Yoldan Çıkmaya Meyilli İkizler Burcu Erkeğini Yola Sokmanın Püf Noktaları

Baştan söyleyelim; aşırı duygusallık ve romantizm İkizler burcunun kitabına ters. Onlar sıkılır, darlanır. O ortamdan bu ortama hızlı geçişler yapan İkizler burcunun aşksız kalma ihtimali sıfıra yakındır. Eğer bir İkizler burcuyla kısa süreli ilişki içindeysen, sıkıntı yok çok eğlenirsin. Ama uzun süreli bir ilişki planlıyorsan, bazı şeylere karşı hazırlık yapsan fena olmaz. “Çeşitliliği” seven İkizler burcunu bir süre sonra elde tutmak zorlaşmaya başlayabilir. Değişime açık olmaları, ilişkinizi zora sokabilir. Bir de çok yönlüdür ki ayak uydurmak imkansızlaşabilir. Aslında tatlı mı tatlı olan İkizler burçları ile harika vakit geçirirsin. Olay uzun ilişkide başlıyor. Tabii hepsi aynı olacak diye bir kaide yok ama sen yine de önlemini al, kafan rahat olsun.

Sihirli Sözcükler: Tamam Canım Sen Bilirsin

Bazen kendiyle çelişen İkizler burçlarının bu hal ve hareketlerini yüzüne vurmamak, senin ve ilişkin için yapacağın en büyük iyilik olacaktır. Çünkü vursan da kabul etmeyecek, kıvıracak ve sinir olacaksın. O yüzden en güzeli görmemezlikten gelip, her zaman en son ne dediyse o lafını kaale almak. Özellikle inatlaşmamaya özen göster. Baktın iş inada biniyor hemen sihirli sözcükleri söyleyeceksin: Tamam canım sen bilirsin. Çabuk karar değiştiren İkizler burcuna karşı bu sözleri söylersen, ilişkinizi büyük bir kaostan kurtarmış olacaksın. Çünkü, o ne derse desin emin ol günün sonunda hangisi mantıklıysa onu yapacaktır. Önemli olan inatlaşmamak.

Eleştiriden Olabildiğince Uzak Ol

İkizler burcunun tahhammül edemediği bir şey varsa, o da eleştirilmektir. Birçok olumsuz özelliği olsa da kendi kötü huylarının farkında olacak kadar zeki olan İkizler burcu, eleştiri karşısında iki tutum sergileyebilir. İlki; senden daha çok konuşup, senin alakasız hatalarını yüksek tondan sana söylemek. İkincisi; sanki hiç yokmuşsun gibi davranmak. Ciddi anlamda yokmuşsun gibi. Yüzüne bakarsın kafasını çevirir. Bir şey anlatırsın, televizyona bakar. Asla cevap vermez. Bu hareketler, İkizler burcunun kırmızı çizgisine doğru emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Bu durumda senin de yapabileceğin iki şey var. İlki; konuşmanı kısa ve öz tutup onun sana gelmesini beklemek. İkincisi; tüm sinirini boşaltana dek kendini ona fark ettirmeye çalışmak. İkincisini yaparsan, en kısa zamanda ilişkinin sona ereceğini unutma.

İlgisini Çekmek İçin Merak Kartını Oyna

Yerinde duramayan İkizler burcunun hassas noktalarından biri de merakıdır. Sosyal çevresi geniş olan İkizler burcunun dikkatini çekmek için “gizemli kadını” oynayabilirsin. Senin ona açılman için gözünün içine bakar, her istediğini yapar. Yeter ki onun merakını harekete geçirecek şeyler yap. Ararsa açma, sorularına üstün körü ve kısa cevaplar ver… Kısa kaçamak aşklara hayır demekte zorluk çeken İkizler burcu erkeğini, üzerine fazla gitmeyerek elinde tutabilirsin. Bizden söylemesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.