Yengeç Burcu İçin Evliliğin 5 Kuralı

Astroloji dünyasının evliliğe hevesli burçları arasında Yengeçler başı çeker. Pembe panjurlu ev deyimi onları hep cezbetmiştir. Dolayısıyla erken yaşta dünya evine girmeye eğilimlidirler ancak bir takım beklentileri olacaktır. Hayatını birleştirdiği kişiyle mutlu bir yuva kurmak için 5 kuralın yerine getirilmesini isterler.

Romantizm

Su grubunun bir üyesi olarak romantizm hayatlarında büyük yer kaplar. Çiçekli böcekli ilişki biçimi başkalarına abartılı gelse de Yengeçler aşkını böyle yaşar. Duygularını anaç bir ilgiyle belli ederler. Flört aşamasını geçip evlendiklerinde bile aynı tempoda gitmek isterler. Mutlu bir evliliğin anahtarlarından biri olarak romantizmi görürler. Mum ışığında yemek yemek Yengeç burçları için vazgeçilmezdir. Eşleri zaman zaman eve çiçekle gelmeli, sevgi sözcükleriyle onları şımartmalıdır. Evlilik, tanışma yıldönümü gibi özel günlerin hatırlanmasını isterler.

Evcimenlik

Bu kişiler hayatını biriyle birleştirmişse belli kriterleri olacaktır. Yengeçler için flört ve evlilik arasında net ayrımlar vardır. Mesela eşinin bekarlık günlerindeki gibi arkadaşlarıyla sık sık vakit geçirmesini istemez. Kendisi kadar olmasa bile eskiye oranla daha evcimen olmasını bekler. Eşi izin günlerinin büyük çoğunluğunu ailesine ayırmalıdır. Dışarıda olmasa bile evde ortak aktiviteler yapmasını beklerler. İşten dönerken bir yere uğrayıp geç saatlere kadar eve gelmeyen bir eş, bu burçları kızdırır. Özgürlüğüne düşkün ve evine bağlı olmayan insanlar, Yengeçlerle hayatını birleştirmeden önce iki kere düşünmeliler.

Çocuk Yapmak

Yengeç burçları için evliliğin anlamı aile olmayı gerektirir. Bunun formülü de çocuk yapmaktan geçer onlara göre. Karı kocadan oluşan bir evliliği yarım, eksik bir yuva olarak görürler. Özellikle Yengeç kadınları bu konuda çok hassastır. Hayatlarında muhakkak kendilerini adayacakları çocukları olmasını isterler. Dolayısıyla evlilik öncesi bu konuyu oturup karşılıklı olarak konuşurlar. Karşı tarafı bu konuda ikna edemezlerse düğünden cayabilirler. Kalabalık aileye düşkün olup çok sayıda çocuk yapmayı dileyeceklerdir. İş bununla da bitmez. Eşlerinin de çocukların bakımına yardımcı olmasını isterler.

Manevi Destek

Biriyle dünya evine girdikten sonra yukarıdaki kriterleri uygulamak Yengeçler için yeterli değildir. Çiftlerin hastalıkta ve sağlıkta birbirlerine destek olması gerektiğini düşünürler. Duygusal ve hassas olan Yengeç burçları, yaşamlarındaki zor günlerden fazlasıyla etkilenebilirler. Bu maddi bir sıkıntı olabileceği gibi aile içerisinden birinin sağlık sorunu olabilir. Zor zamanlarında sığınmak isteyecekleri kişi aileleri daha doğrusu eşleri olacaktır. Hayat arkadaşlarının, üzerlerindeki negatif enerjiyi atmasına yardımcı olmalarını beklerler. Ailelerini anaç bir şefkatle her zaman koruyan Yengeçler, bu defa ebeveyn rolünü karşı tarafın üstlenmesini beklerler.

Sorumluluk

Evlilik birçok insan için öncelikle sorumluluk demektir. Flörtünle güzel bir gün geçirip akşam eve dönülen zamanlardan farklıdır. Yengeç burçları da yeni hayatın getirdiği sorumlulukları üstlenir ve eşlerinden de aynı yaklaşımı beklerler. Onlar için düzenli ve para kazanmanın bilinciyle bir iş edinmek önemlidir. Çalışmaktan haz etmeyen birinin evlilik birliğini yürütemeyeceğini düşünürler. İşsiz kalan bir eşe her zaman destek olurlar ancak bu durum süreklilik arz etmemelidir. Hayat arkadaşları kendilerinin ve çocuklarının geleceğini düşünerek hareket etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.