Yengeç Burcuna Asla Yapılmaması Gereken 3 Hareket

Herkes onları duygusal olarak kodlamış durumda. Duygusal olmaları kırmızı çizgileri olmadığı anlamına gelmez! Yengeç burcu insanlarıyla ilgili ilk ipuçlarını buradaki yazımızda vermiştik: Yengeç Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden İyisi mi sen önce o yazıyı oku, sonra da buradan devam et. Yengeç burcu 101 dersini bitirmiş kadar olursun. Daha da ayrıntı istiyorsan o zaman merak ettiğin, hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istediğin Yengeç insanının yükselen burcunu öğren. Anaç, anlayışlı ve bir o kadar duyarlı, herkesin hayatında mutlaka olması gereken Yengeç burçları, haliyle biraz alıngan oluyor. Hep söylüyoruz; üzmeyin onları. Şimdi yazacaklarımızı mutlaka not edin. İşte Yengeç burcuna asla yapılmaması gereken 3 hareket…

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

Duyguların Katili Olma

Duyguları konusunda hassasiyeti zirvede olan Yengeç burçlarının duygularıyla asla ama asla oynamaya, dalga geçmeye kalkma! O tehlike çanlarının kulağının tam dibinde çalmaya başladığını hissedersin. Özellikle –burada okul ve iş arkadaşlarına sesleniyoruz- herhangi bir şeyi yapamayacağını, başaramayacağını, Allah korusun beceremeyeceğini sakın söylemeye kalkma. Eğer bu tarz cümleler kuracaksan veya kurmak üzereysen önce ilişkini koparmanı tavsiye ederiz. Çünkü o cümleler ağzından bir kere çıktı mı veya ima bile ettiğini hissederse karşında bildiğin Yengeç değil de bambaşka bir insan olduğunu anlaman çok uzun sürmez.

Onu Başından Savmaya Kalkma

Hisseder, anlar, geçmiş defterine kaydeder sonra onun acısını öyle bir çıkarır ki şaşar kalırsın. Bunu intikam olarak görme. Çünkü Yengeç burcuna göre bu bir intikam değildir. Aşırı hassas ve duygusal Yengeç burçları dikkate alınmayı sever. Onu dinlediğini, dikkate aldığını fark ettirmeni ister. Ama baştan savmanın kokusunu kilometrelerce öteden alabilir. Bir de geçmişe takılma huyu vardır ki, sen unutursun, herkes unutur, evren unutur ama Yengeç unutmaz. Bir gün bir şeye ihtiyacın olur ve yardım için Yengeç burcuna gittiğinde sana öyle bir cevap verir ki kulaklarına inanamazsın. O anın tadını çıkarırken, sen de şaşırdığınla kalırsın. Kısaca Yengeci başından savma.

Bıçak Sırtı Mesele: Güven

Bir Yengeç burcuna asla ama asla “acaba mı?” diye düşündürtmeyin. Güven onlar için incecik bir buz gibidir. En ufak, önemsiz bir çizik bile onlar için dünyanın en büyük meselesi haline gelebilir. Çok kırılganlar ve güven onlar için her şey! Az çok Yengeç burcunu tanıyanlar, bilenler güven konusunun ne kadar hassas bir konu olduğunu bilirler. En ufak imayı gerçek zannedebilirler. Onunla net konuşun. Kafasında soru işaretleri bırakacak hal, hareket ve laflardan özenle kaçının. Hele hele bir kadın Yengeç burcunun özel gününe denk gelirseniz buluttan nem kapan psikolojisiyle sizi yaptığınız her şeye pişman edebilir. Dikkatli olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir