Yazı Ofiste Geçiren Burçlara Rahat ve Şık Öneriler!

Biz kadınlar her daim modayı takip etmesek bile şık giyinmekten vazgeçemiyoruz. Çünkü yaradılışımızda bakımlı olmak var. Biz alışveriş yaparken satın aldığımız parça ile kaç kombin yapabileceğimizi hesaplarız çoğu zaman. O yüzden stil sahibi olmak bizim için zor değil. Tabii her zaman keyifle giyinmiyoruz. Özellikle çalışan kadınlar olarak en çok yaz aylarında zorlanıyoruz. İşyerimiz kot pantolona izin veriyor olsa bile giyemiyoruz çünkü hava çok sıcak, iş yerinde olmasa bile gidip gelirken bunalıyoruz. Çok ince elbiseler ile üşüyoruz çünkü klimalar en düşük sıcaklıkta oluyor. Ceket az, hırka fazla geliyor. Bu nedenle yaz ayları pek çoğumuz için ne giyeceğim derdi ile geçiyor. Halbuki rahat ve şık giyinmenin yolu bir tane anahtar parça belirlemekten geçiyor. O parçayı belirle ve bütün yazı onun çeşitleri ile geçirmek hem rahat hem de şık olur. Böylece her gün ne giyeceğim derdinden de tek parça farklı kombinelerle kurtulmuş olursun.

İşte tam da bu sebeplerle senin gibi yazı ofiste geçiren burçlar için rahat ve şık öneriler belirledik. Tabii ki burcunun özelliklerine göre. Şimdi hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Smokin Stili Pantolon

Maskülen stilinin ardında sen tam bir rahatlık sembolüsün. Senin için kıyafet asla ayağına dolanmamalı, mümkünse rahat ve şık bir parça olmalı. Hareketli yapına uygun olmalı ve seni hep canlı tutmalı. O halde senin anahtar parçan smokin stili yandan şeritli kumaş pantolon. Üzerine sloganlı ya da sade tişört giyebilirsin. Kıyafet kuralı olan bir işyerinde çalışıyorsan bluz ve topuklu ayakkabı ile kombine edebilirsin. Üstelik bu seçim ile akşama yaz konserlerinden birine gideceksen de gayet hoş bir tercih olur. Tek yapman gereken biraz aksesuar takmak ve spor ayakkabı giymek.

Boğa Burcu Kadını İçin Bej, Beyaz ve Kahverengi

Dingin bir kadınsın sen. Kaliteyi seversin. Zevklisin ama değişime de pek açık olmadığın için sana yaz aylarının vazgeçilmez üçlüsü beyaz, bej ve kahverengi kombinelerini öneriyoruz. Senin anahtar parçan bu üç renk. Mümkünse aynı anda kullanmayı dene. Üçü fazla geldiğinde beyaz bej ya da beyaz kahverengi tercih edebilirsin. üçünü kullanacağın zaman da kahverengini ayakkabı, aksesuar, kemer ya da çanta ile sınırla ki fresh görüntün bozulmasın.

İkizler Kadını İçin Kısa Bol Paça Pantolonlar

Modern ve rahat giyinmeyi sevdiğin için sana yazın tril tril gezeceğin tipte bir kumaş pantolon öneriyoruz. Kısa bol paça pantolonlar senin anahtar parçan. Neyse ki son birkaç sezondur oldukça trend olduğu için birçok mağazada farklı renklerini bulabilirsin. Sen çok sevmesen de topuklu ayakkabı ile bambaşka bir stile bürünse de bu pantolonlar terlik, sandalet ve spor ayakkabı ile de çok şık duruyor. Çeşitliliği sevdiğin için bulabildiğin her rengi almanı tavsiye ediyoruz. İnan senin gibi yerinde duramayan biri için muhteşem bir seçim.

Yengeç Burcu Kadını İçin Tek Parça Elbiseler

Rahatlığı seviyorsun ama feminenliği de es geçmek istemiyorsun. Hem modern hem de geçmişte takılıp kalma özelliğin olduğu için seni yaz aylarında yormayacak tek anahtar parçan tek parça mini elbiseler. Genellikle belli bir döneme ait olan belden oturmalı elbiseler seni Jackie Kennedy havasına büründüreceği için çok seveceksin. Diğer seçenekleri ise düz ve A kesim elbiseler olmalı. Elbisenin etek boyu dizlerinin 4 parmak yukarısında olmalı ve mutlaka topuklu ayakkabı ile kombine etmelisin.

