Yay Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Yay; seneye bir retro hareketle başlıyorsun. 04 Ocak’ta Merkür burcuna geri dönüyor ve sana değerlendirme yapma fırsatı sunuyor. Hatalarını gidermek, eksiklerini tamamlamak, gözden kaçırdığın konulara tekrar eğilmek için uygun bir zaman. Ancak bu dönemde başlangıçlar yapmamalı ve yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısın. Satürn hâlâ burcunda ve seni birçok konuda teste tabii tutarak yaşamını düzene sokmanı sağlıyor.06 Nisan’da Satürn’ün ters hareketine başlamasıyla senin için bir içe dönme süreci başlayabilir. 25 Ağustos’a kadar sürecek bu geri hareketle dolu dizgin ilerleyen olayları içselleştirip sana katkılarını ya da zararlarını görebilir, bir bilanço çıkarabilirsin. Bu dönemde sosyal alanda ve kariyerinde bir ilerleme göstermekte zorlanacaksın.09 Haziran’da gerçekleşecek dolunay kendinle ilgili bir hesaplaşma sürecine girmeni sağlayıp eğriyi doğruyu daha fazla ayırt etmene yardım edecek ve aldığın kararların arkasında durmanı gerektirecek. Şimdiye kadar yaptıklarının sonucunu hem maddi hem de zihinsel alanda alabilirsin.

05 Kasım’da Merkür, 22 Kasım’da ise Güneş burcunda hareket etmeye başlıyor. Olayların kontrolünü ele alacağın, kendini gösterebileceğin ve ön plana çıkabileceğin bir dönemdesin. 01 Aralık’ta Venüs’ün burcuna geçmesiyle sosyal ortamlarda istenen ve beğenilen bir kişi haline gelebilir, yeni ilişkilere başlayabilirsin.

03 Aralık’ta Merkür retro harekette burcuna tekrar dönüyor. Bu sene sürekli olarak içe dönüşler yaşayacak ve hatalarını düzeltme yoluna gideceksin. Bir taraftan iyimserliğini korumaya çalışırken bir taraftan da eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşeceksin.

18 Aralık’ta burcunda gerçekleşecek Yeniay ise yenilenme yerine eskiyi bitirme enerjisini getirecek ve hayatındaki yüklerden kurtulmaya başlayacaksın. 20 Aralık’ta burcundan çıkacak olan Satürn ise son 2,5 senedir yasadığın zorlukların artık sonuna geldiğini gösteriyor.

2017 yılının en büyük arzularını getirmesini diliyorum. Umarım bütün isteklerin sen daha söylemeden gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.