Yengeç Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’da Yengeç’leri ve yükselen Yengeç’leri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

Yengeç Burcu Yıllık Yorumu

Yeni yılın ilk günü Koç burcuna geçecek olan Mars iş hayatı ve evle ilgili konularda gerilimli bir süreçten geçebileceğine işaret ediyor. Ani bir iş değişikliği ya da farklı bir iş yapmaya başlaman söz konusu olabilir. İş yerin ya da yaşadığın yer de değişebilir.

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Kısmi Güneş Tutulması ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konuları ön plana çıkaracak. Bekarsan bu dönemde hayatına yeni biri girebilir ya da evlilik kararı alabilirsin. Bir ortaklık anlaşmasına imza atabilirsin. Uzun vadeli bir ilişki ya da ortaklık içindeysen zorlu bir süreçten geçmen mümkün. Sorunlarla yüzleşip çözüp bulman gerekebilir.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması ise dikkatini finansal konulara yöneltiyor olacak. Maddi kazançlarda ani iniş çıkışlar yaşayabilir, geçmiş harcamaların nedeniyle bütçeni toparlamakta zorluk çekebilirsin. Gelir kaynakların değişebilir. Finansal konularda temkinli davranman gereken bir sürece giriyorsun.

16 Mayıs’ta burcuna yerleşecek ve 2 Temmuz’a kadar orada kalacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars enerji seviyeni artırıyor ancak bu süreçte stres seviyeni kontrol altında tutmaya çalışmalısın. Kendini korumak adına fazla agresif ve savunmacı davranmaktan kaçınmanda yarar var. Yeni girişimler için uygun bir döneme giriyorsun. Fakat aceleci ya da düşünmeden hareket etmen kendine zarar vermene ya da kayıplara uğramana sebep olabilir.

4 Haziran’da burcuna geçecek ve 27 Haziran’a kadar oradaki yolculuğunu sürdürecek olan iletişim gezegeni Merkür ise kendini etrafındaki insanlara daha iyi ifade edebilmene yardımcı olacak. Duygularını çevrene kolaylıkla aktarabilecek, insanlarla daha kolay empati kurabileceksin. Finansal konularda senin için karlı olabilecek anlaşmalar yapabilir, yeni ortaklıklar kurabilirsin.

Güneş’in 21 Haziran’da burcuna geçmesi, yaşam enerjini ve hayattan aldığın keyfi artırıyor. Kendine daha çok güvenebilir, hayattan duygusal beklentilerini daha iyi kavrayabilirsin. Bu bir aylık süreçte kendini huzurlu ve güvende hissedeceksin.

2 Temmuz’da burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması kendinle ilgili konulara odaklanacağına işaret ediyor. Hayatında yeni bir başlangıç yapmak ya da seni ve sevdiklerini maddi ve manevi güvence altına alacak yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Öte yandan ilişkiler ve ortaklıklar konularında temkinli davranman gereken bir döneme giriyorsun. Bekarsan ani bir evlilik kararı söz konusu olabilir. Uzun vadeli bir ilişki ya da ortaklık içindeysen bir sonlanma yaşayabilirsin. Bu süreçte sağlığına da dikkat etmen gerekiyor.

3 Temmuz’da Venüs burcuna geçiyor ve 28 Temmuz’a kadar sana ilişkiler konusunda şans getirmeye devam ediyor. Karşındaki insanlara karşı çok daha empatik, fedakâr, anlayışlı ve sevgi dolu olacağın bir döneme giriyorsun. Aşk hayatın her zamankinden daha romantik bir boyut kazanabilir. Ancak bu keyifli süreçte yemene içmene dikkat etmeli, kilo almaktan kaçınmaya çalışmalısın.

17 Temmuz’da karşıt burcun Oğlak’ta gerçekleşecek Kısmi Ay Tutulması bu sene ilişkilerle ilgili süregelen bir sınav temasının içinde olduğuna işaret ediyor. İlişkilerin ya da ortaklıkların ani bir şekilde sonlanabilir. Sürüncemede kalmış bir hukuki sürecin sonuna gelebilir, açık düşmanlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

18 Eylül’de Oğlak burcunda düz harekete başlayacak olan Satürn ilişkiler konusunda denge yakalamanı sağlayabilir. Üzerinde duygusal baskı hissetmeye devam edecek ancak sorunlara daha bilinçli ve sağlam tepkiler vereceksin. Bu dönemde bir evlilik ya da ortaklık anlaşmasına imza atman söz konusu olabilir.

2 Aralık tarihinde Oğlak burcuna geçecek olan Jüpiter ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında biraz daha rahat nefes almanı sağlayacak. İlişkiler açısından zorlu geçen bir senenin sonunda işlerin yavaş yavaş düzelmeye başladığını hissedebilirsin. Yeni başlangıçlar yapabilir, senin için karlı olacak ortaklık anlaşmalarına imza atabilir ya da ticari ilişkiler kurabilirsin. Ancak kendine ve şansına fazla güvenip düşünmeden hareket etmemelisin.

26 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek yılın son Halkalı Güneş Tutulması ise ilişkiler konusunda nihai bir karar vermeni tetikleyerek yılı kapatıyor. Bu bir sene boyunca mevcut ilişkindeki sorunları düzeltemediysen bu durumda ilişkin sona erebilir. Tamam mı, devam mı kararı vermen gerekebilir. Eğer bekarsan senden yaşça büyük ya da daha olgun biriyle tanışabilir, evlilik kararı alabilirsin.

Tüm dileklerinin gerçekleştiği ve sevdiklerinle birlikte bol bol zaman geçireceğin huzurlu bir yıl olsun. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir