Yay Burcu Olmanın Hakkını Veren Ünlüler

Zodyak’ın uçarı ve mizahşör burçları arasında ilk sırayı Yaylar alır. Keyifli oldukları zamanlar adeta Tazmanya canavarına dönüşecek kadar hiperaktif davranabilirler. Sadece kendilerini değil etrafındakileri de eğlendirecek kadar esprilidirler. Yaşları ne kadar ilerlese de içlerinde her zaman mutlu bir çocuk yatar. Ünlüler dünyasında belli isimler var ki burcunun bu neşeli ve iyimser yönünü tam anlamıyla yansıtıyor.

Haluk Levent

Anadolu-rock müziğin sevilen isimlerinden olan ünlü sanatçı, tam bir Yay burcu insanı. Sosyal medyanın aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Haluk Levent, sempatikliği ve esprileriyle her daim gülümsetiyor. Yeri geldiğinde kendisiyle bile dalga geçecek kadar mütevazı. Gençlerin şahsıyla ilgili yaptığı mizahlara, tweetlere, capslere kesinlikle alınmadığı gibi bunları komik bulduğunu da belirtiyor. İçinden geldiği gibi davranarak mutlu olduğu şekilde yaşıyor. Pozitif ve neşeli tarzıyla bulunduğu ortamları da renklendiriyor. Yaşamayı sevdiği kadar yaşatmayı da sevdiğinden yardıma ihtiyacı olan insanların, hayvanların sıkıntısını mümkün olduğunca duyuruyor. Sosyal yardım kampanyalarını elinden geldiğince destekliyor.

Tuba Ünsal

Televizyon dünyasına çocuk yaşlarda adım atacak kadar burcunun girişkenliğini yansıtıyor Tuba Ünsal. Yüzü her daim gülen ve oldukça hareketli olan ünlü oyuncu, seyahat etmeyi seviyor. Gittiği coğrafyalarda yeni kültürler keşfediyor, yeni insanlarla tanışıyor. Film ve müzik festivallerini, sanat sergilerini, moda haftalarını takip ederek farklı kollarda kültür-sanat aktivitelerinden geri kalmıyor. Özel hayatında aktif olduğu kadar iş yaşamında da aktifliği ile biliniyor. Proje seçmediğini söyleyen Ünsal, kazandıklarının bir kısmını sanata yatırıyor. Kurduğu tiyatroyla nitelikli oyunları sahneletip kendi de rol alıyor. Yay burcunun iyi niyetli tavrıyla özellikle çocuklarla ilgili sosyal sorumluluk kampanyalarını destekliyor.

Azra Akın

Eski Türkiye ve Dünya güzellerinden olan ünlü model çocuksu, iyi niyetli kişiliğiyle seviliyor. Yakın zamanda anne olan Azra Akın, her daim neşeli ve güler yüzlü tavrıyla ben bir Yay burcu kadınıyım diyor adeta. Kibarlığı asla elden bırakmayan ünlü isim, magazin dünyasının polemiklerine girmiyor, reklam amaçlı samimiyetsiz davranışlar sergilemiyor. Burcunun enerjisinden olsa gerek dans etmeyi çok seviyor. Muhteşem ve esnek fiziğiyle zaman zaman sosyal medyada hünerlerini sergiliyor. Ünlü model, düğününde gösterdiği profesyonel dans şovuyla da parmak ısırtmış, adeta Latin dansçılarının sıcak enerjisini yansıtmıştı.

Brad Pitt

Hollywood’da yakışıklı erkek çıtasını en üstlere çeken ünlü aktör, kaç kuşaktır kadınları kendine hasta ediyor. Rol aldığı çok sayıda dev prodüksiyonlu filmlerde oyunculuğunu da kanıtlamıştı. Özel yaşamında kibar ve sempatik olan Brad Pitt, eski eşi Angelina Jolie ile kendi çocuklarının yanı sıra evlat edindikleri 3 çocuklarıyla da mutlu bir aile tablosu çizmişti. Yay burcunun pozitif tavrı ve iyi niyetiyle fedakâr, neşeli bir baba figürüydü. Doğa sevgisi ve duyarlığıyla küresel ısınmayı durdurmaya yönelik kampanyaları da destekliyor. Ünlü aktör, en son Leonardo Di Caprio ile birlikte başrolü üstlendiği Tarantino imzalı yeni bir filmle sinema dünyasını sarsmaya geliyor. 

Ayşe Arman

Medya dünyasının yıllardır popüler simalarından olan ünlü gazeteci, sansasyonel röportajlarıyla dikkat çekiyor. Burcunun açık sözlülüğünden olsa gerek herkesin kolay kolay sormaya cesaret edemeyeceği sorularla ünlüleri terletiyor. Yeri geliyor farklı coğrafyaların, ilginç mesleklerin, sıra dışı kültürlerin kostümlerini giyerek okuyucunun dikkatini çekmeyi başarıyor.  Ayşe Arman’ın dikkat çeken özelliklerinden biri, Yay burcu kadını olarak yaşamın her alanından eğlence çıkarmayı başarması. Mutlu ve eğlenceli yapısı fotoğraflarına net bir şekilde yansıyor. Pozitif tutumu, onun güçlü kadın figürünün temelini oluşturuyor. Mesleğiyle ilgili onu en çok besleyen unsur ise “merak” duygusunun peşinden gitmesi oldu.

Ben Stiller

Doğuştan komedyen yeteneği olan Yay burcu insanları, şöhret merdiveninden tırmanmaya heveslendiklerinde hiç zorlanmıyor, ilk önce yakın çevrelerini sonra ekran karşısındaki milyonlarca insanı güldürüyorlar. Bunlardan biri de Amerikalı komedyen, aktör, senarist, yönetmen ve yapımcı olan Ben Stiller. Kendisi gibi aktör babasından aldığı genlerin de etkisiyle komedi filmlerinin en başarılı isimleri arasında gösteriliyor. Yay burcunun mütevazı ve güler yüzlü tavrı yüzüne yansıyan oyuncuyu, kızgın veya kızgın görmeniz mümkün görünmüyor. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Stiller, zaman zaman esprili paylaşımları ve kostümleriyle takipçilerini kırıp geçiriyor.

Britney Spears

90’lı yıllardan 2000’lerin başlarına kadar fırtınalar gibi esen ünlü şarkıcı dev bir pop ikonuna dönüşmüştü. Yay burcu olmanın hiperaktifliği ve ergenliğinin enerjisiyle oldukça estetik dans ediyordu. Başlarda Madonna’ya rakip gösterilse de kendi kulvarını oluşturmayı başardı. Müziğini şovlarıyla birleştirdiği mesleğinde gençleri peşinden sürükledi. Renkli özel hayatıyla da yıllarca gazete sayfalarını süslemeye devam etti. Günümüzde her anlamda eskiye oranla durulsa da enerjisi ve yaşam dolu ruhu değişmiyor. Dans provalarını zaman zaman sosyal medyadan paylaşan Britney Spears, günlük yaşamında da sık sık dans ediyor.

Hakan Yılmaz

Ülkenin başarılı komedyenlerinden olan ünlü oyuncu, Yay burcu olmanın keyfini çıkarıyor. Senelerdir televizyon sektöründe yer almasına karşın kompleksten uzak, rahat tavırları ile tanınıyor. Genelde komedi dizilerinde gördüğümüz Hakan Yılmaz, sevimli ve yalancı karakterleri başarıyla canlandırıyor. Birçok komedyenin aksine, mesleğini icra ettiği zamanlar dışında somurtkan gezenlerden değil. Oynadığı karakterleri adeta yaşıyor ve işinden büyük mutluluk duyuyor.  İki çocuk sahibi bir yetişkin olarak kimi zaman çocuksu bir coşkuyla çevresindekileri güldürüyor. Instagram’da doğal ve gündelik hallerini de paylaşıyor.

Gani Müjde

Mesleğinde 30 yılını dolduran ünlü isim, senarist-yazar kimliğinin yanı sıra karikatürist,  sunucu ve yönetmen kimliğiyle de biliniyor. Yıllardır seyirciyi bu kadar başarıyla güldüren biri Yay burcundan başkası çıkamazdı. 80’li yıllarda çekilen senaryosunu kaleme aldığı “Arabesk” filmi absürt komedi türünün ilk örnekleri arasında bulunuyor. Müjde aynı zamanda “Kahpe Bizans”, “Osmanlı Cumhuriyeti” gibi popüler kültüre ve dönemin mizah anlayışına uygun filmlerin de senaryolarını yazdı. Bunların dışında televizyon için hazırlanan çok sayıda dizinin mutfak ekibinde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir