Yaz Sıcağında Kavrulma! Burcuna Uygun Dondurma Burada!

Çocukluğumuzdan bu yana asla vazgeçemediğimiz bir şey var ki adeta sıcak havaların kurtarıcısı! Cam kenarında ya da klimanın karşısında bile içimiz o denli serinleyemiyor. Yedikçe insanın daha çok yiyesi geliyor, adeta buzdolabının vazgeçilmez parçası oluyor! Çok fazla seçenek olsa da burcuna uygun dondurma ile yaz ayların çok daha güzel geçecek!

Koç

Bir şeyi ilk kez yapan, deneyen kişi sen olmalısın değil mi Koç? Cesur, coşkulu, girişimci, hareketli ve hevesli karakterini dondurmada da konuşturmalı, hatta trendleri sen belirlemelisin! O halde naneli dondurmadan vazgeçmemelisin! Daha önceden tatmadıysan, mutlaka denemelisin. Dondurma aşığı olan insanlara öncülük edecek, naneli dondurma ile enerjinin hep tavan olmasını sağlayacaksın!

Boğa

Doğaya ve dünyaya en bağlı burçlardan biri olan Boğa için çay yapraklarından yapılan bir dondurmadan daha güzeli olamaz! Kalite aşığı, zevkli ve güvenilir karakterin sayesinde, yeşilçaylı dondurmanın en güzelini nerede yiyeceğini de adın gibi iyi bilirsin. Değişime kapalı olman yüzünden bu dondurma çeşidini nereden bildiğini anlamayan insanlar keyfine düşkün olduğunu unutuyorlar!

İkizler

Çeşitlilik seven, burçların en hippisi olan İkizler’e dondurma dediniz mi akan sular durur! Çabuk karar değiştiren karakterinden dolayı neyli olduğu hiç fark etmez, ama vanilyalı ve çilekli bir dondurmaya asla hayır diyemezsin. Meraklı yapın sayesinde tüm dondurmaları tadar, en bilinmeyen çeşitleri bile mutlaka denersin. Her kaşıkta lezzet şöleni yaşayacağın bu dondurma çeşidin enerjin bitmek üzereyken sana ilaç gibi gelecek!

Yengeç

Etrafına karşı duyarlı, anaç tavırlarıyla dikkat çeken Yengeç, en sevdiği dondurmayı yerken etrafında sıcaktan bunalmış birini gördüğü anda bunu onunla paylaşabilir! Günlerinin çoğunda duygusal anlar yaşıyorsun ve etrafındaki herkesi besleme, büyütme, koruyup kollama güdüsüyle yaratıldığını düşünüyorsun. Çikoatalı ve kurabiyeli bir dondurma ile dünyanın en mutlu insanı oluyor, tüm duygusallığını bir kenara bırakıyorsun!

Aslan

Zodyak’ın en etkileyici, görkemli, gösterişli, hayat dolu ve neşeli burcu olan Aslan’a tıpkı kendi gibi bir dondurma yakışır! Lezzetinden çok görüntüsüne, kullanılan süslere ve nasıl sunulduğuna önem verdiğin için senin favori dondurman da tıpkı senin gibi en iyisi olmalı. Lider ruhuna hitap edecek, sıcakkanlı karakterinin kıvrımlarına uyum sağlayabilecek karamelli bir dondurmanın tüm yaz boyunca tadına varacaksın!

Başak

Hayatı boyunca fit olmaya ve formda kalmaya çalışan Başak, yazın sıcaktan kavrulurken bile sağlığına dikkat eder, dondurma yemeyi asla abartmaz! Detaylardan boğulduğunda nefes almak için yatıştırıcı ve ferahlatıcı bir etkiye sahip bir dondurma arıyorsun. İşte tam bu noktada mangolu dondurmandan bir kaşık bile yesen kendini yenileyeceksin! Hafif bir meyvemsi tada sahip olan mangolu dondurma hassas ruhun için birebir!

Terazi

Estetik bakış açın dünyanda her yerde olmalı değil mi Terazi? Şık, zarif ve neşeli karakterine uyum sağlayabilecek bir dondurma buldun mu tüm yazı, hatta ömrünü geçirebilirsin! Ama tabii işin içine kararsızlığın girdiği zaman dondurmacıda “Hangisinden yesem acaba?” diye kalakaldığın anlar çok fazla! O zaman birinci tercihin olabilecek dondurmayı söylüyoruz: Karadut! Aynı zamanda antioksidan olarak da bilinen karadut meyvesinden yapılan dondurmalar bağışıklığının da güçlenmesini sağlayacak!

Akrep

Senin kadar tutkulu, araştırmacı ve gözlemci başka biri daha yok! Eminim sen zaten dünya üzerindeki tüm dondurma çeşitlerini tatmış, damak tadına en uygun olanını da keşfetmişsindir! Amaaa öyle bir dondurma var ki, onun için dünyanın öbür ucuna gidebilir, canını bile verebilirsin! İçinde buz gibi bir lezzet, dışı tıpkı senin gibi tutkulu kızarmış dondurma yaz aylarının vazgeçilmezi olacak bizden söylemesi!

Yay

Coşkulu, enerjik ve seyahat etmeyi seven ruhuna iyi gelecek, her zaman hareket halinde olan bünyene enerji aşılayacak bir dondurma istiyorsun değil mi? O halde büyük bir kepçe kahveli dondurma alarak tüm isteklerini tatmin edebilirsin! Üstelik dünya üzerinde gideceğin ülkelerde farklı kahve çekirdeklerinden hazırlanan bu dondurma çeşidini denemeye devam edebilir, lezzet dağarcığına yenilerini katabilirsin!

Oğlak

Azimli ve başarı odaklı yaşayan Oğlak’ın canı dondurma istediği zaman, ne işi olursa olsun onu mutlaka yemeli. Kimi zaman marketten, kimi zaman da en sevdiğin dondurmacıdan! İçindeki nostalji aşkı dondurmada da kabarıyor ve üzeri çikolata & fındık soslu kestaneli dondurmadan vazgeçemezsin! En keyifsiz olduğun anlarda bile yüzüne koca bir gülümseme gelecek, sıradan şeylerin daha eğlenceli hale dönüştüğünü hisseceksin!

Kova

Herkesi şaşırtmaktan keyif alan Kova, bir sonraki adımda hep farklı olmak ister! Herkes senin hiç duyulmamış bir dondurmaya bayılacağını düşünürken, farkını burada da ortaya koyarsın ve aslında en klasiklerden biri için dünyayı bile yakarsın! Çikolatalı dondurma senin için eennn ideal, yaz aylarının vazgeçilmez dondurmasıdır diyebiliriz. Buzdolabında olmazsa olmaz çikolatalı dondurman varsa eğer, inadından da vazgeçebilirsin, dünyanın en sıcak insanı da olabilirsin!

Balık

Yemek yemeye bayılan, duygusal ve romantik Balık yazı aylarını en çok da dondurma için sever! Gizemli ve yaratıcı doğana, üzüm & ceviz aromalı dondurma mükemmel bir uyum sağlayacak! Lezzetinin uyumu her lokmada adeta küçük bir macera tadında! Renklerinin görünümü sanatçı kişiliğini beslerken, hayal gücünü konuşturmana da yardımcı olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.