1. Bu çekiliş 13.12.2018 – 16.11.2018 (23:59) tarihleri arasında Moyra tarafından düzenlenmektedir.
 2. Çekiliş tarihleri arasında katılımcılar çekilişe katılmak için,

Instagram’da,

Moyra uygulamasını indirerek, ASKMOYRA Instagram hesabını takibe alarak, Instagram Çekiliş paylaşımını beğenerek, Instagram çekiliş iletisi altında 3 arkadaşlarını yorumda etiketleyerek ve Instagram çekiliş iletisini beğenerek katılabileceklerdir.

 1. Gelen yorumlar, beğeniler ve postlarda şartları uygun olarak yerine getirmiş, kullanıcı profili gerçek olan kişiler arasından, 17.12.2018 tarihinde https://rastgele-sayi.hesaplama.net/ aracılığıyla yapılacak çekilişle, Instagram katılımcıları arasından 3 kişi Estée Lauder Beautiful Belle Eau De Parfum Spray 30 ml kazanacaktır.
 2. Çekiliş sonunda kazanan kişiler 18.12.2018 tarihinde Moyra Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır. Kullanıcıların vereceği yanlış bilgilerden Moyra sorumlu değildir.
 3. Katılımda sunulan kimlik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 4. Kazananlardan talep edilecek olan isim, cep telefonu, adres gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder.
 5. Çekilişten sorumlu kişi Moyra’dır, Facebook veya Instagram değildir.
 6. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen çekilişe katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 7. Moyra çekiliş öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan, ikincil ve üçüncül derecede çekiliş ile bağlantılı şirket çalışanları çekilşe katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 8. Başvuru sahipleri, çekilişe katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 9. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
 10. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
 11. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
 12. Katılımcı çekilişe katılmakla Moyra tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
 13. Her başvuru sahibi çekiliş süresince hediye kazanmaya hak kazandığı takdirde bir kez ödül sahibi olabilir. Bir kullanıcı sadece bir kez ödül alabilecektir.
 14. Moyra çekilişe katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
 15. Moyra yanlış iletişim bilgisi ile çekilişe katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 16. Çekilişe katılanlar Moyra’nın iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların çekiliş kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Moyra tarafından yapılacaktır.
 17. Moyra çekiliş boyunca, çekiliş sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, çekilişe katılanın o güne kadarki bütün çekiliş verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde çekilişe katılanın bütün çekiliş verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 18. Moyra katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.