Yengeç Burcunun Ölmeden Önceki Son İsteklerini Açıklıyoruz!

Ölmeden önce bir şey isteme şansınız olsa bu ne olurdu? Nasıl bir şey seçerdiniz? Hayatınız boyunca içinizde çok yer eden, gerçekleşmesini çok istediğiniz ama bir türlü gerçekleşmeyen neler yaşadınız? Seçiminiz onlardan yana mı olurdu? Bir dileğinizin gerçekleşmesini mi isterdiniz yoksa bir haksızlığın düzeltilmesini mi? Geride kalanlar için mi bir şey isterdiniz yoksa ömrünüz boyunca tatminine ulaşamadığınız bir konuda kendiniz için mi bir şey isterdiniz? Biraz daha zaman mı eklemek isterdiniz yoksa biraz daha para mı? Belki biraz daha aşk ya da sevgi? Belki dünya için biraz daha fazla hoşgörü? Bu konudaki seçiminiz ne yönde olurdu? Koç, Boğa ve İkizler burçlarından sonra gelin hep birlikte bu serimize Yengeç burcuna mensup insanları işleyerek devam edelim. Bakalım Yengeç burcu insanlarının ölmeden önceki son istekleri neler olurdu.

Ailesiyle Birlikte Güzel Bir Masa Etrafında Toplanmak

Evcimen ve sevgi dolu Yengeç burcu denince aklımıza ailenin ve anaçlığın gelmesi çok normal. Burçlarla ilk ilgilenmeye başladığımızdan bu yana en çok duyduğumuz şey Yengeç burcu insanlarının ailesine ve sevdiklerine olan düşkünlüğü, onları koruyup kollaması ve hatta besleyip büyütmesi oluyor. Haliyle herkes Yengeç burcunun adını duyunca onu aile ile sevgi ile anaçlık ile bağdaştırmadan duramıyor! Bu nedenle de bir Yengeç burcunun ölmeden önceki son isteği ailesi ile yeniden bir araya gelmektir. Bu bir araya geliş, güzel ve uzun bir ziyafet masasında da olabilir, saatler sürecek bir kahvaltı masasında da olabilir, bir akşam için hazırlanmış mütevazı bir rakı sofrasında da olabilir. Nerede olduğu Yengeç burcu insanı için fark etmez, yeter ki sevdiklerini bir araya toplamış olsun.

Âşık Olduğu Kişi ile Daha Fazla Zaman Geçirmek

Aşka âşık Yengeç burcu insanı tamamen sevgi odaklı ele alındığı için ailesinden sonra âşık oluğu, sevdiği kişiye ya da partnerine ulaşmadan duramayacaktır. Onun için sevdiği kişi de artık ailesi olduğu için onu da yanında görmek, onunla daha fazla vakit geçirmek isteyecektir. Yengeç burcu insanlarının gözünde, ölmeden önce kalan kısıtlı zamanını geçirmek için sevdiği kişinin saatlerce sadece gözlerinin içine bakmaktan, onun sesinde kaybolmaktan, kendisini onun dokunuşlarına bırakmaktan daha bir yol olamaz!

En Yakın Arkadaşları ile Buluşmak

Duygusal ve şefkatli Yengeç burcu insanı için bu halkanın son zinciri de yakın dostları ve arkadaşlarıdır. Sevmek ve sevilmek isteyen Yengeç burçları için arkadaşlık da başka bir olmazsa olmazdır. Yakın arkadaşlarını da ailesinden ayırmayan, kan bağının bağlamadığı ailesi olarak gören Yengeç burcu insanları son olarak en yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyecektir. Bu yüzyüze bir buluşma da olabilir, teknolojinin imkânlarından yararlanılarak düzenlenmiş bir konferans araması da olabilir. Yeter ki sevdiklerine ulaşsın, onların sesini bir kez daha duysun ve iyi olduklarını öğrensin. İşte Yengeç burçlarının kalbi bu kadar büyük!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir