Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Hoşlandığın erkek Yengeç burcuysa vay haline. Çünkü birçok burç, Yengeç burcunun stili karşında fazlasıyla zorlanabilir. Çünkü kolay değildir tutumlu bir dolaba sahip olmak. Geleneksel bir ruh taşıyan Yengeç kadınlarının stili Oğlak ve Başak burcu dışındaki diğer burçların kadınlarına fazlasıyla demode gelebilir. Vintage ve retro aşığı olması, dönemsel kıyafetlere yatırım yapması da cabası. Hayal gücünün yüksek olması onu çoğu zaman romantik seçimler yapmaya zorlayabilir. Bu da Koç, Kova ve Akrep burcu kadınlarını delirtir. Aslan burcu kadını bırak geçmişin izlerini dolabına taşımayı dününe bile bakmaz. Fakat iş Yengeç burcu erkeğini etkilemeye gelince her burç için akan suların duracağına eminiz. Çünkü hiçbir kadın ailesine düşkün, anlayışlı, duygusal, duyarlı, şefkatli, koruyan ve kollayan bir müstakbeli geri çevirmek istemez. Hatta onu etkilemek için elinden gelini yapar. İşte o elinden gelenlerden biri de Yengeç burcu erkeğini stilin ile etkilemektir.

Peki, birbirinden farklı 11 burcun kadını nasıl olacakta Yengeç burcu erkeğini onun sevdiği tasarımlar ve giyim stili ile etkilemeyi başaracak. Elbette ki bizim vereceğimiz tüyolar ile. Bu konuda hiç zorluk çekmeden stilini uyarlayacak burçlar; Başak, Oğlak, Terazi ve Balık burcu kadınları. Onlar önereceğimiz 7 parçayı zaten dolaplarında bulurlar. Yengeç kadını zaten bu önerilerden muaf. Asıl sorun diğer 7 burç ne yapacak. İşte bu sorunun cevabını istiyorsan ve hazırsan Yengeç burcu erkeğini etkilemen için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlatmaya başlıyoruz.

Belden Oturmalı Elbiseler

40’lı ve 50’li yıllara ait olan belden oturmalı elbiseler ile Yengeç burcu erkeğinin kalbini 12’den vurursun haberin olsun. Eminiz ki Terazi kadının eşsiz stiline ait dolabında bu tarz bir elbise vardır. Oğlak kadını da tutumlu olmasından dolayı atmamıştır bu tarz elbisesini. Geriye kalan diğer burçlarda artık biraz özveri göstersinler canım. Mesela Akrep burcu bu kadar romantik bir elbise ile intiharın eşiğine gelebilir. O nedenle ona straplez belden oturtmalı ve beline seksi bir kemer ve sivri burun stiletto ile giymesini öneriyoruz. Böylece hem stilinden ödün vermemiş olur hem de müstakbelinin gözüne girer. Aslan burcu kadınları belden aşağı olan kabaran etekleri abartabildiği kadar abartabilir. Taşlı kumaşlar bile kullanabilir. Koç ve Kova burcu kadınları için en zorlu olacak bu elbise tipi için iki önerimiz var. Koç burcu kadını Audrey Hepburn gibi zarif, gösterişsiz bir elbise ile babet tercih etmeli. Böylece kadınsı bir maskülenlik yakalar. Kova burcu kadınları ise yamalı kumaştan tasarlanmış modelleri ya da çizgili elbise modellerini tercih edebiliriler. Yay burcu kadını da düşük omuzlu yada yırtmaçlı modelleri deneyebilir. Kalan burçlar zaten yolunu bulur.

Dönemsel Elbiseler

Uygulaması ve uyarlaması en kolay seçim. Çünkü her burca hitap eden bir dönem var. 20’li yılların seksiliği ve coşkusu Akrep ve Koç kadınlarına, 30’lu yıllar Aslan ve Boğa kadınlarına, 40 ve 50’li yıllar Oğlak, Balık ve Terazi burcuna, 70’li yıllar Yay burcu kadınına, 80’li yıllar sıra dışı Kova kadına, 90’lı yıllar Başak burcu kadınına ve tüm bu dönemler İkizler ve Yengeç kadınına hitap eder.

