Yengeç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Yengeç’leri ve yükselen Yengeç’leri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

2018 yılına oldukça hızlı bir başlangıç yapıyorsun. 2 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile yaşamında memnun olmadığın konuları hızlı bir şekilde değiştirmeye karar verebilirsin.

13 Ocak’ta hem Yeniayın hem de Güneş tutulmasının etkisiyle uzun süredir gündeminde olan kariyer konuları ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilirsin. Ancak aile içinde ortaya çıkabilecek tatsızlıklara karşı dikkatli olmalısın.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle tüm yaşamında bir yenilenme süreci başlayacak. Arkadaş çevreni değiştirebilir, yeni bir aşka yelken açabilir ya da beklentilerini gerçekleştirebilirsin.

19 Mayıs’ta burcunda hareket etmeye başlayacak olan Venüs 14 Haziran’a kadar buradaki hareketini sürdürecek. Bu dönemde karşındaki insanlara karşı çok daha duyarlı olman ve onlar için fedakarlıklar yapman mümkün. Aşk ilişkilerinde romantik bir dönem seni bekliyor. Uranüs’ün de Boğa burcuna geçmesiyle hayatına yeni bir aşk girebilir, ayaklarını yerden kesecek bir aşk yaşayabilirsin. Ancak fazla yemek yemekten kaçınmalı, kilona dikkat etmelisin.

Mars’ın 16 Mayıs’ta Kova burcunda geri gitmeye başlamasıyla finansal konular gündeme gelebilir. Geçmişten gelen prim, kredi borçları canını sıkabilir. Eşinin ya da ortağının kazançlarında dalgalanmalar olabilir.

12 Haziran’da burcunda geçecek Merkür, hassasiyetlerini ve duygularını karşındaki insanlara daha rahat ifade etmene yardım edecek. Hayatındaki insanlarla empati kurabilecek, onları anlamaya çalışacaksın. Finansal konularda karlı anlaşmalar yapabilirsin. Yatırımlarını daha doğru değerlendireceğin bir dönemdesin.

Güneş’in 21 Haziran’da burcuna geçmesiyle yaşam enerjin artıyor. Kendini duygusal olarak güvende hissedebilir, daha özgüvenli bir şekilde hareket edebilir, hayattan gerçekte ne beklediğinin farkına varabilirsin. İsteklerini elde etmek için harekete geçebilirsin.

31 Ekim’de başlayacak olan Venüs retrosu, ilişkilerinde getirdiği kıskançlık krizlerine ve güven sorunlarına neden olabilir, özellikle duygusal ilişkinde üçüncü şahısların adının anılması söz konusu olabilir. Ayrıca aile ilişkilerinde birtakım huzursuzluklar yaşanması da mümkün.

6 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü’nün burcuna geçmesiyle birlikte çevrenden bolca destek göreceğin, sosyal anlamda oldukça güçlü ve başarılı olacağın harika bir süreç başlıyor. Yaşayacağın kadersel olayların da yardımıyla geçmişin karanlığında çözüm bekleyen konuları rahatlıkla aydınlığa kavuşturabileceksin.

22 Aralık’ta gerçekleşecek olan Dolunay, hayatındaki önemli bir dönemi kapatıp yeni bir döneme bağlamana yardım edecek. Bu süreçte duygularını kontrol altında tutup mantığınla hareket edebilirsen şans yanında olacak.

Yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyoruz. Sevdiklerinle birlikte olacağın huzurlu bir yıl olsun. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir