Yengeç Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Bir su grubu burcu olan anaç mı anaç, sevecen mi sevecen Yengeç burçlarıyla hemen kaynaşabileceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Yengeç burcu insanlarını mercek altına aldığımızda öncelikle en yakın arkadaşlıklarının çocukluktan hatta bebeklikten beri tanıdığı insanlar olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Bu durmanız için bir neden mi? Tabii ki değil! Uzun ve kalıcı bağlar kurmak isteyen Yengeç burçları bu yüzden arkadaşlık ilişkilerini zamana yayarlar. Hemen öyle iki günde “kanka” muhabbetine bağlamazlar. Çabuk kırıldıkları için yeni başladıkları arkadaşlıklarına çok temkinli yaklaşırlar. Ama o mükemmel arkadaşlık ritmini tutturdunuz mu kopması imkansızdır. İşte Yengeç burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Su Grupları Bir Adım Öne Çıksın

Su Grupları Bir Adım Öne Çıksın-Yengeç Burcu

Ateş ve hava gruplarının değişken ve hareketli hayatları sakin bir su burcu olan Yengeçleri biraz ürkütebilir. O yüzden gözleri öncelikle kendi gibi su grubundan olan burçları arar. Sakin ve dingin hayatına kendisi gibi huzur verecek insanları tercih eder. Siz de bu insanlardan biriyseniz, çok şanslısınız demektir. Çünkü bir Yengeç burcu arkadaşınız varsa, anneniz, babanız ve varsa kardeşinizden sonra size en yakın olacak, en güvenilir insanı bulmuşsunuz demektir. Hastalandığınızda yanınıza ilk koşan, nane limonunuzu kaynatan, ateşinizi ölçen hatta sizinle birlikte acilde doktor kapısında bekleyen o destek Yengeç burcu arkadaşınız olacak. Yengeç burçlarının kıymetini bilelim.

2 – Kırmızı Çizgi: Güven

Kırmızı Çizgi: Güven- Yengeç Burcu

Göründüklerinden çok daha derin insanları olan Yengeç burçlarının en hassas oldukları mesele kesinlikle güven konusudur. Tanıştığı insanları yakın arkadaş olarak görmesi için oldukça uzun bir zamana ihtiyaç duyan Yengeç burçları, bu süre içerisinden hissettikleri en ufak bir güvensizlikte sırtını hızlı bir şekilde döner. Bu süreci başarıyla geçerseniz, gerçek güven temelli “kadim dost” edinmiş olursunuz. Duyarlı Yengeç burçları aynı hassasiyeti karşı taraftan da beklerler. Eğer bir Yengeç burcu arkadaşınız varsa, muhtemelen aynı zevklere sahip ve aynı şeylerden keyif alıyorsunuz. Sonuçta duygularıyla hareket eden bir burçtan bahsediyoruz. Siz de kırılmaktan veya gücenmekten korkuyorsanız Yengeç burcuyla harika bir arkadaşlığınız olacak demektir.

3 – Adım Attığı Yeri Sahiplenir

Yengeç Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Anaç ve duygusal insanların genel sahiplenme duygusu, Yengeç burçlarında bir tık fazladır. Arkadaşlıklarını en saf duygularıyla kurduğu için haliyle onları pamuklara sarmak ister. Biraz şımartılmak kimin hoşuna gitmez ki? Burada dikkat etmeniz geken ince ayrıntı: bu ilgiden olur da sıkılırsanız karşı tarafa anlatma şekliniz! Olabileceğiniz en kibar şekilde durumu izah ederseniz her şey çok güzel olur. Ama yüksek tansiyon tonunda çıkışırsanız bir Yengeç burcunun kalbini kırmış olursunuz. Aynı görüşü paylaştığınız sürece bir Yengeç burcuyla asla sıkıntıya düşmezsiniz. Yengeç burçlarıyla harika bir arkadaşlık için her zaman dingin sularda yüzmelisiniz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.