Yay Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Hiç şüphesiz canının istediğini giyinmek senin işin, bu yüzden kendini alışveriş ustası olarak görüyor olabilirsin. Enerjik doğan sayesinde dükkân dükkân gezmek seni hiç yormuyor ve gördüğün her yeni kıyafeti denemekten oldukça keyif alıyorsun. Fakat dürüst olmak gerekirse bazen abartabiliyor ya da dikkatsiz davranabiliyorsun. Bu yüzden bugün sana dolabında mutlaka olması gereken parçalardan bahsedeceğiz böylece bir daha alışverişe çıkarken ne alman gerektiği hakkında bir fikrin olabilir!

 

Baskılı Tshirt

Baskılı ve Yazılı Tshirt

Eğlenceli ruhunu basic parçalara yansıtman senin için harika bir seçim olacak. Böylelikle ne rahatından ödün vereceksin ne de şıklığından. Bu sene baskılı ve yazılı tshirtler oldukça moda olduğundan kendi bütçene göre uygun olan parçayı bulman da oldukça kolay.

 

Uçuş Uçuş Bir Elbise

Kim demiş macera düşkünleri şık olamaz diye! Dolabında bulunduracağın renkli ve uçuş uçuş bir elbise, yazın çıkacağın gezilerde seni asla terletmeyecek ve aynı zamanda soluklanmak için bir kafeye oturduğunda tüm gözleri üzerine çekecek. Açıkçası senin için hayat kurtarıcı bir parça olacak! Dikkat etmen gereken tek noktaysa içinde kendini rahat hissedebileceğin bir elbise bulmak!

 

Spor Ayakkabı

Bu kadar macera ve eğlence demişken spor ayakkabıdan bahsetmemek olmaz! Şanslısın, spor ayakkabıların popülerliği günden güne artıyor ve modası geçeceğe de hiç benzemiyor! İster elbiselerinle istersen de rahat ve bol bir jean ile kombinleyeceğin spor ayakkabıları seçerken rengine dikkat et. Pek çok kıyafetinle uyumlu olacak bir rengini satın alman senin için işleri kolaylaştıracak.

 

Sırt Çantası

Hemen yüzünü ekşitme, artık sırt çantaları da oldukça feminen ve şık olabiliyor! Her zaman yanında olması gereken eşyalarını içine sığdırabileceğin, çok da büyük olmayan boyutlarda bir sırt çantası ile her yere gidebileceğini emin olabilirsin… İşte şimdi yollar düşünsün!

 

Saç Bandı

Rahatlık senin için çok önemli ve saçlar kadınların özgürlüğünü zaman zaman kısıtlayabiliyor. Tam da bu yüzden havalı bir saç bandı ile hem saçlarına şekil vermek için saatler harcamaktan hem de oradan oraya koştururken bir de saçlarınla başa çıkmaya çalışmaktan kurtulabilirsin. Üstelik bu sezon her yerde rengarenk ve istediğin desende bir saç bandı bulman oldukça mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.