Yıldırım Nikahıyla Evlenip Jet Hızıyla Boşanan İki Burç!

Aşkın kapıyı ne zaman çalacağı belli olmaz. Özgür kuş kafalarında takılırken bir bakmışsın nikah masasındasın, göz açıp kapatıncaya kadar çocuklarını kucağına almışsın. Peki her şeyi bu kadar hızlı yaşamak zorunda mısın? Düşünmeden aldığın kararlar, girdiğin dönüşü olmayan yollar ve yaşadığın pişmanlıklar. Hop mahkeme salonundasın! Her şey başladığı gibi hızlı bitti ve asıl sorun da şu: Kontrol etmek senin elindeydi! İçindeki Koçlara, Yaylara dur demenin zamanı gelmedi mi?

Destursuz Koçlar

Kafasına koyduğunu yapacak, istediğini elde etmeden rahatlamayacak. Koç’un kafası biraz farklı çalışır, belki farkında olmadan kendi kendisini kandırır. Birini mi gördü, beğendi; elde edene kadar peşini bırakmaz. Skor peşinde koşarken kendini ne kadar kaptırdığını bir gram olsun anlamaz. Bir an hayatının aşkını bulduğunu sanar, kendini düğün salonuna atar; üç vakte kadar da şiddetli geçimsizlikten sepeti koluna takar.

Savruk Yaylar

Yay burcunun normal şartlarda pek evlilikle bir bağlantısı yoktur. Gel gelelim istisnaların kaideleri bozduğu da çoktur. Belki aşık olmuştur, belki dünyayı dolaşırken yanına yoldaş arıyordur. Hiçbir şeyin üzerinde çok durmadığı gibi bu konuna da aynı tavrını takınır. Çoğu zaman abartır, biraz da haldır huldur davranır. Yarını düşünmeden, karşısındakini çok fazla irdelemeden, kendini nikah defterine imzayı atarken bulur. Rüyadan uyandığında ise gerçekler hayli gözünü korkutur. İlişkide problemler baş göstermeye başladığında ise en kısa yoldan boşanma işlemleri için mahkemeye başvurur.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.