Yüzleşme Zamanı: Burcun İlişkilerinde Yaptığın En Büyük 3 Hatayı Söylüyor!

Gerek aşk gerek arkadaşlık ilişkileri farkında olmadan yaptığımız hatalar yüzünden zedelenebiliyor, hatta bitebiliyor. Sebepleri bazen sonra fark ediyor, bazen de hiç anlayamayabiliyoruz. Oysaki burcuna göre çoğu zaman yaptığın belirgin hatalar var. Merak ediyorsan hemen okumaya başla, burcuna göre yaptığın en büyük üç hatanın neler olduğunu öğren!

Sabırsız, Agresif Koçlar

Sabırsız, Agresif Koçlar

Enerjik, hevesli, iddialı ve capcanlı bir karaktere sahipsin. Farkında olmadan agresif olabiliyorsun ve hiç beklenmedik anlarda sesini yükseltebiliyorsun. Doğuştan lider olma özelliğine sahip olduğun için ilişkinde her şey senin istediğin gibi olsun istiyorsun, fakat birçok konuda ortak karara varmanız gerektiğini unutmamalısın. Ayrıca sabırsız olman sebebiyle karşındaki insanı birçok zaman tabiri caizse çileden çıkarabiliyorsun 🙂

Değişime Kapalı Boğalar

Değişime Kapalı Boğalar

Bazen o kadar inatçı olabiliyorsun ki sırf bu yüzden ilişkin bile bitebiliyor! Aynı zamanda değişime pek açık olduğun da söylenemez doğrusu, inandığın ve güvendiğin şeyler varken riske girmek sana anlamsız geliyor. Bu da aslında keyfine düşkün biri olmandan kaynaklanıyor. Ayrıca üşengeçliğin de zaman zaman öyle bir tutuyor ki kılını bile kıpırdatmak istemiyorsun, bu özelliğin yüzünden tembel biri olarak da algılanabiliyorsun. Birazcık kendini törpülemeye ne dersin?

Yaramaz İkizler

Yaramaz İkizler

Birçok zaman bir anın diğer bir anını tutmuyor, bu konuda bir anlaşalım! İnsanlar seni tam anlamıyla gerçekten tanıyana kadar senin bambaşka iki farklı insan olduğunu düşünüyor ve bu tutarsızlıkların zaman zaman sinir bozucu hale bile gelebiliyor. Çünkü bir an karşındaki insanı istediğin bir şeye ikna etmeye çalışırken, bir anda tamamen vazgeçebiliyorsun. Ayrıca içinde flörtçü birini yaşattığın da ayrı bir gerçek! Bunun yüzeysel, zararsız ve sadece eğlence amaçlı var olduğunu düşünebilirsin, ancak hayatındaki insan bunu o şekilde görmeyebilir ve sırf bu yüzden senden ayrılmak isteyebilir.

İçe Dönük Yengeçler

İçe Dönük Yengeçler

Alıngan ve hassaslığın sebebiyle çevrendekiler seninle ilgili bir espri yapmaktan çekiniyor! Çünkü hemen sonrasında senin moralin bozuluyor, kabuğuna çekiliyor ve çevrendekilerle sadece o anlık olsa bile tüm bağlarını koparabiliyorsun. Ayrıca yüzleşmeyi pek sevmediğin için negatif bir olay olduğu zaman durumdan ve olaydan hemen kaçmaya çalışıyorsun, bu da ilişkilerinde sorunların sürekli olarak dağ gibi büyümesine yol açabiliyor. Bir de şu ilişkilerini 7/24 dip dibe yaşamaktan azıcık vaz mı geçsen acaba? Çok muhabbet tez ayrılık getirir diye boşuna söylememişler!

Eleştiriye Kapalı Aslanlar

Eleştiriye Kapalı Aslanlar

Kendinle barışık olduğunu söyleyip bunların hiçbirini kabul etmek istemeyebilirsin, fakat dost acı söyler. Zaman zaman dünyanın sadece senin etrafında döndüğünü düşünebiliyor, bütün ilgi üzerinde olsun istiyorsun. Fakat hayatındaki en özel insandan tut, yılda bir kere görüştüğün kişiye kadar herkesin birçok işi var. Kimi aylardır üzerinde çalıştığı projesini bitirmeye çalışıyor, kimi ailesiyle yaşadığı sıkıntıları çözmenin derdinde, kimisi de sadece biraz yalnız kalıp kafa dinlemek istiyor. Ayrıca seni seven insanlar seninle ilgili negatif bir yorum yaptıklarında onlara kulak kabartman olgunlaşman ve çok daha özel bir birey olabilmen için çok katkı sağlayacak, bizden söylemesi!

