Yalnız Olduğu Instagram Paylaşımlarından Anlaşılabilen 6 Burç

Burçlar yalnızlıklarını sosyal medya sayfalarında nasıl ilan ederler? Sosyal medya sayfalarına bakarak burçların yalnız olup olmadığını nasıl anlarız? Hangi burçlar yalnız kalınca Instagram’a dadanırlar?

Aslan Burcu: Fotoğraflarında Sadece Kendisi Vardır

Bir Aslan burcunun yalnız olup olmadığını anlamak çok basittir. Instagram sayfasında kendisini ne sıklıkla paylaştığına bakmak gerekir. Her gün sadece kendi rutini ile ilgili storyler paylaşıyorsa, paylaştığı fotoğraflarda yalnızca kendisi varsa, Aslan burcu yalnız kalmış demektir. Kimi zaman bu fotoğrafların altına manidar şarkılardan genellikle yeniden başlamak, daha güçlü olmak, hayatın çok güzel olması gibi konulardan seçtiği şarkı sözleri de paylaşır.

Başak Burcu: Şeytan Ayrıntıda Gizlidir

Bir Başak burcunun ise yalnız olup olmadığını anlamak o kadar kolay değildir. Taktiksel bir araştırma, dikkat ve sağlam bir stalk gerektirir. Yani bir Başak burcunun medeni halini anlamak istiyorsan, bir Başak burcu gibi davranmalısın. Başak burcu zaten öyle sosyal medyada çok fazla paylaşım yapan biri değildir. Onun yerine az ve öz fotoğraf paylaşır. Özellikle yalnız kaldıysa ve karşı cinsten birileriyle fotoğraf paylaşacaksa hedef kitlesini kaybetmemek adına hep aynı birkaç kişi ile fotoğraf paylaşır.

Terazi Burcu: Sevgilisi Olsa, Duramazsın

Bir Terazi burcu bazı yönlerden Aslan burcuna benzerlik gösterir ancak bu konuda tam zıttı gibi davranır. Çünkü Terazi burcunun sevgilisi olup olmadığını da tersinden anlayabiliriz. Sevgilisi varsa, sayfasında birden fazla “sevgili pozu” paylaşır. Storylerinde hep o ve biricik aşkı yer alır. Terazi burcunun yalnız olduğunu, sevgilisiyle olan fotoğrafların paylaşımı bittiğinde anlarız. Hatta ileri gidip sayfasını incelersek, sevgilisi ile olan tüm fotoğrafların da kaldırıldığını görürüz.

Akrep Burcu: Gözlerden Kalpten Çıkartan Fotoğraflar Paylaşır

Bir Akrep burcu, gizemini her daim korumaya çalışır, kendisiyle ilgili çok fazla paylaşım yapmaz. Bu nedenle onun sevgilisi olup olmadığını sosyal medya sayfasından anlamak çok da kolay olmaz. Ama paylaşım yaptığı zaman kendisinin en seksi çıktığı fotoğrafları paylaşıp takipçilerine yem ediyorsa,  beğeni avına çıkıyorsa, nokta atışı yapıp sayfasındaki gözleri fethediyorsa buradan Akrep burcunun yalnız kaldığını anlayabiliriz.

Oğlak Burcu: Gerçeği Etiketlenenler Gösterir

Bir Oğlak burcunun aslında bu tarz taraklarda bezi yoktur. Onun etiketlenen fotoğrafları zaten çok büyük ihtimalle kendisi dışındaki herkese gizlenmiştir. Aklında bulunsun, herkesin etiketlenenleri başkalarına açık olamayabiliyor. Oğlak burcunun bu fotoğrafları açık olsa bile sadece hemcinsleri tarafından, iş yemeklerinde falan etiketlendiği fotoğraflar bulunur. Bu senaryo Oğlak burcunun yalnız olduğu anlamına gelir.

Kova Burcu: #HashtaglereSığınır #YalnızsaHashtaglerdenAnla

Bir Kova burcu ise yalnız olduğu mesajını dünyaya doğrudan verir. Köpeği ile daha fazla fotoğraf ekler. Kullandığı esprili ve sarkastik hashtaglerle durumu paylaşır. Komik açıklamalarla paylaştığı eğlenceli fotoğraflarının altında #foreveralone hashtagi pek eksik kalmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.