Yengeç Burçları İçin En İdeal 5 Tatil Rotası!

Su grubu burcu olan Yengeçler, ailesine düşkün ve anaçtırlar. Bu nedenle, tatillerini aileleriyle ve varsa çocuklarıyla birlikte geçirmek isterler. Tatil rotalarını da buna göre belirlerler. Tek başlarına, sevdiklerinden ayrı bir tatil geçirmek Yengeç burçlarına göre değildir. Su kenarlarında, aileleriyle geçirecekleri tatil Yengeç burçları için çok caziptir. Bu burcun insanı, ailesine olduğu kadar geçmişine ve geleneklerine de bağlıdır. Köklü bir tarihi olan, gizemli antik kentler de Yengeç burçlarının ilgisini çekecektir. İşte Yengeç burçları için en ideal 5 tatil rotası…

Mavi Yolculuk

Denizde aileleriyle geçirecekleri tatil, Yengeç burçları için son derece huzur verici ve dinlendirici olacaktır. Tatillerini Marmaris-Fethiye rotasında mavi yolculuk yaparak değerlendirme fikri Yengeçleri cezbedebilir. Yoğun iş hayatının karmaşasından ve stresten uzaklaşıp, birkaç gün su üzerinde olmak, Marmaris ve Fethiye’deki koylarda yüzmek Yengeç burçlarına çok iyi gelecektir.

Paris – Disneyland

Ailesiyle bir arada tatil geçirecek Yengeçler için Paris cazip bir seçenek olabilir. Özellikle çocuklu ailelerin Paris’e gitmişken uğramadan dönmeyeceği Disneyland’da Yengeç burçları çok keyifli ve masal gibi bir gün geçirip çocukluklarına kısa bir yolculuk yapabilirler. Fransa’nın simgesi olan Eyfel’e çıkıp, şehrin etkileyici manzarasını görebilirler. Paris’in sokaklarında dolaşmak, müzelerini gezmek romantik Yengeç burçlarının çok ilgisini çekecek ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlayacaktır.

Makedonya

Ailelerine ve geleneklerine bağlı Yengeçler için dedelerinin doğduğu toprakları görmek iyi bir tatil seçeneği olabilir. Tutumlu Yengeçler, aileleriyle birlikte Makedonya’da uygun bütçeyle keyifli bir seyahat yapabilirler. Ülkenin Osmanlı mirası camilerini görebilir, eski ve tarihi sokaklarında duygusal ve etkileyici ânlar yaşayabilirler. Ülkenin başkenti Üsküp’ün sokaklarını ve müzelerini gördükten sonra, Ohrid’e geçip buradaki eski Osmanlı evlerinin olduğu sokakları gezebilirler. Yaz mevsiminde Ohrid Gölü’nde yüzme deneyimini de yaşayabilirler.

Yunan Adaları

Geleneklerine bağlı ve deniz tutkunu Yengeç burçları için Yunan Adaları en ideal tatil rotalarından biri. Tarihi sokakları, begonvilli evleri, plajları ve Türk mutfağına çok benzeyen Yunan mutfağı lezzetleriyle Yunan Adaları’nı aileleriyle birlikte keşfetmek Yengeç burçları inanılmaz keyifli olacaktır. Yengeçler, gündüz adaların tarihi sokaklarında dolaşıp masmavi denizlerinde yüzebilir, akşamları ise keyifli ve romantik bir akşam yemeği yiyebilirler. Bu adaların en popülerlerinden olan Mikanos, Santorini, Rodos, Sakız ve Midilli, Yengeçlerin keşfini bekliyor!

07

Tatillerini tarihi ve gizemli bir yeri keşfederek geçirmek isteyen Yengeç burçları için bir başka önerimiz ise dünyanın en gizemli yerlerinden olan Petra antik kenti. Ürdün’de bulunan, Nebatiler tarafından kurulan ve yaklaşık iki bin beş yüz yıllık geçmişe sahip Petra; El-Hazne gibi kayalara oyulmuş görkemli yapılarıyla, tapınaklarıyla, amfi tiyatrosu ve tarihiyle Yengeç burçlarını büyüleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.