Yüzünün Güzelliği Kalbine Yansımış!

Yalnızca Türkiye’nin değil, Orta Doğu’nun da göz bebeği bir oyuncu Tuba Büyüküstün. Hem yeteneği hem de güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Doğum haritasına baktığımızda yüzünün güzelliğinin kalbine de yansımış olduğunu görüyoruz.
Tuba, ilk önemli çıkışını yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Çemberimde Gül Oya dizisi ile yaptı. Sonrasında onu birçok önemli projede başrol olarak izledik. Şimdilerde ise başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı Cesur ve Güzel dizisindeki rolü ile izliyoruz. Tuba, Cesur ve Güzel’de güçlü ve iyi kalpli bir kadın olan Sühan karakterine hayat vermekte zorlanmıyor olsa gerek. Zira Tuba’nın haritası da onun güçlü ve iyi kalpli bir kadın olduğunu gösteriyor.

Güzel oyuncu; oldukça meraklı, entelektüel, akıllı ve sorumluluk sahibi bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye açık ve her zaman kendini geliştirmek istiyor. Tuba’nın diplomatik yetenekleri de oldukça gelişmiş. İnsanlarla arasındaki sorunları diplomasi yoluyla çözmeyi tercih ediyor, onu birileriyle kavga ederken görmek çok mümkün değil.

Tuba Büyüküstün, oldukça kibar ve zarif bir kadın. Her zaman göstermese de aslında çok da duygusal. Özellikle ailesi ve çocukları söz konusu olduğunda fazlasıyla duygusal davranabiliyor. Tuba, oldukça İyi bir anne. Çocuklarının onun hayatında ayrı bir yeri var. İkiz kızlarının doğumu ile kendini her şeyden önce bir anne olarak tanımlıyor olabilir.

İlişkiler, onun için vazgeçilmez. Hayatın her anında duygu ve düşüncelerini paylaşacağı birilerine ihtiyaç duyuyor ancak romantik ilişkiler ve evlilik de onun için önemli. Mümkünse yalnız yaşamamayı tercih ediyor çünkü paylaşım onun için emek su kadar hayati. Bu durum, hareketlerinde başkalarının onayına ihtiyaç duymasına neden olabiliyor ve onu bireysel kararlar almak konusunda zorluyor.

Tuba’nın en büyük avantajı insan ilişkilerindeki başarısı ve yüksek sorumluluk bilinci. Bu özellikler yeteneği ve güzelliği ile birleştiğimde ona ter türlü başarının kapısını açıyor. Tuba Büyüküstün, azmi ve işine olan saygısı ile daha uzun yıllar ekranlarda yer alacak gibi ama en önemlisi o sadece hayranlarının değil, birlikte çalıştığı insanlarının sevgisini de kazanmak konusunda çok yetenekli. Genç oyuncuya kariyerinde başarılar ve özel hayatında mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.