Yengeç’in En İyi Anlaştığı Burçlar!

Gözünde yaş, kalbinde sonsuz sevgi olanla kim anlaşmaz, sıcacık bir tas çorbasını içmeye kim gitmez, Yengeç’ten bir atkı da kendi boynuna örmesini kim istemez! Her şey göründüğü gibi değildir bazen, tüm dünyayı sevenle herkesi sevdiği gerekçesiyle uzlaşamayan da olur, fazla evcimen diye geleneklerinin yanında Yengeç’i geçmişine gömen de! Bakalım dünyalar iyisi yufka yürekli Yengeç en çok hangi burçlarla anlaşır!

Balık

Toplayın ortamdaki bütün mendilleri yığın Balık ile Yengeç’in elinin altına, açın en sevdikleri şu acıklı filmi sonra seyreyleyin gümbürtüyü! Göz yaşı cildi sıkılaştırıyormuş diyorlar, doldurun kavanozlara seyreltin suyla, yıkayın yüzünüzü haftalarca! Bu iki duygusal kedi yavrusu bir araya gelince dram kuyusu açılır, dünyada acınası tüm olaylar gün yüzünde belirip su grubunun en merhametli ikilisinin gözüne sokulur! Sonsuz sevgi ve merhamet konusunda Zodyak’ın tüm diğer sakinlerinden açık ara farklı olan Balık ve Yengeç harika bir bağlılık geliştirir, çok sıkı dost olurlar! Birbirlerinin derdini anlar, birlikte yardım çadırları kurarlar!

Akrep

Akrep’in nefretinden, intikam ateşinin sıcaklığında yanan hayatlardan sıkça bahsedilir ama FBI verileri en psikopat burç hanesine Yengeç’in adını layık görür! Sizce de buradan karanlık bir birliktelik ya da kara gün dostluğu çıkmaz mı? Bu iki duygu bolluğu içinde yaşayan insandan harika bir çift olur! İkisi de sevdiğine, güvendiğine uzanan eli kırar, sahiplenmek konusunda destan yazar! Birbirlerine bir kez güvenen ikili sonsuza dek birbirinin arkasını kollar, sahip oldukları sezgilerini birleştirip gücüne güç katar!

Başak

Yengeç’in bir çırpıda silip atamayacağı, başına dert açsa dahi kurtulamayacağı geçmiş anıları, nostaljik öyküleri vardır! Bunlar yüksek duvarlarla çevrili prensipli bir yaşam sürmesini, sahip olduğu değerler sistemine uyumlu bir hayat yaşamasını sağlar! Başak da gelenekçidir, toplumun refahını düşünür, insanlık yararına işler yapmak için didinir! Hiçbir şey uğruna göz ardı edemeyeceği katı kuralları olan Başak ve Yengeç birbirlerini sahip olduklarına sahip çıkmak, sorumluluklarına tabi yaşamak, çevresine yardım etmek ve sevdiklerini korumak konularında motive ederler! Kurdukları bu uyumlu arkadaşlıkta çevrelerinde olup bitene birlikte şaşırır, birbirinin dilinden anlarlar!

Oğlak

Toplumun kabul ettiği bir insan olmak, gelenek buyruklarını vakti saati gelince layıkıyla yerine getirip büyüklerinin alkışını almak ve ailesinin hayırlı evladı olmak konusunda ortaklaşan Oğlak ve Yengeç çalışma hayatında ayrılır! Oğlak plaza ofislerinde, fabrika koridorlarında efor sarf eder, Yengeç evinde mutfağında, kendi yağında kavrulsa, ailesine destekte yetecek işlerde! Ancak ikisi de kabul edilebilir bir evlilik yapıp, herkesin onayını alıp dünya evine girmek, toplumsal yapının sürdürülebilirliği için vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmek isterler! Yengeç fazla duygulu, Oğlak ise aşırı mantıklıdır, ortak amaçlara sahip olan ikili birbirini bu anlamda da dengeler!

Boğa

Yaşamına yabancı sokmayan, şefkatini eksik etmediği sevdikleriyle ortaklaşa bir yaşam kuran, doğanın içinde olmayı, yeşili, çiçeği, böceği sevip çok sevdiği ruh eşiyle yaşamını birleştirip aile kurmak isteyen Boğa, tüm bu taleplerinde Yengeç ile aynı bakış açısını paylaşır. Ayrıca Yengeç de Boğa gibi hem bereketli hem de tutumludur. Mutfağında pişen yemek olası Tanrı misafirlerine yeter, her iki burç da uzunca masalar etrafında sevdikleriyle buluşup doyasıya yemek yemeyi sever!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.