Yarın Ölecek Gibi Yaşayan, Risk Almaktan Korkmayan 2 Burç!

Plan yapanlar, hayatını garantiye almak için çırpınanlar, bakkala giderken elinden alışveriş listesini düşünmeyenler, kredi çekip ev almaya kalkanlar, cebinde para olmadan komşusuna çay içmeye bile gitmeyenler, haftalık ders programı gibi günlük rutinini kağıda geçirenler! Sizleri şöyle biraz kenara alalım, biraz oturup soluklanın. Bu yazı yarın ölecek gibi yaşayanlar, aklına eseni yapanlar, cebindeki paranın hesabını yapmayanlar, sonuçlarına kuzu kuzu katlananlara! Yani ateş grubunun 2 destursuz burcuna! Koç ve Yaylara!

Hayatı Gelişine Yaşayan Koçlar!

Koç burcu insanı, herhangi bir kılıfa uymaz, aklına eseni yapmaktan kaçınmaz. Çok fazla hesap kitap yapmaz, yarın ne olacak diye takılıp kalmaz. İçinden geldiğini yapar, ayrıntılarda kaybolmaz. Yeri gelir aklının zincirlerini kırar atar, yeri gelir hislerinin peşinden koşar. Mesela, banka kredisiyle bir işe kalkışmaz, tutamayacağı sözün altına elini koymaz. Yapacağı hiçbir şeyi başkasına danışmaz, gerektiğinde rekabete girmekten korkmaz! Yarını planlamaz, hayatı gelişine yaşar!

Risk Almaktan Korkmayan Yaylar!

Beni kategorize etme! Hele bir dene! Yay burcunun doğasında var, risk almak, yarın ölecekmiş gibi yaşamak. Tabii bunların bir nedeni de elindeki parayı birkaç saatten fazla tutamamak! Yatırım da neymiş, hangi insan malını mülkünü mezara götürebilmiş? Para denilen şey maceracı Yay’ın keyfinden daha mı önemliymiş? Gününün bir dakikasını bile planlamayan, geleceğini kafasında kurmayan birinden bahsediyoruz. Savruk Yaylar, kısaca hayatını bir kalıba sokmaz, daldan dala atlamaktan asla bıkmaz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.