Yay Burcu Erkeğini Çıldırtmanın 7 Yolu

Yay burcu, Zodyak’ın en pozitif burcu diyebiliriz. Hatta “iyi düşün, iyi olsun” felsefesinin gönüllü önderleri Yay’lar olabilir. Bu nedenledir ki Yay burcu erkeğini sinirlendirmek pek de kolay bir iş değil ama Moyra’da çareler tükenmez. Yay burcu erkeğini çıldırtmanın 7 yolunu senin için yazdık.

1. Karamsar Ol!

Yay burcu iyimserdir dedik zaten. Yay burcu erkeği de bardağın dolu tarafını görmek konusunda oldukça başarılıdır. Genellikle de çevresine enerji ve neşe saçar ama onun da bir sınırı var tabi ki. Sonuçta kim çevresinde sürekli her şeyin kötü tarafını gören birini ister ki. Hele Yay’lar asla!   

2. Evden Çıkma!

Evrenin gezgin burcu Yay’dır. Onun içinde bir kaşif yaşıyor diyebiliriz. Bir Yay erkeği; gezmeyi, yeni yerler görmeyi, yeni insanlar tanımayı çok sever. Ondan bir günü evde geçirmesini istemek bile acımasızca olur. Hal böyle olunca bir Yay erkeğinin sevgilisi de gezmeyi sevmeli ama sen onu çileden çıkarmak istiyorsan evden dışarı adımını bile atma.

3. Özgürlüğünü Kısıtla!

İyimser ve gezgin ruhlu Yay’ımız tabi ki özgürlüğüne de bir hayli düşkün. Bir Yay; neyi, nerede, ne zaman ve nasıl yapmak istiyorsa öyle yapabilmeli. Ondan hesap vermesini ya da senin kalıplarına uymasını beklemek oldukça yersiz. Yay erkeği, özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiği anda ilişkiyi sürdüremeyecektir. Seni seviyorsa uyum sağlamak ister ama bu durum doğasına aykırı olduğundan sonunda sinir sistemi bozulur

4. Sakin Kal!

Yay’ların yaşam enerjisi çok yüksektir. Her durumu heyecanla karşılar, her işe heyecanla başlarlar. Bu nedenle zaman zaman tepkilerinin abartılı olduğunu bile düşünebilirsin. Bir Yay erkeği için her durumda sakinliğini koruyan insanları anlamak oldukça zor bir şey. Bu yüzden onu sinir etmek istiyorsan “dünya yansa içinde yorganım yok” rahatlık mertebesinde davranmaya başlaman ve ne olursa olsun, sakinliğini kaybetmemen gerekiyor

5. Risk Almasına İzin Verme!

Tüm bu yazdıklarımızdan sonra Yay’ların fazlasıyla maceraperest olduğunu söylersek şaşırmazsın herhalde. Bir Yay erkeği için adrenalinsiz bir hayat, soğansız kuru fasulye kadar tatsızdır. Yay burcu erkeği; paraşütle atlamaktan tut, tüm birikimini iddiaya yatırmaya kadar her türlü riske açıktır. Bu sebeple Yay burcu erkeğinin asabını bozmak istiyorsan onun çok küçük bir risk almasına bile izin verme, gerekirse ona temmuz ayında şemsiye taşıt

6. Kötü Niyetli Davran!

Yay’lar, ileri seviye iyimserliklerinden midir bilinmez, inanılmaz derecede iyi niyetli insanlardır. Kimse hakkında kötülük düşünmez ya da herhangi bir olayı, tutumu kötüye yormaz, arkasında hinlik aramazlar. Bu durumda sana her taşın altında bir çapanoğlu aramak düşüyor. Yay erkeğini sinir etmek için ne kadar kötü niyetli bir insan olduğunu ona göster, misal ona bir kahve ısmarlayan arkadaşının aslında ne pislik planları olduğundan falan bahset.

7. Sürekli Surat As!

Neşe deyince akla Yay burcu insanı geliyor. Onlar sanki tüm burçların neşe rezervini kendi bünyelerinde saklıyor gibiler. Yaşama sevinçleri çok yüksek ve hayattan keyif almayı da biliyorlar. Bu nedenle Yay burcu erkeğini delirtmek için tam bir keyif katili, eğlence düşmanı olmalı; her daim surat asabilmelisin. Tüm bu adımları uyguladığında Yay burcu erkeğini çıldırtmakla kalmayacak, onu bir ömür kendinden de uzaklaştırmış olacaksın ama buna değmez mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.