Yengeç Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

İşte tam bir aile sever, anaç bir burç. O şefkatli yapısının altında ihtiras rüzgarları esen Yengeç burçları sevdi mi tam sevenlerden. Nedense karşı tarafa açılma konusunda çok kısır davranırlar. Platonik aşkların insanları onlar. İnatla ilk adımın karşı taraftan gelmesini beklerler, beklerler… Kural 1: Bir Yengeç burcundan hoşlanıyorsanız, sizin ondan daha cesur davranıp ilk adımı atmanız gerekiyor. Onu beklerseniz, biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz! İşte Yengeç Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

1 – Kırmayalım Birbirimizi

İşte tam bir Yengeç burcu cümlesi: Kırmayalım birbirimizi. Aşırı hassas ve duygusal Yengeç burçlarını platonik aşklara yönlendiren de emin olun bu kırılma korkusu. Rahat bir nefes alıp, akışına bırakmak hiç ona göre değil. İşte burada siz ve sizin Yengeç burcuna karşı olan duygularınız devreye giriyor. Hassas kalplerini pamuklara sararak, duygularınızı cesurca söylediğiniz zaman asla sizi yalnız bırakmayacaktır.

2 – Evimiz Mabedimiz

Aklınıza gelen tüm romantik ilişki klişelerini Yengeç burcuyla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de romantizmden hoşlanıyorsanız, Yengeç burcuyla harika bir çift olacaksınız. Geleneksel olanı seven Yengeç burçlarını evinize davet edin, onlara yemek yapın peşinden de bir film patlattınız mı, ona dünyaları vermiş olursunuz. Unutmayın, uzun sürekli ilişkiler Yengeç burçlarının olayıdır. Bugün sevgiliyken, yarın nişanlı, ertesi gün evlenmiş olabilirsiniz.

3 – Mantık Mı? O Da Ne?

Sevgi ve şefkatin öteki adı Yengeç burçları, ilişkilerinde çoğunlukla mantığa yer vermez. Kendisini kaptırıp gider. Koruyan, kollayan, sarıp sarmalayan taraf olur. Onun için ilişki demek kalbini hızlı attıran insanla birlikte olmak demek. Yengeç burcu kişisinin karşı tarafta aradığı en büyük özelliklerden biri de huzurdur. Kendilerini yanlarında huzurlu hissettikleri insanlara kalplerini açarlar.

4 – Parayla Saadet Olmaz

Yengeç burçları tutumlu olsalar da asla paraya tamah etmezler. Onlar için romantizm ve aşk çok önemlidir. Paraya fazla önem vermeyen Yengeç burcu, maddiyat için biriyle beraber olmaz. Yengeç burcu aşık olduğu kişinin kendisiyle ilgilenmesini ister. Küçük ayrıntılarla mutlu olan Yengeç burcu sevgilinize, beraber gittiğiniz ilk sinema filminin biletini hediye ederek onu acayip mutlu edebilirsiniz.

5 – Bırakın Size Yardım Etsin

Aşık olduğu insana elinden gelenin fazlasını vermeye çalışan Yengeç burcundan gönül rahatlığıyla yardım isteyebilirsiniz. Bu durum hem onu çok mutlu edecek hem de kendisini önemli hissettirdiği için size daha da yakın davranmaya başlayacaktır. Bitiremediğiniz teziniz veya işiniz için hazırladığınız sunum ya da evinizin asılması gereken perdeleri. Büyük küçük demeden istediğiniz konuda sizden yardımını esirgemeyecek, aksine siz ondan yardım istediğiniz için çok mutlu olacak. Düzenli bir ilişkinin hasretini çeken Yengeç burçları, ilişkilerinde çıkan sorunları da çözmek için canla başla uğraşacaktır. Sevdiği insanı asla kesitirip atmaz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir