Yılbaşında Hangi Burca Hangi Absürt Hediyeyi Almalısın?

Yılın en güzel zamanları geldi çattı yine! Yılbaşı bütün ışıkları ve bütün ihtişamıyla sokaklarımızı sararken biz de kendimizi, sevdiklerimize en kıymetli hediyeyi vermek için araştırma yaparken buluyoruz. Yılın en keyifli günleri, sevdiklerimize hediye aramakla geçiyor. Bu yıl vaktini bunlarla harcamak yok! Sana biz yardım edeceğiz! Yalnız sanma ki bu yardımımız sana en güzel gömleği ya da en tatlı atkıyı bulduracak. Bu yardımımız sana her zamanki gibi eğlenceyi ve bol kahkahayı bulduracak! Klasik hediyeleri herkes herkese aldırır, sen onları boş ver. Gel şimdi, sevdiklerine alman gereken en absürt hediyeleri inceleyelim. Yeni yıla kahkahalarla girin!

Koç Burcuna Zombi İstilasında Hayatta Kalma Kılavuzu

Mücadeleci bir burç olan Koç burcunun insanları, genel olarak savaşmaktan kaçmamaları ile bilinirler. Bu nedenle sen de Koç burcu arkadaşına, olası bir zombi istilasında neler yapacağını öğrenmesi için hayatta kalma kılavuzu hediye edebilirsin. Hediyeyi gören Koç burcunun bunu absürt bir hediye olarak görmeyeceğinden emin olabilirsin!

Boğa Burcuna Sırt Kaşıma Aleti

Üşengeçliği dillere destan olan Boğa burcu insanları, temkinli ve durağan olmaları ile bilinirler. Oturduğu yerden kalkma, bir odadan bir diğerine geçme ya da olduğu yerden başka bir yere uzanma gibi onu yerinden kaldıracak durumlara şüpheci yaklaşır. Böyle bir Boğa burcu arkadaşın için alabileceğin en absürt hediye, sırt kaşıma aleti olabilir. Böylelikle hem kimseyle muhatap olmadan hem de hiçbir yere gitme zahmetine katlanmadan sırtını kaşıyabilir!

İkizler Burcuna El Bombası Şeklinde Kupa

Ortalıklarda pimi çekilmiş bir el bombası gibi dolanmasıyla bilinen İkizler burcu insanlarına alabileceğin en güzel hediye kendilerini simgeleyen ve yanlarında taşıyabilecekleri bir hediye olmalıdır. Absürt hediyeler listemizin üçüncü sırasında hareketli ve tahmin edilemez İkizler burcu insanları için alabileceğin el bombası şeklinde kupa önerisi yer alıyor. İçinin ne zaman dolu ne zaman boş olacağı, ya da o an sıcak mı soğuk mu olduğu tıpkı bir İkizler burcu gibi bilinemeyen bu kupa, İkizler burcu için en ideal absürt hediye olabilir!

Yengeç Burcuna Burun Flütü

Geleneksel Yengeç burcu insanları genel olarak anaçlıklarıyla, babacanlıklarıyla ve yakınlarındaki insanlara olan düşkünlükleri ile bilinirler. Çevrelerine anne/baba gibi davranmaktan da geri durmazlar. Böyle durumlarda kimi zaman anne/baba şakalarının dozunu ayarlayamayan Yengeç burçları için alınabilecek en absürt hediye bir burun flütü olabilir. Geniş hayal gücünü kullanarak bütün yıl, sevdiklerine şarkılar bestelemesini sağlamak için bu fırsatı kaçırmak istemeyeceğine eminiz.

Aslan Burcuna Üstünde Dolar Fotoğrafı Olan Tuvalet Kâğıdı

Maddiyata düşkün olan Aslan burcu insanları genel olarak gösterişli etkinliklerde bulunmalarıyla, har vurup harman savurmalarıyla bilinirler. Eh bunu da onlara en iyi şekilde hatırlatabilecek absürtlüğe sahip hediye, üstünde dolar fotoğrafı olan bir rulo tuvalet kâğıdı olacaktır. Dikkatleri üstüne çekecek olan bu hediyeyi aldıktan sonra kullandığı süre boyunca kendisini iyi hissedeceğine yüzde bir milyon eminiz!

