Yay Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Yay’ları ve yükselen Yay’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

 

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle eğitim hayatında yedi yıl sürecek bir dönem başlıyor. Halihazırda bir eğitim almıyorsan bile uzmanlıklarını geliştirmen ve yeni şeyler öğrenmem için şans senden yana olacak. Tabi bu değişim ve gelişimler kariyerinde de birtakım değişiklikleri de beraberinde getirecek. Bu süreçte sağlığınla ilgili küçük sorunlar yaşayabilirsin, kontrollerini ihmal etmemende ve dikkatli olmanda yarar var.

16 Mayıs’ta Kova burcunda başlayacak olan Mars retrosu ise diline hâkim olman gerektiğine vurgu yapıyor. Düşünmeden konuşman yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Kardeşlerinin maddi beklentileri gündemini fazlaca işgal edebilir.

29 Mayıs’ta burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ticari faaliyetlerden sonuç almanı sağlayabilir ama bilgi alışverişlerindeki aksamalara karşı dikkatli olmalısın. Bu dönemde aceleci ve tahammülsüz bir ruh haline bürünebilirsin, bu nedenle harekete geçmeden önce iki kere düşünmende ve kontrolü elden bırakmamanda fayda var.

5 Ekim’de başlayıp 16 Kasım’a kadar devam edecek olan Venüs retrosu biraz sürprizli günler getirecek gibi görünüyor. Kadınlardan, sokak hayvanlarından, ilişkide olduğun insanlardan yahut henüz kurduğun gizli ilişkilerden zarar görme ihtimaline karşın tedbiri elden bırakmamanda fayda var.

31 Ekim tarihinde burcuna giriş yapacak olan Merkür, sana kendini cesurca ifade etme özgürlüğü sağlayacak. Yeni şeyler öğrenmek, yeni ilgi alanları kazanmak için çok uygun bir zaman dilimindesin. Pozitif ve coşkulu konuşmalarınla etrafındaki herkesi motive edebilirsin. Ancak, Merkür’ün 17 Kasım itibariyle burcunda geri hareket başlamasıyla, biraz daha içine dönüp kendinle yüzleşmek ihtiyacı hissedebilirsin. Hatalarını düzeltip, bugüne kadar yaptıklarının sonuçlarıyla karşı karşıya gelmek için ideal bir dönemdesin. Gözden kaçırdığın detaylara eğilip, eksikliklerini tamamlayabilirsin. Retro hareketiyle 1 Aralık’ta Akrep burcuna geri dönüş yapan Merkür, 13 Aralık’ta tekrar burcuna girecek ve 11 Ocak 2019 tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek.

8 Kasım’da Jüpiter’in burcuna geçmesiyle hayatta daha şanslı olacağın bir yıllık bir dönem başlıyor. Fırsatlar ayağına gelecek, ilişkilerin şenlenecek, hayatın bereketlenecek. Tabi bu süreçte yeme içme konusunda aşırıya kaçma riskin var, fazla kilolara karşı dikkatli olmalısın.

22 Kasım tarihi itibariyle Güneş, burcundaki yolculuğuna başlıyor. Kendi hayatının kontrolünü eline alabileceğin, kendini gösterebileceğin ve emin adımlarla hedeflerine ilerleyebileceğin bir dönemdesin.

7 Aralıktaki Yeniay yaşamına koca bir ışık yakacak, gizli saklı hiçbir şey kalmayacak. Neyse ki evrensel düzen lehine işleyecek, kaybettiğini sandığın otokontrolün kaygılarını artırsa da her şey olumlu sonuçlanınca rahat bir nefes alacaksın. Tüm bu süreçte kendini başkaları için çok fazla adamamaya dikkat etmelisin.

Yeni yılda her şey gönlünce olsun… Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir