Yatak Odası Mars’tan Sorulur!

Yorgan altı hikayelerinin kol gezdiği şaşırtıcı deneyimler mi istersiniz, mahremden fantezi deryası yaratan, ayıbın dibine vurup, hazzın doruğuna ulaşanlar mı? Mars ile kılıçlarını kuşanan, ateşleri harlanan, motivasyonları tavan yapan, inisiyatifi kendi üstüne alıp samanlıktan seyran yapan burçlar nerede? Mars burcunuzun yatak odanıza olan su götürmez etkisi, gün gelir yüzlere maskeler taktırır, ne elbiseleri düğmeleri bulup buluşturamadan yırtıp attırır! Meraklısına!

Mars burcunu öğrenmek için tıkla!

Yatak Odasında Koç Burcu;

Partnerin en sık değişeni, henüz yaşanmamış olanın cazibesi, skorun tavan değerini bulanı, gecenin en alev alanı Koç’un yatak odası savaş alanına döner! Ön cilveleşmeymiş, sevişme sonrası sarmaşmaymış konuyu fazla uzatmaz, performansına kilitlenir, yatağa giden yolu aradan çıkarıp, sabaha kadar yatak odasını çınlatır! Hızını sekste de gösterir, seremoniye gerek duymaz, sabahlara kadar romantizmi çekiştirip uzatmaz! Harika bir sevişmeyi, çok sevişmeye tercih eder! Paldır küldür dört nala gider, üst baş yırtar, koparıp atar, fanteziye bakmaz, skoru hedefler! Koç’un kavga seksleri meşhurdur!

Yatak Odasında Boğa Burcu;

Geleneksel sanılan Boğa yatak odasından tavşan deliği yaratır, harikalar diyarında hazzın kaynağına yumuşak dokunuşlarla ulaştırır! Boğa’nın alengiri bol, tutkusu tavan, fantezi dünyası geniş, geceleri şehvetli, sevişmesi tatlıdır! Performansı bilmeyene dudak uçuklatır, keşiflere çıkarır. İlişkiyi uzatmayı sever; ön sevişmeyi geniş tutar, partnerinin bedenini mesire alanına çevirir, uzun saatler keyif alır, haz verir! Malum gurmeler Boğa’lardan çıkar, yemeğin en lezizini, seksin dillere destanını, partnerin kaymaklısını sever, en uzun yolun onlar seçer!

Yatak Odasında İkizler Burcu;

Yatakta fısır fısır ayıplı sohbetleriyle baştan çıkarır! Yatak odası ses tonunu ince ayarlayan İkizler, sözlü iletişimi bir an olsun kesmez, partnerini sözleriyle yatağa kilitler! İkizleri en çok yatak odasına giden yol ilgilendirir, kıvrak ve keyifli akıl oyunlarıyla yolculuğun nasıl geçtiğini anlamaz, merakını cezbeden gizemli sohbetlerle büyülenir, zihinsel uyarılma yaşadıysa performansın her türünden tatmin olur! Enteresan bir konu hakkında konuşurken, nasıl olduğunu anlamadan kendini yatakta bulabilir! Cilvesi az, nazı yoktur! Kolundan tutup götüreni beklemez, sıra gütmez, merak etmişse, öğrenmeye aç İkizler kendini yeni bir deneyime salıverir!

Yatak Odasında Yengeç Burcu;

Partnerinden davet gelmezse, sittin sene ayağa kalkıp hamle yapmaz, reddedilip rezil olmaz! Hayal kırıklığının bolluğunu bilir, kendini riske atmaz. Duygusal tatmini yoğun Yengeç, performansa, skora bakmaz, sıcak bir göğüs, koca bir kucak arar! Gönlü hoş tutulsun, nazik davranılsın, sert rüzgarlarda yaprakları dökülmesin ister! Esasen geleneksel bir seks anlayışı vardır Ancak Mars Yengeç beklenmedik bir atakla, naif duyguların yanına hırçınları çıkarabilir, iddialı oyunlar kurabilir, acıdan haz alıp, acıtmaya yönelebilir! Duyguların her türünün ev sahibi Yengeç sanıldığı gibi merhamet ve şefkat duygularıyla donanmamıştır, her duygunun kaynağı derinlerinde muhafaza altındadır! Buna mazoşist eğilimler de dahil!

Yatak Odasında Aslan Burcu;

Performansın en el yakanını sever, yatağı şov sahnesine çevirir, spot ışıksız parmağını kıpırdatmaz. Özellikle Mars Aslan sert seksi sever, hünerlerini dillere destan olsun diye sergiler! Çok iyi olduğunu bir kez de partnerinin ağzından duymak, takdirlerine yenilerini katmak, egosunu daha bir şişirmek için performansının sınırlarını zorlar. Yatak yolunda romantizmi elden bırakmaz, sırtı yer görünce hoyratlaşır, kendini tanıtacağı ilk gecesindeyse karşısındakinin hazzını önemser, yoksa kendi şovuna bakar! En konulu filmleri rüzgarına gömer hem yazar hem oynar! Malumunuz Aslan, koridor yanı, acil çıkış kapısı, yatak odası dinlemez bulunduğu yeri ışıldatır, performansını patlatır!

Yatak Odasında Başak Burcu;

Yoğun kriterlerinden kıvrak manevralarla sıyrılamayanı, zorlu sınavlarından açık ara farkla birincilik almayanı yanına yaklaştırmaz, öncelikle biline! Birini yatak odasına buyur edecek ise, mülakat şov yapar, olmadık elemelere sokar, geçiş verdiğine hemen haz kapılarını aralamaz, uyku dışı etkinliklere hiç katılmaz! Ambiyansın en hazırı, ortamın en şenliklisi çoktan düşünülmüşse ancak o koşulda, en mis kokulu çarşafların üzerine şöyle bir uzanır! Başak’ın yatak odasına fantezi giremez! Köşe başı, dolap içi, ayak üstü seksi mümkünü yok kabul etmez! Saatlik, günlük hatta aylık ilişkilerden geri durur, yılları devirmedikçe zor dokunur! Bedenini tanıdığı, temizliğinden emin olduğu doğru kişiyle düzenli bir ilişki yaşamak, bir ömür mutlu olmak ister!

Yatak Odasında Terazi Burcu;

Yeni tatlar, yeni bedenler, Terazi’nin arzusunu tetikler, motivasyonunun bittiği yerde yatağında yeller eser! Özellikle uzun süreli ilişkilerinde hevesi çabuk kaçar, performansını koruyamaz, evlilikte durağanlaşır, flörtlerinde dalgalanır! Yataktaki performanstan çok sekse gidiş yolunu sever! Yollarına serili çiçekler, dallarında kelebekler, uçuş uçuş böcekler diyarından geçmeden yatak odasına girmez! İlişki odaklı Terazi, seks için flört etmez!

Yatak Odasında Akrep Burcu;

Akla gelmeyecek yatak oyunlarının, en derin fantezilerin hoyrat rüzgarıdır Akrep! Derinlere gizlediği, siyah perdeler ardına sakladığı yatak odasının, yaktığı tütsülerin her bir dumanının hakkını verir! Ateşi alevli, performansın en yücesi Akrep, duygusunu bol, arzusunu sıcak tutar! Hiçbir şekilde anlaşamayacağı bir insanla sırf yatakta iyi diye ilişkisini sürdürebilir! Sekse karşı beslediği derin merak, onu bedenlerin mucidi yapar, zorlanmayan sınır, keşfedilmeyen nokta bırakmaz! Akrep her yeni deneyimde önce kendisini sonra partneri şaşırtır! Yatağını şenlendirmeyen bir ilişkide, saniye durmaz!

Yatak Odasında Yay Burcu;

Yay, yatak odalarında saatler geçirmese de başlamaya çok heveslidir! İlişkisi hakkında fazla akıl yürütmez, kaygı duymaz, bodoslama sever! Her milletin yatak şovunu izlemek, derinlerini deneyimlemek, henüz bilmediği yollarını arşınlamak merakı onu kültürden kültüre savurur, kendi gelenekselinden çıkıp ellerin geleneksel yöntemlerinde meşk eder! Taocu seks nasıl olurdu, kamasutra tekniklerini duymayan yok peki ya görmek, soruları kafasını kurcalar, meraktan girmediği yatak kalmaz! Derdi en harika seksi bulmak değil, henüz yaşamadığı bir duyguyla tanışmak, yabancı olanı keşfetmektir. Bihaber olduğu her hazzı keşfetmek için yeni deneyimlere açıktır!

Yatak Odasında Oğlak Burcu;

Oğlak bir öyledir bir böyle! Ya gelenek sınırları içinde yeni gelin edasıyla süzüm süzüm süzülür, yatak odasını heyecansızlıktan kurutur ya da son derece oyunbaz, ip üstünde cambaz, bağlasan durmaz olur, ters köşesiyle akıllara durgunluk verir! Mars Oğlak partnerinin ağzı sıkılığından, cinsel esnekliğinden eminse eğer; temkini elden bırakır, psikopatlığını ele alır! Yatakta oldukça acımasızdır, sınırları zorlar, can yakar! Kimi Mars Oğlak’ların, standart zeminlere yaraşır, çevresince onaylanır geleneksel bir ilişkisi olur, fantezi odaları ise kilitli kapılar ardında, gizli durur! Ya saygın ve prestijli birinin gücünü hissetmek ya da kendi güç potansiyelini göstermek için, yatak odasını arenaya çevirir!

Yatak Odasında Kova Burcu;

Fikri hür, aklı özgür Kova’nın bedeni sınırlı, hazzın salt bedensel olanı yasaklıdır, yatak odasında zannedildiği kadar marjinal değil, bilakis aykırı olana karşı mesafelidir. Açık fikirli olmaya çalışır ancak pek başarabildiği söylenemez! Bilindik deneyimlerinden şaşmaz, bedeninden önce zihnen aşk yaşamayı, geceleyin de biraz oynaşmayı sever!  Sekse giden yol, performansı solda sıfırlar, zihinsel uyarılmaya hayati önem atfeder! Kova teknolojiyi yatak odasına sokmaz mı? Sokar! Ama vahşi fantezilere, bilindik oyunlara soğuk durur, ılımlı alanda neşe saçar!

Yatak Odasında Balık Burcu;

Fantezi dünyasını besleyen her şeyi yatağına taşımaktan keyif alır! Performansı çok yüksek olmasa da sabaha kadar bin bir Ali Cengiz oyunuyla, gecenin suyunu çıkarır! Hayali isteklerinin tatmini zor, anlaşılmayan fantezi dünyalarının deneyim alanına taşınması güçtür, Balık istemese de partneri sık değişir! Bedensel hazzın ötesinde ruhani bir birleşmeyi düşleyen Balık, maddi dünyanın bilindik birleşmelerinde zorlanır! Yatakta baskın bir tavrı, tutarlı bir karakteri yoktur; bazen ölü taklidi yapar, bazen partnerini parçalar! Gri sevmeyen Balık, bir siyaha koşar, bir beyaza!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.