Takıntılı, Düzenkolik Başaklar

Takıntılı, Düzenkolik Başaklar

Hayatının her alanında düzen istiyorsun. Evinde, okulunda, ofisinde, arabanda, sosyal programlarında, aşk hayatında… Alışkanlıklarını, günlük rutinlerini seviyorsun ve onları bozacak bir şey olduğunda resmen çileden çıkıyorsun. Bu konuda resmen takıntılısın ve ilişkilerinde de senin yerleşik hayatını bozacak şeylerden uzak durmaya çalışıyorsun. Çevrendekileri düzeltmek için devamlı eleştirebiliyorsun fakat dozunu bazen fazla kaçırıyorsun ve bu yüzden insanları kırabiliyorsun.

Kararsız Teraziler

Kararsız Teraziler

İkizler bir, sen iki! Bazen kararsızlığın öyle bir tutuyor ki bir gün beğendiğini diğer gün beğenmiyor, o gün istemediğini diğer gün delilerce isteyebiliyorsun. Aslında senin için asıl önemli olan şey artıları ve eksileri karşılaştırmak, yani terazide tartmak. Devamlı olarak hangi sonuçtan daha mutlu olacağını kestirmeye çalışıyorsun. Aynı zamanda bazen uyumlu olmayı abartıp kendi fikirlerini hiçe sayıyorsun. Ayrıca adil olanın yanındasın ve bu yüzden hayatındaki insanlarla birçok zaman tartışmalara girebiliyorsun. Bazı zamanlarda sevdiğin insanların tarafında olman gerekirken tamamen karşı tarafta olduğun için sorun çıkabiliyor.

Gizemli ve Gururlu Akrepler

Gizemli ve Gururlu Akrepler

Şu duvarlarını artık biraz indirme vakti gelmedi mi? Evet zamanında yaralanmış olabilirsin, güvenin kırılmış da olabilir ama herkes aynı olacak diye bir kural yok. Gerek arkadaş gerekse özel ilişkilerinde insanlar sürekli olarak seni tanımaya, çözmeye ve yaklaşmaya çalışıyorlar, fakat sen onları bir türlü yanına yanaştırmıyorsun. Gizemli olmak başta çok güzel olabilir, ancak bir süre sonra etrafındaki herkesi sıkmaya başlayabilir.

Sıkılgan ve Özgürlük Düşkünü Yaylar

Sıkılgan ve Özgürlük Düşkünü Yaylar

Macerayı ve yeni şeyler deneyimlemeyi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden özgürlüğüne de fazlasıyla düşkünsün, ancak bazı anlarda bu çevrendeki insanları bunaltabiliyor. Ayrıca her şeyden hemen sıkılma potansiyeline sahipsin ve bu yüzden verdiğin sözleri es geçebiliyorsun. Bu da etrafındaki insanlarda seninle hakkında güvensiz bir izlenim bırakıyor.

Fazla Hırslı ve Kısıtlayıcı Oğlaklar

Fazla Hırslı ve Kısıtlayıcı Oğlaklar

Azmin ve başarı odaklı ilerleyişin sayesinde birçok konu hakkında bilgi sahibi olduğun bir gerçek, ayrıca kendine göre bazı doğruların da var, ancak bazen söylediğin şeylerde diretmen yüzünden dışarıdan bilmiş görünebiliyorsun. Fikrini söyledikten sonra durumu akışına bırakman hem senin hem de ilişkilerin için çok daha iyi olacak! Ayrıca herkesin senin kadar hırslı olmasını bekleyememelisin, disiplinin sayesinde kariyerin hayatının odak noktası olabilir ancak bu başka insanlar için böyle olmak zorunda değil.

Bildiğini Okuyan ve İnatçı Olabilen Kovalar

Bildiğini Okuyan ve İnatçı Olabilen Kovalar

Çoğu zaman açık fikirlisin doğru, mantıklı kararlar almaya çalışıyorsun ancak konu siyaset ve dünya çapındaki olaylar olduğu zaman kişisel görüşlerini biraz katı bir şekilde etrafa yansıtabiliyorsun. Sevgilin ya da arkadaşların seninle zıt bir görüşte olduğu zaman tartışma çıkabiliyor, hatta ciddi anlamda ortamda negatif bir hava oluşabiliyor. Mantığın daima ön planda olduğu için hayatındaki insanları farkında olmadan üzdüğünde ya da kırdığında onlar tarafından soğuk ya da duygusuz görünebiliyorsun. Dikkatli olmanda fayda var.

Fazla Duyarlı ve Dalgın Balıklar

Fazla Duyarlı ve Dalgın Balıklar

Zodyak aleminin hassas ruhu olarak tanınıyorsun ve duygularını tam olarak çözemeden karşı tarafa yansıtmak istemiyorsun. Fakat bu karşındaki insanlar tarafından güvensizlik olarak algılanabiliyor. Çevrende negatif bir durum olduğu zaman duyarlılığın sebebiyle kendini ve etrafındaki üzüp sıkabiliyorsun. Ayrıca dalgınlığın bazen bulunduğun ortamda yokmuşsun gibi hissettirmene sebep olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.