Yengeç’in En İyi Anlaştığı Burçlar!

Gözünde yaş, kalbinde sonsuz sevgi olanla kim anlaşmaz, sıcacık bir tas çorbasını içmeye kim gitmez, Yengeç’ten bir atkı da kendi boynuna örmesini kim istemez! Her şey göründüğü gibi değildir bazen, tüm dünyayı sevenle herkesi sevdiği gerekçesiyle uzlaşamayan da olur, fazla evcimen diye geleneklerinin yanında Yengeç’i geçmişine gömen de! Bakalım dünyalar iyisi yufka yürekli Yengeç en çok hangi burçlarla anlaşır!

Balık

Toplayın ortamdaki bütün mendilleri yığın Balık ile Yengeç’in elinin altına, açın en sevdikleri şu acıklı filmi sonra seyreyleyin gümbürtüyü! Göz yaşı cildi sıkılaştırıyormuş diyorlar, doldurun kavanozlara seyreltin suyla, yıkayın yüzünüzü haftalarca! Bu iki duygusal kedi yavrusu bir araya gelince dram kuyusu açılır, dünyada acınası tüm olaylar gün yüzünde belirip su grubunun en merhametli ikilisinin gözüne sokulur! Sonsuz sevgi ve merhamet konusunda Zodyak’ın tüm diğer sakinlerinden açık ara farklı olan Balık ve Yengeç harika bir bağlılık geliştirir, çok sıkı dost olurlar! Birbirlerinin derdini anlar, birlikte yardım çadırları kurarlar!

Akrep

Akrep’in nefretinden, intikam ateşinin sıcaklığında yanan hayatlardan sıkça bahsedilir ama FBI verileri en psikopat burç hanesine Yengeç’in adını layık görür! Sizce de buradan karanlık bir birliktelik ya da kara gün dostluğu çıkmaz mı? Bu iki duygu bolluğu içinde yaşayan insandan harika bir çift olur! İkisi de sevdiğine, güvendiğine uzanan eli kırar, sahiplenmek konusunda destan yazar! Birbirlerine bir kez güvenen ikili sonsuza dek birbirinin arkasını kollar, sahip oldukları sezgilerini birleştirip gücüne güç katar!

Başak

Yengeç’in bir çırpıda silip atamayacağı, başına dert açsa dahi kurtulamayacağı geçmiş anıları, nostaljik öyküleri vardır! Bunlar yüksek duvarlarla çevrili prensipli bir yaşam sürmesini, sahip olduğu değerler sistemine uyumlu bir hayat yaşamasını sağlar! Başak da gelenekçidir, toplumun refahını düşünür, insanlık yararına işler yapmak için didinir! Hiçbir şey uğruna göz ardı edemeyeceği katı kuralları olan Başak ve Yengeç birbirlerini sahip olduklarına sahip çıkmak, sorumluluklarına tabi yaşamak, çevresine yardım etmek ve sevdiklerini korumak konularında motive ederler! Kurdukları bu uyumlu arkadaşlıkta çevrelerinde olup bitene birlikte şaşırır, birbirinin dilinden anlarlar!

Oğlak

Toplumun kabul ettiği bir insan olmak, gelenek buyruklarını vakti saati gelince layıkıyla yerine getirip büyüklerinin alkışını almak ve ailesinin hayırlı evladı olmak konusunda ortaklaşan Oğlak ve Yengeç çalışma hayatında ayrılır! Oğlak plaza ofislerinde, fabrika koridorlarında efor sarf eder, Yengeç evinde mutfağında, kendi yağında kavrulsa, ailesine destekte yetecek işlerde! Ancak ikisi de kabul edilebilir bir evlilik yapıp, herkesin onayını alıp dünya evine girmek, toplumsal yapının sürdürülebilirliği için vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmek isterler! Yengeç fazla duygulu, Oğlak ise aşırı mantıklıdır, ortak amaçlara sahip olan ikili birbirini bu anlamda da dengeler!

Boğa

Yaşamına yabancı sokmayan, şefkatini eksik etmediği sevdikleriyle ortaklaşa bir yaşam kuran, doğanın içinde olmayı, yeşili, çiçeği, böceği sevip çok sevdiği ruh eşiyle yaşamını birleştirip aile kurmak isteyen Boğa, tüm bu taleplerinde Yengeç ile aynı bakış açısını paylaşır. Ayrıca Yengeç de Boğa gibi hem bereketli hem de tutumludur. Mutfağında pişen yemek olası Tanrı misafirlerine yeter, her iki burç da uzunca masalar etrafında sevdikleriyle buluşup doyasıya yemek yemeyi sever!

Bir Yorum Bırakın
 1. Evliyim iki çocuğum var biri oğlan 11koç burcu kız 3yas ikizler ben bayan balık27 subat eşim yengeç 3 temmuz genel.bi durum alabilirmiyim

 2. BEN AKREP BURCUYUM YENGEÇ İLE AKREP ORTAK GELECEĞİ YOKTUR ARKADAŞLARIM VAR SÜREKLİ ÇATIŞMA HALİNDEYİM ASLIN”DA UYUM YOKTUR AKREP BİR TEK BOĞA İLE ÇOK İYİ ANLAŞIR BALIĞIN VE YENGEÇİN SÜREKLİ HAYATA DUYGUSAL YAKLAŞIMLARI HAYATTAN BEZDİRİR BAŞLAMADAN BİTER HE ŞU VAR HAVA GRUBU TERAZİ İLE İYİ ANLAŞIR 2 KADEME”DE İSE YAY BURCU İLE UYUMU VARDIR
  AKREP VE YENGEÇ BALIK BİR SÜRE SONRA ORTAK NOKTALARI OLSA BİLE YÜRÜMEYECEKTİR AKREP”İN HAYATA YAKLAŞIMI MANTIK VE UÇ NOKTALAR”DA YAŞAMAKTIR EVRENİ KEŞFETMEK GEZEGENLERİ KEŞİF ETMEK GİBİ MATEMATİKSEL SÜREKLİ ANALİZCİDİR BU ARADIĞI ÖZELLİKLER KENDİ GRUBU OLAN YENGEÇ VE BALIKLARDA BUNLARI GÖREMEDİĞİ İÇİN İLİŞKİ ÇIKMAZA GİRER BEN ÇOK DENEDİM NE YENGEÇ NE BALIK BANA HİÇ YARAMADI BİR ORTAK NOKTA BULAMIYORDUK POLYANA BURÇLAR BU BALIK YENGEÇLER ÇOK ZOR YÜRÜMEZ %30 DİYORUM YÜRÜME İHTİMALİ..

  • BU YORUM ÇOK YANLIŞ. BEN DE BİR AKREP BURCUYUM VE EN İYİ EN UNUTULMAZ İLİŞKİLERİMİ YENGEÇ BURÇLARI İLE YAŞADIM. KADİM DOSTLARIM DA HEP YENGEÇLER OLMUŞTUR. DUYGUSAL YAKLAŞIMI FALAN HAYATTAN BEZDİRMEZ. AKSİNE YENGEÇ İNSANLARI BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ ŞİMDİYE KADAR. KENDİMİ EN RAHAT VE AÇIK OLARAK ONLARIN YANINDA BULDUM.
   BİR DE UÇ NOKTALARDA YAŞAMA KONUSUNDA BİZ AKREPLERDEN DAHA FAZLASI VARSA KESİNLİKLE YENGEÇTİR.
   ÇOK DERİN HAYAL GÜCÜNE SAHİP İNSANLAR OLURLAR…
   VE HATTA ÇOĞU ZAMAN KONUŞMALARINA BİLE GEREK KALMAZ. BAKIŞLARIYLA BİLE BİRBİRLERİNE ÇOK ŞEY ANLATIRLAR.
   AKREP BURCU İNSANININ İÇİNDEKİ O GİZLİ HAZİNEYİ TAM OLARAK ORTAYA ÇIKARABİLECEK, BUNU BAŞARABİLECEK VE GÜVENİNİ KAZANABİLECEK TEK BURÇ YENGEÇTİR..

 3. Budurum sizin yada onun yukselen burcunun getirdigi etkidende olabilir. Mesela bende yengeç burcuyum ama daha cok yay burcunu tasirim.

 4. Bence cooook dogru balikla iyi anlasiyorum ikizlerlede akrebi bilmem ama hic akrep arkadasim olmadi))Ama buga burcuyla hic anlasamam bugLar heb kendileri on planda olsun isterler hep bana hep bana derler bu yuzden hic anlasamiyorum

 5. BEN AKREP BURCUYUM VE YENGEÇ BURCU ARKADAŞIM VAR GERÇEKTEN ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ. KAVGA ETTİĞİMİZ YERLER OLUYOR.AMA GERÇEKTEN O BENİM EN İYİ ARKADAŞIM

 6. Ben yengeç burcuyum ne balıkla nede akreple anlasamam balık bana çok pasift geliyor akrep ise ukala geliyor en iyi anlastigim burç aslan erkegi ve terazi 😊

 7. Ben yengeç burcuyum ne balıkla nede akreple anlasamam balık bana çok pasift geliyor akrep ise ukala geliyor en iyi anlastigim burç aslan erkegi ve terazi 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir