Yatakta En Çok Çam Deviren 5 Burç

İnce işler bunlar, düşünerek konuşmalı, ağzından çıkanı kulağın duymalı. Daha iletişim kurmayı beceremezken aynı yatakta olmanın nedir anlamı? Yetmedi mi devirdiğiniz çamlar, kırdığınız potlar. Bırakın ayrıntıları bir kenara, kurmayın bu kadar kafanızda! Ya da varsa bir bahaneniz, o yatağa hiç mi hiç girmeyiniz!

Bu Saatte Bunun İçin mi Uyandırdın? 

Tamam her zaman aynı modda olmayabilirsiniz, ama her şeyin de bir yolu yordamı var değil mi canım! E birazda tembelliği bırakın, iki saat daha az uyuyun, üşengeç bir Boğa gibi davranmayın! Evliliğinizi ya da beraberliğinizi riske atmak yerine daha kibar bir dil kullanabileceğinizi de unutmayın.

Lambayı Kapatır mısın? 

Yatak odanıza tribün yaptırdınız da haberimiz mi yok? Kime karşı bu özgüvensizlik, çekince? Karşınızda sizi olduğunuz gibi kabul eden biri varken, fazla kuruntu yapmıyor musunuz? Erkekler kendisine güvenen kadınlardan hoşlanır sevgili Başaklar, şimdi kalkıp o ışıkları açın, biraz da keyfinize bakmaya çalışın.

Bu Yaptığımız Yanlış Değil mi? 

Sizin biraz kafanız karışmış. Bırakın doğruyu yanlışı canım! Doğanın kanunundan kaçmayın. Hayır, sırası şimdi felsefeye girmeyin, derin derin düşünmenin. Önünde koca bir deniz var sayın Balık, fırtınalar da kopacak, kıyamet de kopacak. Ama gecenize limon sıkmanın bir alemi olmadığını unutmayın!

Annemlerle Ne Zaman Tanışacaksın? 

İsterseniz siz kahveleri koyun, ailenize biz haber ederiz. Tabii damadı bulabilirseniz… Sizce de biraz antipatik değil mi seks öncesi evlilikten konuşmak? Biraz avınızı kafese, işinizi de garantiye almak gibi gelmiyor mu duygusal Yengeçler? Belki biz yanılıyoruz ama emin partnerinizi de korktuğunuzdan emin olun.

Sakın Makyajımı Bozma! 

Kask takın isterseniz makyajınız bozulmasın hiç! Ya da varsa başka bir öneriniz seve seve dinleriz. Tamam Terazisiniz, tamam güzelliğe düşkünsüz, fakat bu sözlerle karşı tarafı küstürürsünüz! Demedi demeyin, ya makyajınızı silin, yatağa öyle girin ya da sevgilinize uzun bir süre veda edin!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.