Yengeç Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Bir yere giderken ne giymeliyim derdi hiçbir zaman bitmez. Alışveriş yaparken o reyondan bu reyona atlamak ise zaman zaman oldukça yorucu ve yıpratıcı olabilir. Hatta böyle durumlarda çoğu zaman elimiz boş döner ve kendimize kızarız. Her kadının kendine özgü bir stili ve duruşu olduğu için dolabında olması gereken belli başlı parçalar vardır ve bu parçalar çoğu zaman hayat kurtarır. Bir Yengeç kadını olarak dolabında olması gereken 5 parçayı merak ediyorsan doğru yerdesin demektir. Hadi o zaman, başlayalım!

Beyaz Gömlek

O çok sevdiğin çiçekli elbiseleri ya da rengarenk bluzları her zaman her yerde kullanamayabilir ya da başka şeylerle kombinlemekte zorlanabilirsin. Bu yüzden dolabında her türlü etkinlikte giyebileceğin bir beyaz gömleğin mutlaka olması gerekir. Jilet gibi bir beyaz gömlek altına giyeceğin bir siyah pantolonla oldukça resmi ya da salaş bir Jean ile oldukça modern görünebilirsin!

Trençkot

Klasik renkte bir trençkot pek çok durum için kurtarıcın olabilir. Ayrıca sütlü kahve rengi tam senin rengin! İçe dönük ve şefkatli mizacını bu renkten daha iyi tanımlayan bir renk olabilir mi? Üstelik bu zamansız parça ile her zaman her yerde şık olabilir, ister modern ister vintage bir görünüm yakalayabilirsin.

Siyah Etek

Kendine uyan modeli ve kesimi bulduğun anda dolabının devamlı üyesi haline getirmen gereken bir parça da siyah etek olmalı! Kalem, çan kesim ya da fırfırlı hiç fark etmez, siyah eteği her zaman her koşulda ve her havada giyebilirsin. Üstelik siyah etek, senin gibi ailesine düşkün biri için aile buluşmalarında giyebileceğin en kurtarıcı parça haline gelebilir.

El Çantası

Birçok kıyafetle birlikte kullanabileceğin minik bir el çantasını dolabında her zaman bulundurmalısın. Bu sayede kıyafetine göre çanta değiştirme derdinden kurtulur ve zamanını sevdiklerine ayırabilirsin. Ayrıca pastel tonlarda ya da çiçek desenli bir çanta da senin romantik ruhunu yansıtacak hoş bir aksesuar olabilir.

Şık Bir Bluz

Çekingen olduğun için abartılı ve çok parlak kıyafetler sana göre olmayabilir ama bu şık olamayacağın anlamına gelmez. Şık ve kaliteli bir bluz ile hem oldukça seçkin görünebilir hem de oldukça şık ve modern olabilirsin. Dikkat etmen gereken tek nokta kendine uygun renk ve kesimde bir bluz bulmak. Ayrıca kumaşının kalitesine de dikkat etmen önemli.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.