Yengeç Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Yengeç;12 Ocak’ta burcunda gerçekleşecek dolunay ile özgürleşme çabaların artacak. Ani gelişen olaylar hayatını sorgulamana ve cesaretle ama son derece duygusal kararlar almana neden olacak.04 Haziran’da Mars’ın burcuna geçmesiyle birlikte daha mücadeleci ve enerjik olabilirsin. Aileni ve değerlerini savunabilir, duygularını dolu dizgin yaşamak üzere harekete geçebilirsin.

21 Haziran’da hem Güneş hem de Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Kendini çok iyi ifade edeceğin, dikkatleri üstünde toplayacağın bir dönemdesin.

24 Haziran’daki Yeniay girişimlerde bulunmanı ve yaşamını yenilemeni sağlayacak kapılar açacaktır. Özellikle 22 – 26 Haziran doğumlu Yengeç’ler bu süreçten çok olumlu etkilenebilir. Aile kurmak, ev sahibi olmak için attığın adımlar başarılı olabilir.

31 Temmuz’da Venüs de burcunda harekete başlayacak ve hem maddi hem manevi alanda bereketin artacak. Duygularını paylaşabileceğin kişiler yaşamına girebilir, fiziğini forma sokabilirsin.

Zaten 10 Ekim’de Jüpiter’in de burç değiştirmesiyle aşk ilişkilerinden yana şanslı bir sürece giriyorsun. Bir yıl boyunca romantizm dolu günler yaşayabilirsin. Çocuk sahibi olmak içinde olumlu bir süreç olabilir.

20 Aralık’ta Satürn karşıt burcunda hareket etmeye başlıyor. Yaklaşık 2.5 sene boyunca daha fazla sorumluluk almanı gerektiren, hayatını düzene sokman için zorlayan ama fırsatlar da getiren bir dönemden geçeceksin. Yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Sevdiklerinle birlikte olacağın huzurlu bir yıl olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.