Yazın Yolunu Gözleyen, Avını Hazır Bekleyen Aslan Burcu!

Yaz geliyor yaz! Fitness salonları dolup taşmaya, diyetisyenlerin telefonları çalmaya, tatil planları yapılmaya başlandı bile! Hatta tatilde yaşanacak aşkların, tek gecelik heyecanların bile planları hazır sayılır. Programlı olmayı biraz yanlış anlamış olabilirler tabii, ne de olsa insanlık hali. Peki en güzel yaz aşkları kiminle yaşanır, hangi burçla sıcak kumlardan soğuk sulara atlanır?

 

Bronzlaşma uğruna haşlanmış patates gibi derinizin soyulacağı, sivrisinekler yüzünden tüm vücudunuzu tırmıkla kaşınacağınız günler çok yakın. Buhar olur havaya karışabilir, belki de yaz aşkının ateşiyle yanabilirsiniz. Sonra Akdeniz’in sularında biraz serinleyip kimbilir belki ertesi güne bir nikah kıyar, keyfinize bakarsınız. Olamaz mı? Her şey mümkün!

 

Tatil planınızı yaptınız, bileti alıp uçağa atladınız. Ver elini güney! Hey babam hey! Verdiğiniz kilolarla övünürcesine çektiniz mi altınıza bikiniyi, taktınız mı gözünüze güneş gözlüğünü. Uzandınız sırt üstü şezlongda, başladınız sonunda göz çapkınlığına. Sonra palmiyelerin arasından tüm uykusunu kışını spor salonunda geçirmiş, gösterişli bir Aslan gördünüz. Tüm ihtişamıyla yaklaşıyor kükreye kükreye. E tabii elinde içkiler, kokteyller, pek cömerttir Aslan beyimiz. Pek de tatlı dilli, eğlenceli olarak biliriz. Eğer yaz aylarında gününü gün etmek isterseniz, Aslanlar öncelikli tercihimiz. Sadece  bu kadar mı? Hem neşeli hem oyuncu, sıcakkanlı, yüce ruhlu! Hiç mi olmaz kötü huyu? Egoludur kendisi, narsistlikte tescilli. Biraz tembel ve sabit fikirli fakat keyfine düşkün bir serseri!

 

Diğer burçlara da haksızlık etmeyelim tabii. Maceraperest bir yapınız varsa, özgürlüğüne düşkün Yay erkeğinin peşinden gidebilir, her anın tadına doyasıya varabilirsiniz. Basmadığınız dünya toprağının kalmayacağını da belirtmek isteriz. Eğer ki evde oturmayı sevmeyen, sosyal bir yapınız varsa da Yay ve İkizler erkeği ve geniş çevresiyle mükemmel uyumu yakalayacağınıza eminiz. Kimbilir belki bir yaz günü başlar, bir yastıkta kocar gidersiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.