Yükselen Burcun Kazanç Sağlama Yeteneğin Hakkında Neler Söylüyor?

Doğum haritalarımızda 2. evimiz sahip olduğumuz kaynak ve kişisel yeteneklerimizi ifade eder. Geniş anlamı ile ifade etmeye çalıştığımız bu tanımdan yola çıkarsak, 2. ev bize maddi ve manevi kaynaklarımızı, yeteneğimiz ile sahip olduğumuz bu kaynakları nasıl genişleteceğimizi anlatır.  Aynı zamanda bu ev hangi koşullarda para kazanabiliriz ya da kaynaklarımızı nasıl kullanmalıyız sorularına da ışık tutarak bize yol gösterir.

Kendimizi güvende hissetmek için ihtiyaç duyduğumuz değerler nedir?

Hangi yeteneklerimizi kullanılarak bu değer ve kazanca sahip olabiliriz?

Kazançlarımızı koruma, genişletme ve değerlendirme konusunda başarılı mıyız?

Yanıtları merak ettiysen, yükselen burcuna göre yazımızın devamını okuyabilirsin.

Yükselen Koçlar: Kazançlarını Değerlendirmekte Yeteneklisin

Yükselen Koçlar kazançlarını ilgilendiren ve maddi kaynakları ile alakalı her konuda başarı sağlayabilir. Parayı tanımlayabilmeleri, onu tanıyarak onunla mantıklı bir ilişki kurabilmeleri sayesinde kazançlarını yönetmek de zorluk yaşamazlar. Sen de finansal becerilerin olduğunu ya da yatırımcı olma potansiyeli gösterdiğini düşünüyorsan bu yönlerini geliştirebilirsin. Birikimlerine sahip çıkarak, varlığı sayesinde kendini daha güvende hissedeceksin.

Yükselen Boğalar “gelir konusunda en güvenli yol bildiğin yol”

Bilmelisin ki nasıl para kazanılır konusu senin hakim olduğun bir alan ve belki de kazanç konusunda bilgi sahibi olmak için biz sana danışmalıyız J

Yükselen İkizler “ailevi kaynakları değerlendirerek kişisel kaynaklarını genişletebilirsin”

Yükselen İkizler öğrenmeye, anlamaya ve fırsatları görmeye açıktır. Bu yönleri ile eğer aileden var olan kaynakları varsa bunu çok iyi bir şekilde değerlendirip, geleneksel kazançlarını modernize ederek imkanlarını daha yukarılara çıkartabilir. Kazançların dönem dönem alçalıp yükselebilir ancak bu durumdan korkma çünkü yükselen İkizler olarak kendine her daim çeşitli alternatif kazanç yolları bulabilirsin. Güçlü iletişim yeteneklerin de maddiyata çevirebileceğin bir başka özel gücün.

Yükselen Yengeçler “belki de kendi işini kurmanın zamanı geldi”

Evine ve ailesine düşkün olduğu kadar onlardan gelen varlıklara ya da süregelen işlerine de bağlılık gösteren yükselen Yengeçler aile mesleğini sürdürmek konusunda ideal bir aday olabilir. Uzunca süredir var olan kaynaklarını korurken belki çok para kazanmayacak ama bu konuda istikrar sağlayacaksınız. Kendine duyduğun güven sayesinde birçok konuda başarı sağlayabilirsin.

Yükselen Aslanlar “sahip olduğun değerleri korumaya önem veriyorsun”

Yükselen Aslanlar maddi kazançları elde etmek ve genişletmekten önce her şeyin başının sağlık olduğunun bilincindedir. Bu nedenle hem kendi sağlığına hem de sağlıklı kazanca aynı anda ve eş değerde önem verir. Para konusunda kontrollü olan yükselen Aslan olarak en iyi yaptığın işi yaparak gelirinin devamlılığını sağlamak konusuna odaklanabilirsin. Kaliteden ve imkanlarından ödün vermek istemediğin için de parasız kalmamak için de riskli yollara girmemelisin.

