Yengeç Burcu Erkeğinin Âşık Olacağı Kadında Aradığı Özellikleri Açıklıyoruz

Bir Yengeç burcu erkeğine mi âşık oldun? Bravo, turnayı gözünden vurmuşsun! Zodyak’ın en minnoş, en duygusal, en insancıl, en merhametli adamları, Yengeç burcu adamlarıdır. Seni kolay kolay üzmez, kıymetini bilir, domestiktir, senin için yapmayacağı şey yok denecek kadar azdır. Sen, sen ol bu adamlardan birine denk geldiysen, kalbini çal ve ömür boyu geri verme!

İçten Ol

Bu Yengeç burcu adamının seni fark etmesini istiyorsan, yapman gereken bir diğer şey de içten olmaktır. Samimi olmazsan, kendin gibi davranmazsan, rol yapmaya çalışırsan, Yenge burcu erkeği sahte olduğunu tespit eder. O tam bir gönül adamı olduğu için, yanında ve etrafında da gönül kadını olsun ister. Bunu ondan esirgememeli ve kendi gerçek renklerini onunla paylaşmalısın. İnan seni bu şekilde daha çok arzulayacaktır!

Yanında Ol ve Ona Destek Ver

Senin desteğinle bir gün değil, her gün mutlu olabilecek Yengeç burcu erkeği, sadece zor gününde değil, her zaman yanında olmanı isteyecek belki de tek burç erkeği olabilir. Ona olan desteğin, onun yanındaki varlığın, onun için her zaman çok kıymetli olacaktır. Ona karşı kibar olman, çevrendekilere iyi davranıyor olman, nazik yaradılışın onu sana doğru adım adım çekecek özelliklerdir. Eğer sen ağzından bir laf çıkmadan önce onu düşünüyorsan, her zaman kendini karşındakinin yerine koyabiliyorsan, çoluk çocuk, genç, yaşlı demeden herkesle empati kurabiliyorsan illa ki onun dikkatini çekeceksin demektir. Yengeç burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsan bu özelliklerini muhakkak parlatman gerekecek!

Ona Sonuna Kadar Güven

Bir Yengeç burcu erkeği, yanındaki insanların ona olan bakışını çok önemser. Dürüstlüğünden emindir, bu nedenle de insanların ona güvenmesini ister. İlişkilerinde de karşılıklı güvenin oluşmasını arzu eder. Herhangi bir güvensizliğini sen dile getirmene gerek kalmadan hisseder ve bu durumdan çok rahatsız olur. Eğer sadece lafta değil, gerçekten de ona güvenirsen ve bunu hissettirirsen onun yerindeki yanını garantilemiş olursun.

Geleneksel ve Anaç ol

Yengeç burcu erkeği, kendisi de anaç olduğu için karşısındaki insandan da anaçlık bekler. Onu önemsemen, onun için küçük şeyler yapman, ilgini göstermen onu çok mutlu eder. Sadece küçük şeyler yaparak bile onun gönlünü fethedebilirsin. Geleneksel olursan, domestik olursan, kendisi de aynı olan bu adam, sana çabucak bağlanacaktır.

Eğer sevdiğin kişinin burcunu biliyorsan ve onun özelliklerini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir ve doğum haritasını inceleyebilirsin. Ayrıca uygulamadaki aşk, burç uyumu, ilişki soruları gibi konulara da göz gezdirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.