Yay Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

İşte hiç sıkılmayacağınız örnek arkadaş. Yay burçları gerçekten çok iyi arkadaşlardır. Coşkulu, dobra ve enerjik Yay burçları ile çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Onunla birlikteyken sıkılmanız neredeyse imkansızdır. Yaşam enerjilerini kolaylıkla size geçirebilirler. Maceraperest ve özgürlüğüne düşkün Yay burçlarını kısıtlamaya kalkarsanız, kaybetmezsiniz ama bir süre kendisinden haber alamayabilirsiniz. Şu hayatta Yay burçlarının en nefret ettiği şey kısıtlanmaktır. İleri görüşlü ve hoşgörülü Yay burçları arkadaşlarını sevgiyle sarmalar ve onların dertlerini sonuna kadar sıkılmadan dinler. İşte Yay burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – İyi Günde Kötü Günde

İyimser Yay burçları sadece iyi gün ve eğlence dostu değildir. Çok candan ve sevecen olan Yay burçları hem iyi günde hem de kötü günde arkadaşlarının yanında olurlar. Açık sözlü ve her zaman yardım etmeye hazırdırlar. Azıcık umursamamak gibi bir huyları olsa da bu yönlerini arkadaşlarına çok kısa sürede hissettirirler. Sıkıntıya pek gelemeyen Yay burçlarını asla kısıtlamaya kalkmayın. Sıkıntıya gelemeyen Yay burçları, bu tarz durumlarda arıza çıkarmaya yatkın olurlar. Özgürlüklerine çok düşkündürler ve arkadaşlarına kesinlikle bu huylarını her defasında hatırlatırlar. Farklı kültürlere açık ve meraklı olan Yay burçları yeni insanlarla tanışmayı çok severler. Heyecanlı ve girişken yapıları sayesinde de çok rahat arkadaş edinirler.

2 – Bir Tek Dileği Var Özgür Bırakılmak

Yay burçları iyidir, hoştur, düşüncelidir, eğlencelidir, paylaşımcıdır ama paylaşamayacağı tek bir şey vardır! O da özgürlüğü. İstemediği bir şeyi yaptırmak için Yay burcunu harekete geçiremezsiniz. Tavsiyemiz böyle zamanlarda arkadaşınızı kendi haline bırakmanız. Israr etmeniz hem sizin hem de onun için yorucu bir hal alabilir. Biraz geç olgunlaşan Yay burçlarını en iyi anlayabilecek burçlar Ateş ve Hava grubundan olan burçlardır. Yay burçları kendilerine benzeyen insanlarla çok daha kolay anlaşıp, arkadaş olabilir. Yay burçları, arkadaşlarının da bağımsız ve özgür yaşamaları için ellerinden geleni mutlaka yaparlar.

3 – Ücretsiz Psikolojik Danışman

Neşeli ve enerjik tavırlarının ön planda olması Yay burçlarının iyi bir dinleyici olmadığı anlamına gelmiyor. Tam tersine inançlı ve iyimser olan Yay burçları hem çok iyi bir dinleyicidir hem de çok iyi bir danışman! İleri görüşlü Yay burçlarından gönül rahatlığıyla tavsiye alabilirsiniz. Kesinlikle çok işinize yarayacaktır. Aynı zamanda çok şanslı olan Yay burçlarının şansı bulaşıcıdır. Zaman zaman şansına güvendiği için büyük riskler alabilen Yay burçlarını ara sıra en iyi arkadaşı olarak sizin frenlemeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir