Yay Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’de Yay’ları ve yükselen Yay’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

Yay Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmi Güneş Tutulması ile maddi konular ön plana çıkıyor olacak. Kendini güvende hissetmek için daha fazla çalışman gerektiğini düşünebilirsin. Kendinin ve sevdiklerinin maddi ihtiyaçlarını karşılamak için her zamankinden daha fazla sorumluluk yüklenmen gerekebilir. Daha tutumlu olman, elindekilerin değerini bilmen gerektiği bir döneme giriyorsun.

7 Ocak’ta burcuna geçiş yapacak ve 4 Şubat tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan aşk ve güzellik gezegeni Venüs, enerjin, dinamikliğin ve pozitif bakış açın ile herkesin hayranlığını kazanabileceğine işaret ediyor. Bu dönemde yabancılarla ilişkiler sana şans ve yeni fırsatlar getirebilir.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Tam Ay Tutulması ise eğitim, iş anlaşmaları, kardeşler ve yakın çevre ile ilişkiler ve iletişim konularında etkisini gösterecek. Yeni bir eğitim alman söz konusu olabilir. Görüşlerin nedeniyle sevdiklerin ve kardeşlerin ile aranda tartışmalar yaşanabilir.

5 Mart’ta Balık burcunda retro hareketine başlayacak Merkür, iş ve aile hayatıyla ilgili konularda detaylara iyice hâkim olmadan harekete geçmemen ve diline hâkim olman konusunda seni uyarıyor. Yanlış anlaşılmalar hem üstlerin hem de aile bireylerin ile çatışmalara ve sorunlara yol açabilir.

31 Mart tarihinde karşıt burcun İkizler’de ilerlemeye başlayacak olan Mars, ilişkiler konusunda çok dikkatli olman gerektiğini söylüyor. Eğer bir ilişkin varsa ya da bir iş birliği içindeysen, partnerin ya da ortağın ile sert tartışmalar yapman mümkündür. Karşı tarafın fevri çıkışları canını sıkabilir ve sen de aynı şekilde karşılık verebilirsin. Sakin ve kontrollü olmanda yarar var.

10 Nisan tarihinde burcunda retro harekete başlayan burcunun yönetici gezegeni Jüpiter, biraz soluklanıp frene basmanın daha iyi olabileceğine işaret ediyor. Sadece şansına güvenerek hareket etmemeli, özgüvenini biraz sınırlamaya çalışmalısın. Beklemediğin kayıplar yaşayabilirsin.

17 Haziran’da burcunda gerçekleşecek Dolunay, çalışma ve günlük hayatına dair koşullarda ve sağlıkla ilgili durumlarda değişikliklere yol açabilir. Yoğun iş temposu ve günlük sorumluluklar, sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Fiziksel ve ruhsal olarak kendine dikkat etmende yarar var. Öte yandan eğer çalışıyorsan üstlendiğin projeler sayesinde yeni fırsatlar yakalaman mümkün.

2 Temmuz tarihinde Yengeç’te gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, finansal konuları ön plana çıkarıyor. Maddi ve manevi olarak kendini güvende hissetmek istediğin bir döneme giriyorsun. Miras, vergi, sigorta gibi konularda dikkatli olmalı, temkinli davranmalısın. Eşinin, partnerinin ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin gelirlerindeki dalgalanmalar endişelenmene yol açabilir.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Kısmi Ay Tutulması ise yine finansal alandaki endişelerini vurgulamaya devam ediyor. Gelir ve gider dengeni sağlamakta zorlanabilir, maddi konularda daha fazla sorumluluk yüklenmek zorunda kalabilirsin.

11 Ağustos tarihinde burcunda düz harekete başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayında yaşadığın duraklama döneminden sonra tekrar harekete geçmek için enerji toplamanı sağlayacak. Bu dönemde kendini daha hissedebilir ve daha pozitif bir bakış açısı edinebilirsin.

1 Kasım günü yeniden burcuna geçiş yapacak ve 26 Kasım tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan aşk ve güzellik gezegeni Venüs enerjini ve çekiciliğini artırıyor olacak. Ancak, harcamalarda ve keyiflerde aşırıya kaçmamaya çok dikkat etmelisin. Kalbin boşsa hayatına yabancı ya da uzaklardan gelen biri girebilir.

22 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında burcunda kalacak olan Güneş, enerjini iki katına çıkarırken, iyimserliğini ve özgüvenini de artıracak. Kendini gösterebileceğin ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyebileceğin bir aylık bir döneme giriyorsun.

26 Kasım’da burcunda gerçekleşecek olan Yeniay’ın hayatında yeni değişikliklere gebe olduğunu söylemek mümkün. Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışın devam ediyor. Ancak hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendini daha iyi ve daha enerjik hissediyor olacaksın.

2 Aralık tarihinde Oğlak burcuna geçecek ve yaklaşık bir sene boyunca burada kalacak olan Jüpiter, tüm yıl boyunca devam eden finansal konulardaki endişelerini gidererek, güvenlik arayışını bir nebze de olsun giderecek. Ancak gelirindeki artışlara güvenerek, ailen ya da sevdiklerin için aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın.

9 Aralık’ta burcuna geçecek ve 29 Aralık tarihine kadar burada kalacak olan iletişim gezegeni Merkür, iletişim yeteneğini artırdığı gibi, kendini daha özgüvenli ve rahat bir şekilde ifade etmene de izin verecek. Yeni keşifler yapmak, yeni yerler görmek ve yeni şeyler öğrenmek için ideal bir döneme giriyorsun. Uzun süredir beklediğin bir eğitim fırsatına kavuşabilir, pozitif bakış açın ve konuşmalarınla herkesi motive edebilirsin.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Halkalı Güneş Tutulması, yine kazancın ve sahip oldukların ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor olacak. Yeni gelir kaynaklarına yönelebilir, yeterli kazanç sağlayamadığını düşünüp yeni iş arayışlarına başlayabilirsin. Ciddi yatırımlara yönelme ve birikim yapma dönemindesin. Daha gerçekçi ve ayakları yere basan hedefler belirlemen gerekiyor.

2019 yılında her şey gönlünce olsun… Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir