Yükselen Burcun Paraya Karşı Bakış Açını Ele Veriyor!

Hayata gözlerimizi açtığımız o ilk an gökyüzünün durumu yaşamımızı nasıl sürdüreceğimiz konusunda açık ve net bir tablo ortaya koyuyor. Dış görünümümüzden kimlere aşık olacağımıza kadar! Yazımızın konusu ise doğum haritalarımızın maddi konularda bizlere ne söylediği… Öncelikle bilmemiz gereken yükselen burcumuz ve evlerimiz. Nasıl para kazanabileceğimiz, maddi konulara nasıl yaklaşacağımız ve sahip olduğumuz yetenekler hakkında bizleri aydınlatan ikinci evimiz, bu noktada fazlasıyla önemli. Bir bak bakalım senin yükselenin ve ikinci evine denk düşen burç hangisi?

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

Maddi Konularda Riske Girmekten İmtina Eden Koç

Yükselen burcu Koç olan kimselerin ikinci evine denk gelen burç Boğa! Maddi konularda verdiğini aldığını bilmeyen ve eli sıkılığıyla nam salmış iki burç karşı karşıya! Pek tabii burada ikinci evde yer alan burç çok daha önemli. Genel kanının aksine parasal konularda tutarlılığı ve tutumluluğuyla dikkat çeken yükselen Koçlar için ceplerinde nakit paranın varlığını hissetmek olmazsa olmaz bir gereklilik. Ekonomik yönden güvence altında olmayı önceliklerinden biri haline getirmeleri ve sabit bir gelire sahip olmayı fazlasıyla önemsemeleri bunun açık bir göstergesi.

Dilinden Para Düşmeyen Boğa

Yükseleni Boğa burcu olanların ilk bilmesi gereken ikinci evlerindeki burçlarının İkizler olduğu. Dikkat çeken temel özellikleri ise zihinlerinin de dillerinin de hep parasal mevzularla meşgul olması. Maddi konular için güvenilirlikleriyle öne çıkmasalar da bir esnaf misali birçok kaynaktan birden para kazanmayı isteyebilir. Hatta onlara ticaret erbabı bile denebilir. Eksik yanları ise her şeyden bir lokma alıp vasıf kazanmaya çalışmaları. Derinlik ve profesyonellik pek onların tarzı değil.

Baba Parasıyla Geçinen İkizler

Yükselen burcu İkizler olanların ikinci evlerinde yer alan burç ise Yengeç. İlk söylenmesi gereken harcamalarının genelde ailesi tarafından finanse edildiği. Kendi ayakları üzerinde durmak, harcamalarında dikkatli davranmak pek onlardan beklenecek hareketler değil. Şansları yaver giderse aile işi yürütmeleri de söz konusu olabilir. Yine de dediğimiz gibi parasal konularda istikrar onların tarzı değil. Danışmanlıktan para kazanmak onlar için en iyi kariyer rotalarından biri olabilir.

Eşe Dosta Hesap Ödetmeyen Yengeç

Yükselen Yengeçlerin ikinci evi Aslan. Özgüvenlerinin parasal konularla yakın bir bağa sahip olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Marka giyimler, hesap ödemeler, son model telefonlar onlar için kendilerini gösterme biçimi. Maddi konularda akılcılığıyla öne çıkması yine parasız kalmaktan ve itibarını kaybetmekten korkmasıyla yakından ilişkili. Ek olarak yükselen Yengeçlerde baba işini devam ettirmek ve kendi işlerinin patronu olmak gibi durumlarla da karşılaşılabilir.

Cebindekinin Değerini Herkesten İyi Bilen Aslan

Yükselen burcu Aslan olanların ikinci evlerinde Başak olması, ekonomik meselelerde fazlasıyla dikkatli davranışlar sergileyeceklerinin açık ve net bir göstergesi. Yarın bir gün eşe dosta rezil olmamak için parasının hesabını kuruşu kuruşuna yapabilir. Kimseye borçlu kalmak ya da muhtaç olmamak için de işinde uzmanlaşmak ve yüksek ücretler kazanmak en büyük istekleri. Hoş, ne kadar parası olursa olsun boşa saçmayacağı ve kontrolü elden bırakmayacağı rahatlıkla söylenebilir.

Parasal Mevzular Gün Yüzüne Çıkınca İlişki Kuran Başak

Yükselen Başakların ikinci evinde yer alan burç Terazi. Meali ise parasal konular söz konusu olduğunda ilişki kurmaktan çekinmeyeceği. İletişim, sanat ve organizasyonla ilgili alanlardan kazanç elde etmesi mümkün görünse de maddiyat için fazla sahiplenici olmadığı söylenebilir. Parasını sık sık paylaşması ve olabildiğince adil kullanmaya çalışması da yine en öne çıkan özellikleri. Yüksek kazançlar elde etme niyetindeyse kadınlarla ilgili alanlara yönelmeleri onların kârına olabilir.

Herkesin Cebinde Ne Olduğunu Öğrenmeden İçi Rahat Etmeyen Terazi

Yükselen burcu Terazi olanların ikinci evlerine denk gelen burç Akrep. Akrebin olduğu yerde merak ve gizem eksilmez tabii! İş arkadaşlarının ne kadar maaş aldığını merak eden, yakınlarının banka hesaplarında ne kadar birikimleri olduğunu öğrenmek isteyen tiplerden kendisi. Kendi hesaplarında ne kadar var ya da ne kadar kazanırlar onu sadece Allah bilir! Kendi kaynağını yaratmaktansa başkalarından yararlanmayı tercih eden yükselen Terazilerin eşleri ya da ailelerinin imkanlarından yararlanma yoluna gitmesi görülmemiş şey değil.

Ucuza Tamah Etmeyen Akrep

Yükseleni Akrep olanların ikinci evlerinde şanslı yapılarıyla meşhur Yay burcu var. Özellikle maddi yönden kolay kolay sırtı yere gelmeyen yükselen Akreplerin para mefhumu olmaması bundan. Eli açık yapısıyla kazandığı ne var ne yok fütursuzca harcayabilir. Lüks tutkusu ya da kendini parayla gösterme arzusuyla ilgisi yok, bir şeyleri satın almak onlar için fazlasıyla eğlenceli. Dikkat çeken bir diğer yanları ise düşük maaşa asla çalıştırılamayacakları.

Maddi Konularda Bambaşka Birine Dönüşen Yay

Yükselen Yayların ikinci evinin Oğlak olması fazlasıyla ilginç. Nerede o vurdumduymaz halleri nerede bu eli sıkı halleri… Parasal konular söz konusu olduğunda tutumlu tavırlarıyla herkese taş çıkartabilir. Kurumsal firmalarda yer almaları ya da memur olmaları fazlasıyla rastlanan vakalardan. Sebebi tabii ki sabit ve güvenilir bir gelir elde etmek istemeleri. Başka türlü nasıl yıl boyu hayalini kurdukları o gezilere çıkabilirler ki?

Parayı Özgürlükle Eşdeğer Gören Oğlak

Yükseleni Oğlak olanların ikinci evleri Kova. Para kazanmak için türlü yol bulabilen yükselen Oğlakların özellikle sıra dışı alanlarda yüklü meblağlar kazanmaları tam da bununla ilgili. Risk almaktan ve yeniliklerden çekinmeyen yapılarıyla iletişim ya da teknoloji gibi birçok alanda başarı hikayelerine imza atabilir. Cebinde yer alan parasının özgürlüğünü belirlediğine inanırken, harcamalarını keyiflerine göre yönetir. Bunun dışında maddi değerler onların nazarında pek de önemli değil.

Parayla İşi Olmayan Kova

Yükselen burcu Kova olanların ikinci evlerine yer alan burç Balık. Maddiyata zerre kadar değer vermeyen kimseler olduklarından elde avuçta ne varsa hiç düşünmeden harcayabilir. Hatta çoğu zaman cebinde ne kadar parası olduğundan bihaberdir. Bir işte ömür boyu zaman geçirmekten hoşlanmadıklarından özellikle freelance işlere yönelmeleri sıkça görülebilir. Balık burcunun olduğu her yerde talih de olduğundan sadece işlerine konsantre olduklarında yüksek ücretler elde edebilir.

Parayı Kazandığı Hızda Harcayan Balık

Yükseleni Balık olanların ikinci evlerinde girişimci yanlarıyla meşhur Koç burcu yer alıyor. Para kazanmak için sert mücadelelere giren, kimsenin yapmadığı işleri başarmak isteyen ve girişimcilikte düşünmeden risk alabilen kimseler. Kazandıkları her şeyi ise tek kalemde harcayabilirler. Kendilerine harcama yapma yoluna giderken zaman zaman kontrolü elden kaçırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.