Yengeç Burçlarının Ölmeden Önce Yapması Gerekenler

Üretkenliğin ve yaratıcılığın birleştiği burçlar arasında Yengeçler başı çeker. Su grubu üyesi olmanın avantajıyla kreatif ve sanatsal nitelik taşıyan aktiviteleri başarıyla uygularlar. Empati yönleri gelişmiş olup yardım odaklı çalışmalara katkıda bulunmayı severler. Yengeçlerin ölmeden önce yapması gerekenler yardımseverlik, yaratıcılık, romantizm içeren öğelerden oluşur.

Aşk Çeşmesi’ni Görmek

Geçtiğimiz sene çok sayıda turisti ağırlayan Roma’daki ünlü çeşme, Eyfel’in tahtını sallıyor. Tarihçesi birkaç efsaneye dayanan Aşk Çeşmesi, M.Ö 19 yılında Roma İmparatorluğu döneminde yapılmaya başlanmış ve eklemelerle bugünkü halini almış. Barok stili inşa edilen bu klasik yapı her sene özellikle çiftler tarafından ziyaret ediliyor. Romantik Yengeç burçları görsel olarak muhteşem bir tasarımla dizayn edilen ölmeden önce kesinlikle görmeliler.

Evlat Edinmek

Anne-baba olmak için en ideal burçlardır. Gelişmiş empati yetenekleriyle başkalarının sıkıntılarını çok iyi anlar hatta bu durumdan etkilenirler. Merhametli yapılarını göz önünde bulundurursak iyi bir ebeveyn olmak için biyolojik bağa ihtiyaçları yoktur. Zor bir karar gibi görünse de Yengeçler gibi anaç insanlar için evlat edinmek her anlamda makul bir karardır. Hayattayken bir miniğin bakımını ve sevgi ihtiyacını üstlenmekten daha anlamlı bir iş yoktur.

Masal Kitabı Yazmak

Yaratıcılık anlamında gelişmiş bir potansiyeli olan Yengeçler, görsel ve yazınsal işlerde başarılı işler çıkarırlar. Etkisinde oldukları gezegenlerinin verdiği hayal gücüyle kitap yazmakta zorluk çekmezler. Çocuklarla araları iyi olduğu için masal kitapları kaleme almak, Yengeç burçları için keyifli olacaktır. Duygusal ruh halleriyle masalların büyülü dünyasında fantastik bir yolculuğa çıkmış gibi hissedecektir. Ölmeden önce bu işi de muhakkak deneyimlemeliler.

Pasta Kursuna Gitmek

Mutfakta harikalar yaratan bu burçların sırrı, yemek yapmayı sevmeleridir. Dolmadan böreğe, pastadan kurabiyeye çok sayıda türde yemeği enfes pişirirler. Hayatlarının bir döneminde pasta kursuna gitmeyi de tecrübelerine eklemeliler. Bu kurslarla hem görsel olarak hem de lezzet anlamında birbirinden harika pastalar pişirmeyi öğrenebilirler. Sadece hobi veya ev işleri için değil mesleki anlamda da uzun vadede pasta kursundan faydalanabilirler.

Enstrüman Çalmak

Su gruplarının sanatsal aktivitelere eğilimi vardır. Müzik de bunlar arasında yer alır. Romantizmle ruhunu adeta besleyen Yengeçler müzikle ilgili çok sayıda aktivitede yer almalıdır. Sadece dinleyici olmakla yetinmeyip işin üretim kısmında da çalışabilirler. Hobi için bir enstrüman çalabilirler mesela. Dışarıdan zor gibi görünse de bununla ilgili özel ders alabilirler. Keman, gitar, viyolonsel, yan flüt, piyano gibi duygusal parçalara eşlik eden enstrümanlar tavsiye ederiz.

Ahşap Boyamak

Zanaat ve sanatın buluştuğu hobiler için Yengeçler, en ideal burç olarak gösterilebilir. Herkesin zevkine uygun çok sayıda alternatifi olan bu sanatlar arasında ahşap boyama, ev içinde uygulanabilir. Minik ev eşyalarını rengarenk boyayabilirler. Vintage öğelerden hoşlanan Yengeç burçları, nostaljik resimlerle ahşapları süsleyerek mükemmel eşyalar ortaya çıkarabilir. Gelişmiş hayal güçleriyle çok başarılı tasarımlar yaparlar. Hayattayken deneyimleyebilecekleri bu hobiyle geleceğe yönelik hatıra eşyalar oluşturabilirler.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.