Zayn Malik’in Kalbine Giden Yol, Şefkat Dolu Bir Bakıştan Geçiyor

One Direction grubu ile müzik piyasasına girdiği günden beri genç kızların yoğun ilgisine mazhar olan Zayn Malik, kariyerine solo olarak devam etme kararından sonra da popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Gigi Hadid’le olan ilişkisiyle olsun, ilk solo şarkısı Pillowtalk’un başarısı ile olsun hem magazin gündemindeki hem de genç kızların kalbindeki yerini korudu. Biz de Zayn’ın doğum haritasına bir göz atalım ve genç şarkıcının hayranlarını bilgilendirelim istedik.
Zayn, normalde ciddi ve sorumluluk sahibi birisi. Hayatta kendisine hedefler belirliyor ve bu hedefler için azimle çalışıyor. Hedeflerine ulaşmak onun için çok önemli ama bunu tek başına çıkılacak bir yolculuk olarak görmüyor. Arkadaşlarının desteğini almayı ve bir gruba dahil olmayı önemsiyor.

Zayn’ın hayatında ilişkiler çok önemli bir yer tutuyor. İlla romantik bir ilişki olması gerekmez ama Zayn, yalnız olmaktan hoşlanan biri değil, hayatında mutlaka duygularını paylaşacağı insanlar olmalı. Paylaşım, onun için duygusal olarak güçlü olmanın anahtarı.

Zayn, sadece yakışıklılığı ile değil, her hali her tavrı ile çekici. İnsanları etkilemek onda Allah vergisi bir yetenek. Hayatta önem verdiği şeyler ve değer verdiği insanlar için mücadele etmekten çekinmiyor.Mesela ailesi onun için çok önemli ve onların güvenliği ve mutluluğu için her şeyi göze alabilir.

Kendisini ifade ederken yaratıcı yollar arıyor. Bir şeye üzüldüğünde ya da sevindiğinde bunu açıkça ifade etmek yerine şarkı sözü yazmayı ya da beste yapmayı tercih ediyor. Bu özelliğinin ona kariyerinde fayda sağladığı da bir gerçek.

Konu ilişkilere geldiğinde Zayn fazlasıyla duygusal ve romantik biri.  Partneri ile bir olmak istiyor. Yani Zayn için bireyselliğin ön planda olduğu ilişkiler çok çekici değil. Kendisine ilham veren şeyleri partneri ile yapmaktan ve duygularını paylaşmaktan keyif alıyor. Zayn’ın sevgilisinde aradığı en önemli özellik ise şefkatli ve romantik olması. Bu kadının aynı zamanda güzel ve çekici olmasını da istiyor. Zayn, aşık olduğu insanı yüceltmeyi seviyor; onun için şarkılar, şiirler yazmak istiyor. Aşık olunca kendinden vazgeçen insanlardan ve biz de Zayn bu duygu yoğunluğunu şarkılara döktüğü için şanslıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.