Yeni Nesil Veliaht Hakan Sabancı’yı Yıldızlara Sorduk!

Galler’in Prens Charles’ı varsa, Sabancı İmparatorluğu’nun yeni nesil veliahtı Hakan Sabancı’sı var. Aldığı eğitimlerin, entelektüel kimliğinin ve yakışıklılığının yanında mütevazi duruşuyla ve tabi ‘karun kadar zengin’ oluşuyla zamanın ideal erkeği Hakan Sabancı’nın zaafları yıldız haritasında gizli. Peki dünyaya gelmek için sevgililer gününü seçen Sabancı’yı nasıl bir yaşam bekliyor?

Genç kızların ilgisini sadece Sabancı ailesinden olmasına bağlamak yanlış olur. Aslına bakarsanız Hakan Sabancı, teatral yetenekleri olan ve sahne ışıklarını seven birisi. Yaptığı, ettiği, yediği, içtiği ile trend belirleme, giydikleriyle moda rüzgarları estirme kabiliyetine sahip. Yetişkinlik ve olgunluk dönemlerinde yönetsel yeteneklerini ile ön plana çıkması oldukça muhtemel.

Hakan Sabancı, özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olmasına rağmen Venüs’ü Balık olduğundan romantik aşıklar listesine adını ekleyecek gibi görünüyor. Yaşadığı ilişkilerde romantizmin yanında, feminenlik ve duru bir güzellik arayan Hakan Sabancı; sıra dışı davranan, merak uyandıran hatta biraz tuhaf diyebileceğimiz kadınlara da ilgi duyabilir. Özgürlüğüne düşkünlüğü, mütevazi duruşunun, masum yüzünün, sakin tavrının altındaki aykırı kişiliği, güzel kadınlarla ilgi çekici ilişkiler yaşamasını sağlayabilir.

Mars İkizler’in kelimelerle oynama kabiliyetinden nasibini fazlasıyla alan Sabancı’nın, konuşarak etkileme gücünün etkisi de su götürmez. Şaka yollu iltifatlar, kelime oyunları, uzun ve tempolu sohbetler ondan sorulur. Kadınların onu tercih etmek için kamyonlarca sebebi yokmuş gibi bir de sahip olduğu üstün iletişim kabiliyeti, en yakışıklı Sabancı’nın talip kuyruğunu sonsuza uzatabilir.

Objektif ve ilkeli karakteriyle sağlam adımlar artarak başarısına başarı katacağını düşündüğümüz genç Sabancı, gelenekçi olmasa da Sabancı İmparatorluğu’na duyduğu yüksek sorumlulukla aşırı marjinal tavırlardan uzak duracak ama kuralların dışına çıkan, yenilikçi kişiliğiyle de Sabancı ailesini ileriye taşıyacaktır. Görüyoruz ki yıldızlar da şanslı doğan Hakan Sabancı’dan, zaten üst sınırı zorlayan beklentiyi, olabildiğince artırıyor. Kızlar mutlu son istiyor!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.