Yazın Olmazsa Olmazı Hasır Çanta Modelin Hangisi?

70’li yıllarda moda olan daha sonra plajlara mahkum edilen ve tekrar günlük hayata terfi olan, yaz aylarının vazgeçilmezi hasır çanta modası tüm gümbürtüsüyle ilkbahar, yaz aylarında ve sonbaharın başlangıcına kadar ellerimizden düşürmediğimiz bir çanta tasarımı. Üstelik yeni tasarımlarıyla gecelerde de kullanılabilir olması ile artık dolaplarımızda farklı modelleri ile yer almaya başladı bile.

Sepet hasır çanta modelinden yuvarlak hasır çantalara, deri detaylı hasır çantalardan oversize hasır çanta modellerine kadar vitrinlerde çeşit çeşit hasır çanta tasarımı bulmak mümkün. Çünkü artık hasır çantaları sadece plaja ya da havuza giderken havlu, gözlük, güneş kremi  gibi ihtiyaçlarımızı taşımak için kullanmıyoruz. Artık hasır çanta ile stiline renk katma zamanı. Peki, senin hasır çanta modelin hangisi? Eğer bir sürü fikrim var hatta bende birkaç model var diyorsan burcuna uygun olan modelleri de dolabına eklemeni öneriyoruz. Burca göre hasır çanta seçimi olur mu hiç, diyenleri yazımızı okumaya davet ediyoruz. Çünkü burcunun özelliğine göre seçtiğin hiçbir tasarım asla yanlış bir seçim değildir. O halde hazırsan başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Farklı Modeller

Eğlenceli kişiliğini stiline de yansıtmayı sevdiğin için sana hasır çanta modelleri arasından en farklı ve şekillileri öneriyoruz. Yengeç, salyangoz gibi hayvan figürlü, bebek yatağı gibi uzun modeller birçok insanın dikkatini çekecek emin olabilirsin. Eh senin çocuksu yanına da hitap eden bu modeller ile çok mutlu olacağına eminiz. Herkes dikdörtgen tasarımlı hasır çanta modellerini satın alırken sen her zamanki gibi böyle bir çanta modelini ilk takan olacaksın. Çünkü bir şeyi ilk yapmaya bayılırsın biliriz.

Boğa Burcu Kadını İçin Clutch

Aslan burcu kadar gösterişi sevmesen de sen Boğa burcu kadınısın ve şık ve iddialı olmak senin de yaradılışında var. Üstelik kaliteli her parça ile de aşk yaşıyorsun. İşte tam da bu nedenlerden dolayı sana pek kimsenin tercih etmediği clutch hasır çanta modelini öneriyoruz. Romantik gecelerde eline alacağın küçük modelleri ya da biraz daha büyük tasarımları gündüz şık öğlen yemeklerinde, iş toplantılarına giderken takarsan zevkli seçimlerinden dolayı takdir toplayacaksın. Clutch model hasır çantaların en kötü yanı formu yüzünden içine fazla bir şey koyamıyor olman. Eh, sen de kartların ve telefonun ile idare et, makyaj malzemelerin seninle gelmesin yaz gecelerinde…

İkizler Burcu Kadını İçin Devasa Hasır Çantalar

Elbette ki çeşitliliği seven İkizler burcu kadını küçük bir hasır çanta ile yetinecek değil. Çünkü sen birçok işi aynı anda yapmaya meyillisin. Bu yüzden senin yanında olan çantanın içine ayakkabı bile sığabiliyor olmalı. Eh, zaten oversize modası senin için yaratılmış, hasır çantanda bundan nasibini almalı. İşte tam da bu yüzden sana kocaman hasır çanta modellerini öneriyoruz.

Yengeç Burcu Kadını İçin Sepet Hasır Çanta Modelleri

Sepet hasır çanta modelleri 70’lı yıllardan kalma bir trend aslında. 90’lı yıllarda bakkala sarkıtılan günümüzde ise tekrar çanta formuna dönen sepet çanta modelleri bugün birbirinden farklı tasarımlar ile karşımızda. Kapaklı, fularlı, bez torbalı başta olmak üzere birçok modeli bulunuyor. Tek yapman gereken birini seçmek.

Aslan Burcu Kadını İçin Şık Öneriler

Senin için herhangi bir hasır çanta asla yeterli olmayacaktır biliyoruz. Sen hasır çantanın bile gösterişlisini ve cömertçe para harcanan modelini seversin. İhtişamlı modellere asla hayır diyemezsin. Formu her türlü olabilir, hatta rengi bile parlak olmalı görkeminin yayılması için. Tek bir şartın var o da hem elle tutulabilir sapı olmalı hem de zinciri. Böylece zincirin parıltısı ile de etkileyici olmaya devam edeceksin.

