Zamanda Yolculuğa Çıkıyoruz! İşte Moyra’nın Nokta Atışları!

Tarkan’ın çocuğunun olacağını, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin evleneceğini, Aleyna Tilki’nin henüz “Sen Olsan Bari” şarkısı çıkmadan müzik sektöründe başarıyı yakalayacağını, Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolde oynadığı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” adlı dizinin yayından kalkacağını zamanlarıyla birlikte dile getirdik, astroloji konusunda yanılmadığımızı defalarca kanıtladık. Hem gezegenlerin hareketlerini yorumladık hem gelecekten aldığımız haberleri sizlerle paylaştık. Ve belki de en önemlisi yüzünüzde bir tebessüm yaratmayı başardık. Şimdi gelin biraz zamanda yolculuğa çıkalım ve yaptığımız tahminlere tekrar bir göz atalım.

Tarkan Baba Oluyor

Mega starın ekim ayından bir sonraki hazirana kadar önemli bir dönemde olacağını 29 Ocak 2017’deki “Tarkan’ı Yıl Sonunda Neler Bekliyor?” yazımızda söylemiştik. Hatta bunu daha da açarak, eşi Pınar Dilek’ten müjdeli bir haber alacağını da eklemiştik. Ve tarih Şubat 2018’i gösterdiğinde Tarkan paylaştığı videoyla beklenen haberi verdi. Yıllardır özlem yaşamak istediği mutluluk gözlerinden fazlasıyla okundu. Moyra’nın da dediği gibi gerçekten baba oluyordu!

Fahriye ve Burak Evlendi

Gelelim 21 Nisan 2017’ye. Biri Türkiye’nin en güzel kadınlarından, diğeri ise tescilli oyuncularından. Uzun zamandır bu ikilinin ne zaman evleneceği merakla bekleniyordu. “Fahriye ve Burak Bu Yıl Evlenecek mi?” yazısında ise gezegenlerin sesini dinledik, yıl sonuna kadar Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in evleneceğinin sinyallerini verdik. E tabii yanılmadık, 29 Haziran’da ikiliden beklediğimiz haberi aldık. 

Artık Yeni Bir Starımız Var

Yeteneksizsiniz ile tanıdık onu. Emrah Karaduman’la birlikte yayınladıkları şarkıyla biraz fikir sahibi olduk. Belki şanstı, belki kendi çabasıydı. Fakat bir işin devamını getirmenin zorluğunun herkes farkındaydı. Hele ki müzik sektörü gibi kaygan bir zeminde. Peki biz ne yaptık? İşi şansa bırakmadık, Aleyna Tilki’nin haritasına göz attık. Daha single’i çıkmadan, önümüzdeki yıllarda genç yıldızı çokça dinleyeceğimizin haberini verdik. Şu anki durumdan bahsetmeye gerek yok değil mi?

Cihan Fatihi Sona Erdi

Hep iyi haberler verecek değiliz tabii. Merkür’ü var, Mars’ı var, bitmek bilmeyen retroları var. Öyle değil mi? Bir de böyle bir zaman aralığında milyonlarca yatırım yapılıp yayınlanan bir dizi var: Mehmed Bir Cihan Fatihi. 19 Nisan’da yazdığımızda bahsetmiştik pek uzun ömürlü bir yapım olmacağını. Ve üstünden sadece birkaç hafta geçti, beklediğimiz haber geldi, Cihan Fatihi ekranlara geldiği gibi hızlıca veda etti. 

Hacı Sabancı Nikah Masasına Oturacak

“Çalsana kalbimi” diye diye adını sıkça andık. Sonra bir de haritasına baktık. Ne görelim! Hacı Sabancı’nın magazin sayfalarını süsleyen aşklarından sıkılan annesi, oğluna evlilik yönünde baskılar yapıyor, Sabancı’yı ekim ayı sonunda dillere destan bir düğün bekliyor. Ve verdiğimiz haberin kokuları şimdiden gazetelerde manşetlerinde geziyor. Ne diyelim, bekleyelim görelim ve unutmayın, Moyra her zaman bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.