Romantik Bluzlar

Her burcun kadının dolabında olan bir parçadır romantik bluzlar. En fazla Boğa, Terazi, Oğlak, Başak, Balık ve Yengeç kadınlarının dolabında olması bir şeyi değiştirmez. Eğer Yengeç erkeğini etkilemeyi düşünüyorsa diğer burçlarda hemen bir adet edinse iyi olacak. Aslan burcu kadını incilere süslenmiş bir romantik bluz satın alabilir. Bulamazsa özel yaptırmalı. En azından onun ruhuna taşlarla hitap eder. Akrep burcu dantelin etkisinden yararlanmalı. Koç ve Yay burcu kadınları tül ve şifon detaylarda kendini bulabilir. Kova kadınları fırfır detaylarda romantik hareketi yakalamalı. İkizler kadını senin için bu modellerden hangisi istersen seçmeni öneriyoruz. Tek şartla senin romantik bluzun oversize model olmalı.

Kadınsı Ayakkabılar

İşte her burca hitap eden bir seçim daha. Ayakkabılar dilediğin kadar yüksek olabilir, ince kalın, yuvarlak topuk olabilir. Farklı stilde, klasik, modern, vintage, retro ya da sıra dışı da olabilir. yeter ki kadınsı bir ayakkabı olsun. Babet, maskülen ya da spor ayakkabı olmasın yeter. Eh, Koç burcu kadını bu kadarı senin dolabında da olduğu için fazladan bir öneride bulunmayacağız sana.

Midi Boy Pileli Etekler

Geçmiş dönemlerin vazgeçilmezi pileli midi boy etekler son iki sezon tekrar trendler arasına girdiği için bu seçim de diğer burçları zorlamayacak. Yengeç burcu erkeğini etkilemek kolay değil. Eh, hangi burç olursan ol, yolun sonunda evine ve ailesine düşkün bir müstakbel duruyorsa bu eteğin her rengini dolabına eklemeyecek bir burç yok bize göre. İkizler, Kova ve Yay burçları oversize kazaklar ile tercih edebilir. Tabii beline kemer takmak şartıyla. Oğlak ve Boğa burcu kadınları ceketler ile kombine etmeli. Terazi burcu kadını zaten yukarıdaki görselin ortasındaki bize göre. Akrep burcu kadını üst bedenini saran bir top ile Koç burcu kadını ise beyaz tişört ile pileli midi boy etek tercih etmeli. Aslan burcu kadını ise kendini en yüksek topuklu bantlı ayakkabısı ile göstermeli. Balık burcu kadını incili bir üst ile efsane olur. Başak burcu kadını ise pileli eteğinin renginde bir üst ile çıkmalı Yengeç erkeğinin karşısına.

Aksesuar Çılgınlığı

Yengeç burcu erkeğini etkilemek için aksesuar konusunda hem minimal hem de maksimal olmalısın. O da nasıl olur dediğini duyar gibiyiz. Hemen anlatalım. Onunla buluştuğunda fazla takı, aksesuar takmamalısın fakat her buluşmada kalbine gidecek farklı bir aksesuar ile gözünü boyamalısın. Retro gözlük, şapkalar, incili tokalar, eldivenler ki özellikle dantel olanlara aşık olur, broşlar ve özellikle gömlek  ya da palto yakasına takılanlar ile işinin çok kolay olduğunu söyleyebiliriz. Tek yapman gereken aksesuar dolabını biraz büyütmek.

Vintage Çantalar

Haydi bakalım, madem ki Yengeç erkeğini gözüne kestirdin o halde yapman gereken ilk şey anneanne ya da babaanne dolabında hücum etmek. Onlardan kalan ne kadar çanta varsa topla al götür kuru temizlemeye, arındır naftalin kokularından ve tak doyasıya. Bu konuda her burç kendi stilini ellerinde olanla belirleyeceği için bir önerimiz yok. Eğer böyle vintage bir çantaya sahip olamayanlardansan sana önerimiz sezonun minimal çanta modasından en vintage tasarıma benzeyenini dolabına eklemen. Yılan ya da timsah derisinden tasarlanmış  gibi olanları ve top şekilli tokalı olanları önceliklendirebilirsin.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.