Yeni Evli Balık Burçlarına Ne Gibi Ev Hediyesi Alabilirsiniz?

Yakın zamanda evlenmiş bir Balık burcu yakınınızı veya arkadaşınızı ziyaret etmek için bir hediye götürmek istiyorsunuz. Ona öyle gelişigüzel bir ev eşyası almak yerine burcuna uygun, zevkine hitap edecek bir hediye tercih etmelisiniz. Romantik zevkleri olan Balıklar, dünyalarına renk katacak, estetik ve zarif şeylerden hoşlanır. Duygularıyla yaşadıkları için manevi değeri olan, yaratıcı, hayal gücüne ve kalbine yönelik her hediyeden mutlu olurlar. Ev ziyaretine gideceğiniz Balık burçları için aşağıdaki hediye önerilerini gözden geçirebilirsiniz.

Tütsü

Duygusal ve mistik yaşama ilgi duyan Balıklara yeni evli diye tava, tencere almak zorunda değilsiniz. Aksine maddi değil manevi anlamı ve işlevi olan eşyalar onların daha çok hoşuna gider. Mesela meditasyon gibi rahatlatıcı sporları yapıyorsa tütsü alabilirsiniz. Farklı aromalar içeren tütsüler onların seanslara daha iyi konsantre olmasını sağlar. Bu ürünü sadece meditasyon yaparken değil akşamları müzik dinlerken, kitap okurken ya da film izlerken de kullanabilir, hatta konukları geldiğinde de yakabilirler. Yanına otantik tasarımlı bir tütsülük de aldınız mı onları kalbinden vurabilirsiniz.

Mumlar

Romantizmin sembollerinden mumlar da Balık burçlarının ilgi alanına giren bir hediyedir. Çok amaçlı olan bu ürünleri birçok şey için kullanabilirler. Estetiğe olan meraklarından dolayı dekoratif amaçlı bir mum yeni evli Balıklar için ideal bir salon süsü olur. Mumlar oturma odası dışında banyo süsü olarak da kullanılabilir. Bunun için deniz objeli, suyu anımsatan tasarımlar içermesi uygun olur. Ayrıca akşam yemeklerinde yakılmak üzere şamdanıyla birlikte mum seti alabilirsiniz. Yemek masasının sunumuna önem veren Balıklar için çok kullanışlı bir hediye olur.

Gece Giysileri

Sempatik bir burç olan Balıklar için ev içinde giyeceği kıyafetler alabilirsiniz. Birçok insan konukları olmadığı sürece evinde rahat giysilerle dolaşır. Mesela günlük kullanım için üzerinde sevimli desenlerin olduğu bir eşofman takımı oldukça işlerini görür. Uyurken giymeleri için de rahat bir pijama takımı veya gecelik alabilirsiniz. Geceliklerin sanatsal desenler içermesi artistik ruhlarına hitap edecektir. Yaz aylarında kullanılacak bir giysi alacaksanız askılı bluz ve şort şeklinde pijama takımı daha ideal olur. Daha süslü bir şey almak isterseniz şık bir iç çamaşır seti de tercih edebilirsiniz.

Müzik Kutusu

Onların içindeki sanatçı ruh, müzikle alakalı objelerden büyük haz duyar.  Mesela bir müzik kutusundan çok etkilenecektir. Farklı tasarımlardan oluşan bu kutuları internetteki çok sayıda alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz. Renk olarak pembe, açık mavi, krem rengi, bej gibi iç açıcı tonları seçmelisiniz. Üzerinde ise çiçek desenleri olabilir. Hediyeyi evlerinin en değerli eşyalarından biri olarak saklayacaklardır.