Başak Burcuna Altı Paspas Olan Terlik

Titizlikte tarih yazan Başak burcu insanları genel olarak takıntılı olmaları ile bilinirler. Bu nedenle Başak burcu arkadaşına alabileceğin en absürt yılbaşı hediyesi, altı paspas olan bir terlik olacaktır. Bununla istediği kadar yürürken evi kirletmeyecek üstüne de tozlu yerleri temizlemek için bir şansı olacaktır. Bu hediye ile Başak burcu arkadaşının gönlünü fethedeceğine eminiz!

Terazi Burcuna Ostrich Yastığı

Sanata ilgi duyan ve estetik bakış açısı olan Terazi burcu insanları tembellikten de nasiplerini almışlardır. Zaman zaman, biraz yayılmak hatta şekerleme yapmak için büyük fedakârlıklar yapabilecekleri günler olur. Bu noktada da sen ve absürt hediyen devreye girebilirsiniz. Terazi burçları, nerede isterlerse orada konforlu bir şekilde uyumalarını sağlayan Ostrich Yastığı ile şıklıklarından ödün vermeden, rahat bir uyku çekebilirler.

Akrep Burcuna Kamasutra Zarları

Libidosunun yüksekliği ve tutkulu oluşu ile bilinen Akrep burcu insanı aynı zamanda sınırları zorlamayı ve uçlarda gezmeyi sever. Bu nedenle bir Akrep burcuna alacağın en absürt hediye, üstünde Kamasutra’dan esinlenilmiş pozisyonların olduğu bir zar almaktır. Bu soğuk kış gecelerinde, bir Akrep burcunun yatak odasını ısıtmaktan daha kolay ve daha eğlenceli ne olabilir ki?

Yay Burcuna Şemsiye Şapka

Nasıl göründüğünü pek umursamayan bir burç olan Yay burcu insanları bunu bütün hayatlarına yaymış olmaları ile bilinirler. Onlar için pratik olan, kullanılabilir olan şey, o an canlarının istediği herhangi bir şeydir. Bu nedenle sürekli satıcıların elinde ve kafasında gördüğün şemsiye şapkaları takabilecek tek bir kişi varsa o da Yay burcuna sahip birisidir.

Oğlak Burcuna Birinin Yalan Söylediğini Anladığınca Basacağı Yalan Butonu

Burnu çok iyi koku alan burçlardan biri olan Oğlak burcu insanına alabileceğin en absürt hediye bir yalan butonu olabilir. Oğlak burcunun bir yalan detektörü gibi hareket etmesi hem onu hem de çevresindekileri koruma altına aldığından bu hediyenin, Oğlak burcundan çok çevresindekileri mutlu edeceğine eminiz.

Kova Burcuna Ted Mosby’nin Spoiler Koruyucusu İcadı

Her şeye muhalefet olmaya bayılan Kova burcu arkadaşına absürt bir yılbaşı hediyesi olarak Ted Mosby’nin spoilerdan korunmak için icat ettiği aleti almalısın. The Sensory Deprivator 5000 adını verdiği bu icat ile onun görme ve duyma yetilerini kısıtlar, arkadaşının gereksiz muhalefetinden hem kendini hem de çevrendekileri korumuş olursun!

Balık Burcuna Sevgili Kolu Yastığı

Geldik en hüzünlü ve en âşık burç olan Balık burcuna. Yılbaşı hediyesi olarak romantik Balık burcu arkadaşına absürt bir hediye almak istiyorsan, ona mutlaka bir sevgili kolu yastığı almalısın! Ona sarılıp uyuyabileceği gibi, koltukta yanına taşıyıp beraber dizi izleme keyfi de yaşayabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir