Yengeç Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Yengeç burcu insanları duygusal, ailesine düşkün, merhametli, kırılgan, duygularına göre karar veren ve içe dönük özellikleriyle dikkat çekerler. Aşırı hassas, alıngan, geçmişe takılan ve çabuk savunmaya geçen Yengeç burçları özellikle üç burçla asla anlaşamaz. Bu burçlar Aslan, Yay ve Kova’dır. Yengeç burçlarının, bu üç burçla ilişkisi bol atışmalı, zıtlaşmalı geçebilir. İşte, Yengeç burçlarının asla anlaşamadığı bu üç burçla ilişkisi…

Duygusal Yengeçler, Aslanların Egoistliğini Çekmez!

 

Yengeç burcu gibi aşırı hassas, kolay kırılan bir burcun insanını anlamak bazen çok zor olabilir. Egoist, kendini beğenmiş ve otoriter Aslanların tavırlarına katlanmanın çok zor olduğu gibi. Bu iki burç bir araya geldiğinde ise birbiriyle anlaşması çok zordur. İki burç arasındaki uyumsuzluk herkesin dikkatini çekecektir. Yengeç burçları ailesine çok düşkündür, korunmak kollanmak ister, yeni çevrelere girmekte zorlanabilirler. Aslan burçlarının ise sürekli eğlence arayışı içinde olan, keyfine düşkün, pohpohlanmak isteyen yapıları vardır. Eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Bu noktada Aslan burçları, duygusal Yengeç burçlarını çileden çıkarabilir. Naif bir kişiliğe sahip Yengeçler, Aslanların bu kendini beğenmişliğine kısa süre dayanabilecektir. Ayrıca Aslanlar, Yengeçlerin alınganlığını anlayamazlar. Genelde direkt bir iletişim tarzına sahip olan Aslanların neye kırıldığını asla söylemeyen alıngan Yengeçlerle rahat bir iletişim kurması pek mümkün değil.

Yengeçler, Maceraperest Yayları Anlayamaz

 

Yay burcu insanları özgürlüğüne düşkün, göçebe ruhlu, maceraperest ve bağlılıktan kaçan özellikleriyle dikkat çekerler. Yengeç burçlarının ise ailesine düşkün, içe dönük ve korunmak isteyen yapıları vardır, kendilerini her daim güvende hissetmek isterler. Yengeçler, geleneklerine ve köklerine son sadece bağlıdır. Risk almayı sevmezler, maceralara açık olduklarını söyleyemeyiz. Bu noktada enerjik, fazla risk alan, farklı kültürlere meraklı ve birer kâşif olan Yay burçlarıyla zıt düşebilirler. Yayların bağlılıktan kaçan, dobra ve patavatsız kişilikleri, aşırı hassas ve duygusal Yengeçler için kırıcı olacaktır. İki burç, iyimser ve hoşgörülü yapılarıyla uyumu yakalar gibi olsalar da saydığımız diğer özellikleri nedeniyle anlaşmaları çok zor olacaktır.

Açık Sözlü Kovalar, Aşırı Hassas Yengeçlerin Kalbini Kırmadan Duramaz!

Kova burçları çok açık sözlüdür. Onların bu açık sözlü kişilikleri; aşırı hassas, duygusal, çabuk savunmaya geçen, içe dönük ve alıngan Yengeçler için kırıcı olacaktır. Kırılgan Yengeç burçları, açık sözlü Kovaların her dediğini yanlış anlayarak üzülüp kırılabilir. Yengeçlerin bu duygusal ve şefkatli hallerini; duyguları anlamakta zorlanan, rasyonel, açık fikirli ve soğuk bir karaktere sahip Kova burçlarının anlaması ise zordur. Bu konuda Kova burcundan anlayış beklemek ve bu kadar açık sözlü olmamasını istemek imkânsızdır diyebiliriz. Kovalar bu özellikleriyle, duygusal Yengeçlerin kalbini kırmaya istemeden de olsa devam edecektir. Duygularının anlaşılmaması ise Yengeç burçlarında sevilmediği hissiyatı yaratabilir. Bu sebeple, duygusal ve içe dönük Yengeç burçlarının, duygularını anlamakta zorlanan ve sürekli kalbini kıran Kova burçlarıyla anlaşması çok zordur. Her ne kadar iki burç da insancıl kişiliğe sahip olsalar da her daim kırılarak yaşamak Yengeç burçları için mümkün değildir.

Kısacası, ailesine çok düşkün, korumak ve korunmak isteyen, aşırı hassas, kolay kırılgan Yengeç burçları; kendini beğenmiş Aslan, özgürlüğüne düşkün Yay ve açık sözlü Kova burçlarıyla uyumu yakalayamadıkları için çok zor anlaşırlar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.