Yoga / Meditasyon Kursu

Balık burçları için sıra dışı bir hediye seçmek istiyorsanız yoga veya meditasyon kursu üyeliği fikrini de düşünebilirsiniz. Gerginliklerini atacakları bu sporlar hareketli burçların aksine onların zevk alacağı bir aktivitedir. Bu kurslarda sıkılmadan saatlerce dingin ruhlarını besler ve hayal dünyalarını geliştirirler. Yoga veya meditasyonu daha önce hiç yapmamış bile olsalar bu tarz etkinliklere yatkınlıklarından dolayı mutlaka deneyimlemek isteyeceklerdir. Hatta kendiniz için de bir üyelik satın alarak onlara eşlik edebilirsiniz.

Uyku Seti

Balıklar yataklarının rahatına düşkün insanlardır. İnce düşünceli, derin kişilikli Balıklar, günün önemli olaylarını uyumadan önce yataklarında değerlendirirler. Bir sıkıntısı varsa ya da morali bozuksa kolay uykuya dalamaz. Dolayısıyla onu rahatlatacak, çabuk uyutacak bir uyku seti almak çok işlevli olur. Konforlu, kaliteli, yumuşak bir yastık ve yorgandan oluşan çift kişilik takımla huzurlu, deliksiz bir uykunun tadına varabilir. Ürünleri ne kadar kaliteli markalardan seçerseniz o derece kullanışlı olacaktır.

Biblo

Dekoratif eşyalara bayılan Balıklar için biblo almaya ne dersiniz? Güzel şeylere olan merakları eşyalarda da kendini gösterdiği için sade ve renksiz objelerden hoşlanmazlar. Yeni evli olmaları estetiğe olan hevesini artırır ve odalarını en güzel eşyalarla donatmak istemelerine neden olur. Yaratıcı karakterdeki Balık burçlarına her evde görebileceğiniz sıradan modeller yerine ilginç biblo takımları seçmelisiniz. Vintage özellikteki objeler çok daha dekoratif duracak ve Balık arkadaşlarınız tarafından takdir görecektir. Çeşitli mağazalarda insan, hayvan veya fantastik karakterlerden oluşan ürünlerden oluşan çok sayıda alternatife ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi

Görsel sanatlara yatkınlığı olan her Balık burcunun içinde bir sanatçı yatar. Bu sanatlardan biri de fotoğrafçılıktır. Amatör olarak çektikleri fotoğraflarda bile çevrelerinden övgü alırlar. Dolayısıyla onlara bir fotoğraf makinesi de hediye edebilirsiniz. Profesyonel veya hobi amaçlı kullanmasa bile her insanın ihtiyaç duyabileceği bir eşyadır fotoğraf makinesi. Yanında bir de tripod alırsanız fotoğraf çekimlerini çok daha iyi gerçekleştireceklerdir.

Sevdiği Yazarın Kitabı

Kitaplarla arası iyi olan Balıklara kitap hediye etmek de uygun olur. Böylelikle kuvvetli hayal güçleri daha da çok beslenir. Diğer insanların kitap okurken tasarladıkları dünyayı onlar çok daha zengin kurgular. Kitap okurlarken hikâyenin içine girmeyi başarır ve başka okuyuculardan daha fazla haz alırlar. Onlar için çok satan ticari amaçlı kitaplar yerine derin kurguları olan romanlar, öykü veya şiir kitapları seçebilirsiniz. Balıkların özellikle sevdiği bir yazar varsa riske girmeden aynı yazarın yeni bir eserini almanız yararlı olacaktır.

Kahve Kupası

Taze evli Balıklara illa ki bir mutfak eşyası almak isteyenler olacaktır. Tepsi, tava, çerezlik gibi malzemeler çok fazla alındığı için onlara içeceklerle alakalı bir hediye seçmenizi öneririz. Dilerseniz farklı tasarımlar içeren kahve kupaları alabilirsiniz. Kitap okurken, film izlerken ya da konuklarını ağırlarken bu fincanlarla kahvelerini yudumlarlar. En az iki adet alırsanız eşiyle birlikte uyumlu bir takım kullanmış olurlar. Üzerinde onların zevklerine göre desenler olursa hediyenizi daha da çok benimseyeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.