Başak Burcu Kadını İçin Yuvarlak Formlu Hasır Çantalar

Minimal bir Başak burcu kadını olarak hasır çanta seçiminde bile mükemmeliyetçisin ve tarzından asla ödün vermezsin. Senin için hasır çantanın elle tutulan kısmının olmasının önemi yok, senin takıntın omuza takılan askının varlığı. Çünkü çantaların en güzellerinin omuzda olduğunu düşünürsün hep. Çok nadir olarak sapları, altı renkli olan modelleri de seçebilirsin. Çünkü detayları da seversin. Genelde hasır çantanın içinde kır çiçekleri olacağı için senin için kullanılabilir olmasının çok önemi yok. Zaten hayatı cüzdan ve telefon ikilisi ile geçirecek kadar sadeliğe düşkünsün.

Terazi Burcu Kadını İçin Nakışlı Hasır Çantalar

Zarifliğin seçimlerinde gizli senin. Öyle zevkli ve uyumlu seçimler yapıyorsun ki sende hiçbir tarz garip durmuyor. Normalde nakışlı ya da çiçekli hasır çantalar demode dururken sen taktığında şık oluyor. Çünkü estetik bakış açınla böyle bir çantanın nasıl taşınacağını ve hangi parçalarla kombine edileceğini biliyorsun. İşte bu yüzden sen ve bütün Terazi kadınları neredeyse hiç rüküş olmuyorsunuz.

Akrep Burcu Kadını İçin Deri Detaylı Hasır Çanta Modelleri  

Akrep burcu kadını olarak senin için deri detayların önemi çok fazla. Deri giymek için senin kışa ve soğuğa ihtiyacın yok. Sadece giymek istersin ve giyersin. Dolabının neredeyse yarısından fazlasını da deri detaylar oluşturduğu için hasır çanta modelin de elbette deri detaylı hasır çanta modeli olacaktı. Bu seçim senin tutkulu yapından kaynaklanıyor. Tabii derinin seksiliğine vurgu yapmasını da göz ardı etmiyoruz. Senin romantik hasır çantalara seksilik katmandan daha doğal ne olabilir ki zaten.

Yay Burcu Kadını İçin Hasır Sırt Çanta Modelleri   

Yay burcu kadını olarak sen enerjikliğinden, coşkundan asla rahat duramazsın. Eh, sürekli göçebe yaşayan ruh haline de uyum sağlayan kıyafetler ve aksesuarlar peşinde olduğun için sana sıradan bir hasır çanta öneremeyeceğiz. Senin hasır çantan kesinlikle sırt çantası şeklinde olmalı. içine seyahat ederken ihtiyacın olan her şeyi sığdırabilmelisin. Tabii şıklığından da ödün vermeden…

Oğlak Burcu Kadını İçin Saplı Hasır Çanta Modelleri

Olgun ve ağır başlı Oğlak burcu kadını olarak romantik çantalarda bile bir saygınlık aradığın için sen hasır çantanı seçerken mutlaka saplı olan modellerden yana kullanmalısın tercihini. Elle taşınabilir olması senin tarzına hem daha fazla uyacak hem de plaj formundan çıkarak klas bir çanta görünümüne kavuşacak. En favori sap materyalin ise bambudan yapılmış olanlar ile tahta modeller. Çok şanslısın ki bu sezon her yerde bu modeller mevcut.

Kova Burcu Kadını İçin Çizgili Hasır Çantalar

Egolardan uzak bir hayat görüşün var senin. Yenilikçi olmaya ve sıra dışı tarza bayılırsın. Fakat çanta modelini seçerken muhalif kişiliğin kendini sakinliğe bırakıyor. Tabii olmazsa olmazın çizgili tasarımlara karşı koyamıyorsun. O yüzden Kova burcu kadını olarak sen, çok nadir olarak hasır çanta modelini seçerken alternatif seçimlerden değil sıradan ama şık çizgilerden yana kullanıyorsun tercihini. Ve bunu kendine yakıştırmayı da çok iyi beceriyorsun.

Balık Burcu Kadını İçin Ponponlu Hasır Çantalar

Romantik Balık burcu kadını olarak elbette hasır çanta seçiminde bu tatlı ruhundan etkilenecek. Son dönemin modası ponponlar her yere sıçramışken sen hasır çantalarda da bu trendden eksik asla kalmazsın. Seçin için hasır çantanın modeli önemli değil. Önemli olan ponponunun nerede konumlandığı. Çünkü seçimini ponponun yerleşim düzenine göre yapacaksın. Ponponların büyük ya da küçük olması da fark etmez. Yeter ki çanta ile uyum sağlayacak şekilde olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.