Aslan Burcu Kadını İçin Hayvan Baskısı Deseni

Senin işin etkilemek, göstermek, özgüvenli olmak. Bu senin ruhunda var ve ruhunun her daim dışarı fırlamasını istediğin için yazın bütün enerjini kıyafetlerin ile gösteriyorsun. O nedenle sana anahtar parça olarak hayvan baskısı öneriyoruz. Leopar, yılan, kaplan, jaguar her desen mubah. Tabii boydan boya değil. Dikkat çeken şık kıyafetleri giymeyi çok sevdiğin için bu baskılar ile istediğin ihtişamı yakalayacaksın. Fakat sen sen ol desenini kombine ederken beyazdan şaşma aksi halde yaza yakışmayan yorucu bir duruşa sahip olursun. Bir gün tişört, bir gün bluz, bir gün de gömlek ile kombine edebilirsin.

Başak Burcu Kadını İçin Pileli Etek ve Elbiseler

Bazen bu kadar dingin kıyafetlerden sıkılmıyor musun diye merak ediyoruz. Sonra stilini ne kadar beğendiğimizi hatırlayıp sözümüzü geri alıyoruz. Sen minimallikten, az parça ile mükemmeliyetçi olmaktan hoşlanıyorsun. O nedenle senin anahtar parçan pileli etek ve elbiselerden oluşmalı. Midi boyda tercih edeceğin uçuş uçuş etek ve elbiseler hem sade bir stil yaratmana yardımcı olacak hem de yazın ne giyeceğim derdiğinden kurtaracak. Üstelik farklı boyları ile eteklerinin çeşitliliğini arttırabilirsin.

Terazi Burcu Kadını İçin Tulumlar

Terazi burcu kadını olarak göze batmadan dikkat çekmek istiyorsun o nedenle senin anahtar parçan kesinlikle tulumlar olmalı. Hem tek parça, hem zarif hem de şıklığı ile fazlasıyla zevkli bir seçim. Fakat eğer çok zayıf ve uzun boylu değilsen yüksek topuklu ayakkabıyı giymeyi ihmal etme. Tulumlar ile her zamanki duruşundan daha çekici olacaksın bilgin olsun.

Akrep Burcu Kadını İçin Etekler

Seksi duruşundan bir türlü vazgeçemediğin için sana yazın da rahatlık yok sevgili Akrepciğim. Baştan çıkarıcı olmaya bayıldığın için yazın da kalem etekler ve kısa etekler favorin olmaya devam edecek. Tek farklı kumaş yapıları olacak. Sivri topuklu ayakkabı giyeceğini söylemiyoruz bile. Eteklerini kısa kollu gömlekler, bluzlar ve tişörtler ile kombine edebilirsin.

Yay Burcu Kadını İçin Desenli Pantolonlar

Giyim tarzın tamamen rahatlık üzerine kurulu olduğu için ve enerjik yapını sarsmayacak şekilde bir stil oluşturmayı sevdiğin için sana önerimiz desenli bol pantolonlar olacak. Feminen maskülenlik sadece Koç kadınının tekelinde olmadığı için sen de bu stil ile yaz aylarında ofisin en şıklarından biri olacaksın. Sana önerimiz pantolonun ne kadar desenliyse üzerine giyeceğin bluz o kadar sade olmalı. Hatta kolsuz bluzlar favorin olabilir.

Oğlak Burcu Kadını İçin Beyaz Renk

Ağır başlı bir renk olan beyaz Oğlak kadını için biçilmiş kaftan. Sen nerede olursan ol beyaz senin çekim alanına girdiği anda gözün başka hiçbir şey görmüyor. Beyaz renk senin için ölçülü ve saygınlığı arttıran bir renk tıpkı siyah gibi. Fakat sen gelenekselcisin ve kışın beyaz giymediğin gibi yazın da siyah giymiyorsun. O halde beyazlarınla yazın tadını çıkar bakalım.

Kova Burcu Kadını İçin Geometrik Şekiller

Senin anahtar parçan kesinlikle desen. Pantolon, etek, elbise fark etmez. Aslı olan geometrik şekillerin gücüdür. Bu şekiller ruhunun derinliklerinde olan sıra dışı ve özgürlükçü özelliklerini ortaya çıkarıyor. Sanki hiçbir yere bağlı değilmişsin gibi rahatlatıyor seni. O yüzden etek, bluz, pantolon ya da elbise fark etmez, geometrik şekli bol dolabına yerleştir.

Balık Burcu Kadını İçin Renkli Yüksek Bel Pantolonlar

Ruhani yanın senin aslında en renkli tarafın. Sen mutluyken son derece renkli giyinen birisin. İşe giderken de hep mutlu olmayı istediğin için sana anahtar parça olarak renkli yüksel bel havuç pantolonları öneriyoruz. Hem bu pantolonların romantik bir tarafı da var bilgin olsun. Üzerine gömlek ya da şık bir bluz giydiğinde zarif bir duruş, tişört giydiğinde ise naif bir görünüme sahip olacaksın.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.