Yengeç Burcu 2020 Yılı Burç Yorumları

2020’de Yengeç’leri ve yükselen Yengeç’leri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Yengeç Burcu Yıllık Yorumu

Yeni yıla, 10 Ocak tarihinde burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması ile hızlı bir giriş yapıyorsun. Yeni yıl senin için yeni kararlar anlamına gelebilir. Kendine odaklanmak, eskiyi geride bırakmak, hem kendin hem de sevdiklerin için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Bir imaj değişikliği yapman da mümkün. Eğer bir ilişkin ya da ortaklığın varsa, bir sonlanma söz konusu olabilir. Hislerin ve mantığın arasında kalabilir daha çok kendine odaklanmak isteyebilirsin. İlişkin yoksa, uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilir ve ani bir evlilik kararı alabilirsin.

7 Şubat günü Koç burcuna geçecek olan aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, kariyer alanında sana başarı getirebilir. Daha girişken, daha cesur ve daha yaratıcı olabilir, bu nedenle iş ortamındaki rekabetten zaferle çıkabilirsin. Hayatında kimse yoksa, iş ortamından yeni biriyle tanışabilirsin. Çalışmıyorsan ama iş arıyorsan, bu dönemde yeni iş fırsatları da karşına çıkabilir.

16 Şubat tarihinde Oğlak burcuna geçecek olan Mars ise ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda kırmızı alarm veriyor. Bu dönemde karşındaki kişilerle tartışmalar yaşayabilir, sevgilin ya da eşinle gerilim içerisinde kalabilirsin. Ortaklıklar ve anlaşmalar bozulabilir. Açık düşmanlıklarla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa çekici bulacağın biriyle de tanışabilirsin. Yine de temkinli hareket etmende fayda var.

İletişim gezegeni Merkür, 11 Nisan’da Koç burcuna geçiyor ve 27 Nisan’a kadar burada kalacak. Bu dönemde eğer çalışıyorsan kariyer hayatında büyük bir hareketlenme bekleyebilirsin. İş temponun hızlanması mümkün. Kariyerinle yoğun efor sarf etmen gereken bir dönem olabilir. Eğer çalışmıyorsan yeni iş fırsatları gelebilir. Yeni iletişim kanallarının açılması veya sözleşmelerin imzalanması söz konusu olabilir. Aile bireyleri ile sık sık bir araya gelebilirsiniz ve iletişim trafiğiniz hızlanabilir.

28 Mayıs tarihinde burcuna geçecek ve 5 Ağustos’a kadar oradaki yolculuğunu sürdürecek olan iletişim gezegeni Merkür ise kendini etrafındaki insanlara daha iyi ifade edebilmene yardımcı olacak. Duygularını çevrene kolaylıkla aktarabilecek, insanlarla daha kolay empati kurabileceksin. Finansal konularda senin için karlı olabilecek anlaşmalar yapabilir, yeni ortaklıklar kurabilirsin. Ancak Merkür, 19 Haziran ve 13 Temmuz tarihlerinde retro hareket halinde olacağından, bu zaman diliminde dikkatli olman gerekiyor. Sonradan pişman olacağın sözler sarf etmemeli, düşünerek konuşmalı, duygularının mantığını geri planda bırakmasına izin vermemelisin.

5 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, iş ve günlük yaşamla ilgili birtakım değişikliklere işaret ediyor. Birlikte çalıştığın kişiler değişebilir, yeni bir iş ortamına geçiş yapabilirsin. Günlük yaşamında rutinlerini değiştirmeni gerektirecek olaylar yaşanabilir. Bu dönemde sağlık konularına da gereken özeni göstermende büyük fayda var. Spor yapıyorsan, spor yaralanmalarına dikkat.

Güneş’in 21 Haziran’da burcuna geçmesi, yaşam enerjini ve hayattan aldığın keyfi artırıyor. Kendine daha çok güvenebilir, duygusal beklentilerini daha iyi kavrayabilirsin. 22 Temmuz’a kadar devam edecek bu bir aylık süreçte kendini huzurlu, keyifli ve güvende hissedeceksin.

21 Haziran’da aynı zamanda burcunda tam Güneş tutulması da yaşanacak. Yani Haziran sonunun senin için çok önemli bir dönem olacağını söylemek mümkün. Güneş tutulması kendinle ilgili konulara odaklanacağına işaret ediyor. Hayatında yeni bir başlangıç yapmak ya da seni ve sevdiklerini maddi ve manevi güvence altına alacak yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Öte yandan ilişkiler ve ortaklıklar konularında temkinli davranman gereken bir döneme giriyorsun. Bekarsan ani bir evlilik kararı söz konusu olabilir. Uzun vadeli bir ilişki ya da ortaklık içindeysen bir sonlanma yaşayabilirsin. Bu süreçte sağlığına da dikkat etmen gerekiyor.

28 Haziran’da Koç burcuna geçecek olan Mars, kariyer hayatını hareketlendirebilir. Mars yıl sonuna kadar bu konumda kalacak. Üstelik 11 Eylül ve 15 Kasım tarihleri arasında da geri hareket edecek. Yani sonbahar aylarında kariyer konularında çok dikkatli olmalı, üstlerinle ve otorite konumundaki kişilerle çatışmaktan kaçınmalısın. Eğer çalışmıyorsan, 11 Eylül’e kadar yeni çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. 11 Eylül ve 15 Kasım arasındaki fırsatlar ise kalıcı olmayabilir.

5 Temmuz tarihinde karşıt burcun Oğlak’ta bir halkalı Ay tutulması gerçekleşiyor ve ilişkilerle ilgili süregelen bir sınav temasının devam ettiğine işaret ediyor. İlişkilerin ya da ortaklıkların ani bir şekilde sonlanabilir. Sürüncemede kalmış bir hukuki sürecin sonuna gelebilir, açık düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

7 Ağustos’ta aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs burcuna geçiyor. Venüs 6 Eylül’e kadar burcundaki yolculuğunu sürdürecek. Karşındaki insanlara karşı çok daha empatik, fedakâr, anlayışlı ve sevgi dolu olacağın bir döneme giriyorsun. Aşk hayatın her zamankinden daha romantik bir boyut kazanabilir. Ancak bu keyifli süreçte yemene içmene dikkat etmeli, kilo almaktan kaçınmaya çalışmalısın.

14 Aralık tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, haziran ayında yaşadığın Ay tutulmasına bağlı iş ve günlük yaşamla ilgili temaların devamı niteliğinde olacak. Yaz aylarından beri süregelen iş ortamı, günlük rutinler ve sağlık sorunlarıyla ilgili konular bu dönemde nihayet bir sonuca kavuşabilir.

19 Aralık tarihinde Kova burcuna geçecek olan Jüpiter, sana ortak kaynaklar, eşin parası, vergi, sigorta, kredi, komisyon, ortaklıklar gibi konularda şans vaat ederek yılı kapatmanı sağlıyor. Eğer hayatında biri varsa veya evliysen, bu kişinin gelirinde hatırı sayılır bir artış görülebilir. Yeni bir ortaklık ya da yeni bir finansal girişim de söz konusu olabilir. Finansal olarak rahatladığını hissedebilirsin. Ancak, şansına güvenip harcamalarda aşırıya kaçmamanda fayda var.

Tüm dileklerinin gerçekleştiği ve sevdiklerinle bol bol zaman geçireceğin huzurlu bir yıl olsun. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.