca, girdiği her ortamda başları kendisine çevirtirse o pek sevilmez. Bizim sevenimiz çok ama kıskananımız da çok. Ne yapalım çok güzel olmanın, başarılı olmanın her zaman bir bedeli vardır. Evet bazen işin ucunu kaçırıp küçük dağlar üzerinde hak iddia ettiğimiz doğru ama sırf eğlencesine, başka bir şeyden değil.

Başak

Dünyevi varlıklarının gösterişini yapmalarından, kendilerini övmelerinden oturup da doğru dürüst bir şey konuşamadık. Ne zaman konuyu ciddi bir yere çekmeye çalışsam, karşımda havai havai birtakım yorumlarda bulundu. Bana göre baştan aşağı kibirden oluşuyorlar ve o kadar dediğim dedikler ki onlarla anlaşabilmek benim için çok zor. Ben ki bir şeyi mükemmel yapmaya hayatımı adayabilirim, ama hayat bir Aslanı yola getirecek, hatasını kabul ettirecek kadar uzun değil. Bir de aşkla, eğlenceyle hayatlarını harcayıp, sonra gelip ahlak dersi vermezler mi? Evet, evet aynen öyle Aslan. En haklı sensin.

Terazi

Aslanlar hayat dolu ve rengarenk bir kişiliğe sahipler. Ben kendileriyle zaman geçirmeye, o eğlenceden bu eğlenceye atlamaya bayılıyorum. Arkadaşlık ilişkilerinde karşısındakine o kadar gerçek ve dürüst davranıyorlar ki kalbimi çıkartıp ellerine veriyorum. Aynı zamanda cinsellik konusunda da birbirimiz için mükemmel olduğumuzu söylemeliyim. Ben kendilerine güven konusunda bugüne kadar sorun yaşamadım. İyi ki varlar.

Akrep

Aslanlar fazla gürültülüler ve bazen gerçekten ne konuştukları hakkında fikrileri olduğunu düşünmüyorum. Dünyevi başarı konusunda şanslı olabilirler ama cinsellik konusunda ki bu konuda otorite olduğumu düşünüyorum, o kadar iyi olduklarını düşünmüyorum. Gerçekten samimi olabilirler buna bir şey diyemem ama biz birbirimize göre değiliz onu biliyorum.

Yay

Enerji dolu ve coşkulu halleriyle beni kendilerine çekiyorlar. Onların samimiyetinden ve içinden geldiği gibi davranmalarından çok hoşlanıyorum. İlişki anlamında olabilecek en iyi kombinasyonlardan biriyiz bence. Bir Aslanla dünyayı da gezerim, sabahlara kadar konuşup, gülmekten kendimizden de geçebiliriz. İkimiz de hayatı, yaşamayı seviyoruz. Daha önemli ne olabilir ki?

Oğlak

Çok açık olacağım, kendilerinden hoşlanmıyorum. O kadar ben merkezci ve dogmatikler ki bazen onları dinlerken kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Çevrelerinden her zaman kendilerine mükemmel olduklarını fısıldayan bir güruh var gibi. Bana göre biraz fazla şımarıklar. Kariyer konusunda şanslılar evet ama bu şansın yetenekleriyle doğru orantılı olduğunu düşünmüyorum.

Kova

Aslına bakarsanız kendilerinden pek haz ettiğimi söyleyemem. Ben hayata sürekli sorgulayan gözlerle baktığım için yanımdaki yöremdeki insanların da böyle olmasını isterim. Aslan insanı bir şeye inanmışsa mümkün değil fikrini değiştiremezsiniz, her şeyi kendisi bilir çünkü. Tamam benim de çok yumuşak huylu olduğum söylenemez ama en azından her ortamda buraların kralı/kraliçesi benim, ben ne dersem o havalarında dolaşmam.

Balık

Aslanlar her şeyi finansal başarı açısından değerlendiriyorlar. Dünyevi varlıkları konusunda olayı biraz abarttıklarını düşünüyorum. Kimsenin kalbini kırmak istemem ama kendilerini sevdiğimi iddia edemem. Kendilerini ortamların ilgi merkezi olarak görüyorlar, onlar olmaksızın hayatın durma noktasına geleceğine inanıyorlar. Sonra da biz hayalperest, dünyadan kopuk oluyoruz. Bu mu gerçek yani?

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.