Yükselen Başaklar “kazançları paylaştıkça çoğalıyor”

Yükselen Başaklar için iş ve meslek hayatında başarı sağlamanın kilit noktalarından biri de iyi ilişkiler kurmak. Profesyonel arkadaşlıklarımız ile kazanç sağladığımız işler siz yükselen Başaklar için ideal olabilir. Adil ve mükemmel iş çıkarmak için doğmuş Başaklar, kazançlarını kontrollü bir şekilde paylaşarak işlerini genişletebilir, belki ortaklık ya da insan faktörünün başrolde olduğu meslekler üzerinden kazancını genişletebilirler.

Yükselen Teraziler “başkalarının kaynaklarını kullanmakta yetkinsin”

Hayatı yalnız yaşamaktansa başkaları ile paylaşarak güzelleştiren Teraziler, para konusunda da başkalarının kaynaklarını kullanarak kendilerine kazanç sağlamak konusunda oldukça yetenekli. Dinleyen ve anlayan aynı zamanda adalet duyguları gelişmiş yükselen Teraziler hem seni düşünerek kaynaklarını çoğaltırken bu konudaki başarısı ile kendine de iyi bir yer edinebilir. Kendini sadece maddi konular sayesinde değil kurduğu iyi ilişkiler sayesinde de güvende hissedebilirsin.

Yükselen Akrepler “para konusunda şans seninle”

Yükselen Akrepler maddi konularda belki de bazılarımıza göre daha şanslı. Bu şans senin karşına çeşitli fırsatlar çıkartabilir. Bu konudaki bereketli taraflarını kullanmak istersen gözü kara kişiliğin ile her türlü riskli seçeneklere göz atabilir, kendini diğer taraftan satın alarak birikim sağlayarak güven altına alabilirsin.

Yükselen Yaylar “bilgi ve deneyimin ile kariyer hayatında başarı seninle”

Yükselen Yaylar öğrendikleri bilgi ve yaşadıkları hissi en büyük değer olarak görürler. Genelde har vurup harman savurduklarını söyleyemesek de parasal anlamda çok kazanç sağlamak peşinde de değillerdir. Lüks eşyalar yerine ise kendilerini iyi hissettirecek konularda para harcamayı tercih ederler. Sen de para kazanma yöntemi olarak belki daha planlı bir meslek hayatı seçebilir böylece maddi getiri sağlama aracı olarak ideal bir seçim yapmış olabilirsin.

Yükselen Oğlaklar “para özgürce değerlendirilmeli”

Yükselen Oğlaklar maddi unsurların değerini anlamak konusunda başarılıdır. Kazancını birçok alan ve yöntem ile elde edebilirsin. Kimimiz için özgürlük dünyanın öbür ucuna gitmek kimimiz için zihninin sınırlarını genişletmek lakin kimilerimiz için ise özgürlük kaynaklarını her daim koruyabilmektir. Kazanca yönelik her imkanı değerlendirmek ve başarı sağlamak seni huzurlu kılacaktır. En ilginç yöntemler ve çağın getirdiği her türlü imkanlar ve gereklilikler dahilin de kazanç konusunda sınırlarını geniş tutabilirsin.

Yükselen Kovalar “konsantrasyon sağlamak kazanç sağlamak için önceliğin”

Şimdi nerede ve ne yapıyor olmalıyım sorunsalını aşman noktasında konsantrasyon sağladığın her konuda bereket seninle birlikte olacaktır. Bağlılıktan çekinen Kovalar maddi kaynaklara da tıpkı başka konularda olduğu gibi kendisini mecbur hissetmek istemez. Fakat bu konuda ihtiyaçları olan tüm yeteneklerin kendi içlerinde yer aldığını unutmamalısın.

Yükselen Balıklar “bereket ve istikrar için harcamalar kontrol altında tutulmalı”

Şüphesiz harcamalarımızı kontrol altına aldığımız zaman hepimiz kendimizi daha güvende hissederiz. Çünkü bir çoğumuzun ciddi anlamda harcamaları ve haliyle elimizdeki maddi gücünde geldiği gibi gitme durumu söz konusudur. Mücadele ederek elde ettiğin kazancı sen de harcamalarını kontrol altına alırsan getiri konusunda başarı kapılarını aralayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.