Yalnızken, Aşıkken Olduğundan Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Pek çoğumuz âşık olunca hayatı pembe gözlüklerle göreceğimiz düşünürüz. Ayağımızın yerden kesileceğini, ömrümüzün en mutlu zamanlarını yaşayacağımızı düşünürüz. Çocukluğumuzdan beri bize anlatılan masallarda, okuduğumuz kitaplarda, izlediğimiz dizi ve filmlerde de hep öyle olmamış mıdır zaten? Kadın ve adam tanışırlar, birbirlerine âşık olurlar, bir anda her şeyi tozpembe görmeye başlarlar ve hayatları boyunca mutlu yaşarlar. İşte böyle böyle zehirlendik mutlu son hikâyeleriyle. Ama bunların ne kadarı gerçekti? Elbette çok iyi giden, çok mutlu devam eden, kişilerin mutluluktan ayaklarının yere basmadığı ilişkiler vardı ama herkes bunları yakalayabilecek kadar şanslı mıydı? Bunu düşünmek bir yana, bir de yaradılışından gelen özellikleri yüzünden ilişkiye yanaşmayan, yalnız kalmak isteyen hatta yalnızken çok daha mutlu olan ve çok daha rahat yaşayan insanlar da var. Onlara da baktığımızda genel olarak hep aynı burçlara mensup olduklarını görüyoruz. Gelin şimdi hepberaber bu burçlar hangileriymiş öğrenelim.

Özgür Ruhlu Yay Burçları

Bağımsız Yay burcu insanı, hayatı kendi kafasına göre, kendi ritmiyle yaşamayı çok sever. O gezmek, görmek, öğrenmek isterse planlarını bunları gerçekleştirmek üzerine kurar. Sonunda da gezer, görür ve öğrenir. Tek başınayken çok daha iyi ve seri hareket eder. Yanındakinin ritmini pek de önemsemez çünkü onsuz daha özgür olacağını bilir. Ne yaparsan yap o özgür ruhun bir parçası daima kendi bağımsızlığı için savaşacak ve her zaman o bağımsızlığı kazanacaktır.

Bağlanmayı Sevmeyen İkizler Burçları

Hayatının her alanında çeşitliliği seven İkizler burcu insanı, zaten bağlanmaktan kaçınmak adına elinden geleni yapacaktır. O yalnızken çok daha mutludur. Onlarca arkadaş grubunda onlarca yeni insan tanımayı, âşık olup ilişki yaşamaya tercih eder. İlgisi çabuk dağılacağı ve çok çabuk sıkılacağı için yeni şeyler keşfetmeye ve yeni şeyler denemeye pek meraklıdır. Onun değişkenliğine ayak uydurabilecek insanlarla kolay kolay karşılaşamaz, ona benzemeyen insana da âşık olmak ona çok yorucu gelir. Her şey birleştiğinde İkizler burcu insanı, hayatının en mutlu günlerini yalnızken yaşar.

Hırçın ve Hesapçı Akrep Burçları

Başlarda çok tutkulu olan ve partnerini bulutlara çıkaran Akrep burcu insanları zamanla şüpheci, kıskanç ve kindar bir hale dönüştüğü için, tüm bu ilişki dramasından uzak kaldığında daha mutlu bir insan oluyor. Gereksiz kıskançlıklar, şüpheler, güvensizlikler ve ketumlaşan sohbetler ile ilişkileri dara düşen Akrep burçları çareyi yalnız kalmakta buluyor. Yalnızken daha çok kendisine ve kendi hayatına odaklanıp bunları güzelleştirenin yollarını arıyor.

Arkadaşlıkta Daha Başarılı Olan Kova Burçları

 

Arkadaş canlısı Kova burcu insanı da diğer burçlar gibi bağımsızlığını herhangi bir insandan daha fazla sevmeyi tercih ediyor. Hayatını özgür ruhu ve açık fikirli oluşu ile yaşamayı seviyor. Sosyal olmak, konuşmak, arkadaş edinmek en sevdiği hobilerinden biriyken, tek bir kişiye aşık olup ilişki yaşamak, onu diğerlerimiz kadar cezbetmiyor.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.